Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FaworKi
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2
piotr.ek
QUOTE(jareq)
IMVHO  :arrow: DGCC  :wink:

Wbrew pozorom wcale nie... w jakiej rozdzielczosci czytasz forum? tongue.gif
jareq
1024x768 a co?
piotr.ek
QUOTE(jareq)
1024x768  a co?

To, ze w 800x600 twoj avatar zajmuje calkiem spora czesc ekranu... (a przeciez niczemu tutaj tak naprawde nie sluzy) smile.gif
StRuGi
piotr.ek: spojrz na pole skad wink.gif
piotr.ek
QUOTE(StRuGi)
piotr.ek: spojrz na pole skad wink.gif

laugh.gif
lipa
QUOTE(StRuGi)
piotr.ek: spojrz na pole skad wink.gif

to się da (ir)racjonalnie wytłumaczyć... megalomania! :wink:
jareq
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(jareq)
1024x768  a co?

To, ze w 800x600 twoj avatar zajmuje calkiem spora czesc ekranu...

Oj z tym to się nie zgodze ponieważ mieści się w granicach kolumny i nie zmienia jej rozmiarów w przeciwienstwie do tego awatara ("megalomania"???)
QUOTE
(a przeciez niczemu tutaj tak naprawde nie sluzy) smile.gif

serio... :> :?:
piotr.ek
Ale przyjrzyj sie kilku swoim ostatnim wypowiedziom w tym watku - jedna linijka + sygnaturka, a dlugie to tak, jakby nie wiadomo co tam napisane bylo tongue.gif Moim zdaniem jest to klasyczny przerost formy nad trescia.
torn
panowie, offtopic.

QUOTE
...szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.

Sprawa jest jasna, avatar nie spełnia tego warunku.
jareq
okis tongue.gif
MiLKA
QUOTE(torn)
panowie, offtopic.

QUOTE
...szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.

Sprawa jest jasna, avatar nie spełnia tego warunku.


offtop jak nic, ale przyganial kociol garnkowi

http://www.th7.org/stuff/avatar/a.php - 100x100 16kb ;d;d;d;d;d
torn
QUOTE(MiLKA)
offtop jak nic, ale przyganial kociol garnkowi
http://www.th7.org/stuff/avatar/a.php - 100x100 16kb ;d;d;d;d;d
Wiesz, nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Są równi i równiejsi :D
MiLKA
QUOTE(torn)
QUOTE(MiLKA)
offtop jak nic, ale przyganial kociol garnkowi
http://www.th7.org/stuff/avatar/a.php - 100x100 16kb ;d;d;d;d;d
Wiesz, nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Są równi i równiejsi biggrin.gif

nie ma co ukrywać ;-)

wracając do tematu: Zajrzałem do kodu i błąd z białymi elementami jest naprawiony już od dawna (gdzieś od maja, czy jakoś tak - jak zauważyłem na laptopie to odrazu poprawiłem ;p). Tak czy siak, ta wersja jeszcze nie będzie wydana, bo oczekuje w kolejce na restrukturyzacje kodu, więc troche poczekacie.
piotr.ek
Hmm... cos sie w temacie wtyczki dzieje? smile.gif Czekam na te ikonki do kazdego 'faworka' i czekam.... wink.gif
Olórin
Taaa...dzieje sie przy faworkach do AQQ :> LINK: http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod=art...=rid&gotolast=1
pielgrzym
Po prostu przegięcie... :evil: to nie jest czasem naruszenie praw autorskich? Możeby kolesia troszkę sądem postraszyć? :twisted:
Olórin
Autor wtyczki:
QUOTE
Nie sądziłem, że wywoła to taką burze. Przepraszam, oczywiście nazwę zmienię, nie chciałem nikogo urazić tym bardziej twórcy oryginalnych Faworków.
MiLKA
Na centralce pojawiła się malutka łatka FaworKów, zmian uległo rysowanie obiektów i paska narzędziowego z wyłączonymi stylami Windowsa XP
omenworks
Cześć

Mam małe pytanko czy da sie jakoś zrobić żeby linki z FaworKi otwierały sie zawsze w nowym oknie ?
Kiedy mam otwarte okno przeglądarki linki z faworki ładują mi sie w tym otwartym oknie, a chciałbym żeby się otwierały w nowym.

Pozdrawiam
MiLKA
może przy okazji updajtu do nowego UI zrobie taką opcje
Olórin
Jeżeli używasz firefoxa, to taką opcje masz w jego konfiguracji wink.gif
omenworks
a jeśli używam opery ? jest taka opcja ?
Olórin
Nie wiem, nie używam opery :]
gilek
QUOTE(omenworks)
a jeśli używam opery ? jest taka opcja ?

ciężko Ci się zdać na siebie? poszukaj troche w konfiguracji, nie zje Cie to.
Fanatyk
QUOTE(gilek)
QUOTE(omenworks)
a jeśli używam opery ? jest taka opcja ?

ciężko Ci się zdać na siebie? poszukaj troche w konfiguracji, nie zje Cie to.

