Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyszła Sto-dziewiątka!
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2
Olórin
Z -profile, bez uruchom jako inny użyszkodnik działa :] Wygląda na to że ma problemy z utworzeniem wątku...
lucas_mcs
no nie wiem, u mnie wlaczylem wszytko bez problemu, tak na szybko narazie próbnie, ale wszytko sie uruchomilo bez problemu. chyba inni nie maja tego problemu z ktransferem (to przeze mnie najbardziej wykorzystywana wtyka smile.gif ) ten problem zaczal sie pojawiac "od pewnego czasu" - niestety blizej nie okreslonego, tak samo jak problem z pokazywaniem opisu po najechaniu na ikonke w trayu - nie pokazuje mi ;(
kox
QUOTE(cRoMo)
OT: Katalog System32\dllcache - usun zawartosc (jesli chcesz oczywiscie....). Nastepnie podmien plik, system wyswietli monit z informacja o podmianie pliku systemowego i zapytaniem co robic dalej. Tam klikasz, ze chcesz zostawic.
/OT: Nie mogę usunąć pliku, bo jest używany. Wiem, że jest takie coś jak INUSE.EXE ale ten znów nie podmienia plików chronionych i tak w kółko...
Olórin
Zrób tak: restart kompa (najlepiej wywal wszystko z autostartu!!!), KILL wszystkim zbędnym procesom, podmien plik, reboot smile.gif
Sija
QUOTE(Olórin)
Zrób tak: restart kompa (najlepiej wywal wszystko z autostartu!!!), KILL wszystkim zbędnym procesom, podmien plik, reboot smile.gif


eee tam... wystarczy wywalic plik z /dllcache/, zmienic nazwe pliku w /system32/ i wrzucic nowy
mlodass
QUOTE(Olórin)
Zrób tak: restart kompa (najlepiej wywal wszystko z autostartu!!!), KILL wszystkim zbędnym procesom, podmien plik, reboot smile.gif


po całej operacji zagraj w sapera tongue.gif
co do nowej bety w menu wtyczki konnekt sie przycina tzn wiadomosic nie zostana wyswietlone do poki nie zostanie zamkniete ow menu
czyli ten problem dalej isnieje no chyba ze to inna beta bo z tego co czytalem mial ten problem zostac usuniety w wczesniejszej becie
hao
ciekawe... być może okne wtyczek jest nietypowo podpięte... jakieś inne też blokują (bo menusy i okna wprowadzania tekstu nie blokują...)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.