Może troszke pogryzie ale na pewno nie zje tongue.gif
jest takie cuś w oper(et)ce tongue.gif
NelQ
QUOTE(omenworks)
a jeśli używam opery ? jest taka opcja ?

U mnie normalnie otwiera na nowej zakładce.
omenworks
ehhh jestem użytkownikiem opery od 2 dni :wink:

może ktoś jeszcze chce sobie porzucać mięsem ? :roll:
Fanatyk
ja, ja tongue.gif

[Ctrl]+[F12] Okna
daroc
Skrót CTRL+F12 został dodany do domyślnej konfiguracji AFAICR w wersji 7.60, która nie jest oficjalną wersją. Okno preferencji należy wywołać z menu "narzędzia" (IIRC, teraz z powodu słabego sprzętu używam wersji 6.06).
Tam w części okna/windows jest opcja reuse existing windows / używaj istniejących okien.
atol
Mam propozycje. Mianowicie Drag & Drop dla folderów i programów.
atol
co daje pozycja ignorfix?
Spass
opis tej opcji chyba wiele tłumaczy
poprawiaj wyświetlanie pozycji Ignoruj w menu kontekstowym kontaktu, m.in. usuwa pozycje dla sieci kJabber oraz dla więcej niż jednego zaznaczonego kontaktu

EDIT:
zauważyłem teraz, że pozycja Ignoruj nie jest usuwana z kontaktów Jabbera, tak jak to jest napisane w opisie (chyba, że coś źle zrozumiałem)
bakerss
Pewnie dlatego że opcja Ignoruj działa normalnie w kjabber i 2tlenek
atol
własnie nie mogłem zrozumieć istoy tej opcji... teraz nie rozumiem jej na maxa
MiLKA
Obecnie (developersja, nie skończona wersja) nie posiada już tej opcji jako takiej.

Nie wydaje jej, bo trwają prace nad integracją faworków z serwisem Startowy.com - ot taki bajer dla k.userów ;]
_Luki_
Ja mam tylko takie pytanko. Albo coś źle robie albo to jakiś bug, ale myśle że po pierwsze smile.gif

Otóż stworzyłem nową grupe o nazwie zakładki, bo nie chce mieć zakładek razem z listą kontaktów. No i po dodaniu skrótu www do grupy zakładki, automatycznie skrót ten też jest w liście kontaktów. A kiedy skasuje go z listy kontaktów to z tej drugiej grupy też znika :

I nie wiem co zrobić, zeby ten skrót był tylko w grupie 'zakładki'.

Jeśli wiedzialby ktoś co trzeba zrobić (a podejrzewam że ktoś wie smile.gif) to niech da znać smile.gif
lhs
Klik...
_Luki_
Ihs, wielkie dzięki :] O to właśnie mi chodziło. Sorry za tak banalne pytanie i dzięki ze ktoś się zainteresował.


Edit:

Jeszcze jedno pytanko: otóż czy da się oddzielić poszczególne zakładki np. pozioma linią? Przypuśćmy część linków, związanych mam z moją stroną, a część to np. różne fora. I chciałbym oddzielić to od siebie żeby było czytelniej, ale żeby było w jednej liście. Jest taka możliwość?
riddle
Niestety nie ma.
dulek000
Chyba, że użyjesz wtyczki SprzątaczKa. Można w niej porządkować kontakty według sieci, statusu, czy właśnie grupy.

Edit: Chociaż to rozwali Twoje poprzednie ustawienia tongue.gif
GuZiK
QUOTE
ikonki narazie sa 3 na sztywno przypisane, pierwsza wersja (0.1) nie bedzie miala dodatkowego wyboru, ale takie cos planuje do wersji w przyszlosci.

Bedzie to w nowej wersji?
mk89
Mam np. dodany kontakt przypisany do aplikacji, da się do niego przypisać osobną ikonkę ? :>
riddle
mk89: http://olorin.jogger.pl/comment.php?eid=131526
GuZiK
QUOTE(MiLKA @ 15.06.2005 - 22:42)
Nie wydaje jej, bo trwają prace nad integracją faworków z serwisem Startowy.com - ot taki bajer dla k.userów ;]
*


Domyślam się, ze nie ukończyłes integracji startowego z faworkami, bo byś udostepnił dllke, ale teraz planujesz coś z nim zrobić?

btw: szkoda startowego, teraz stoi w miejscu...
sone
A może dodać do faworków smile.gif możliwość wybierania własnej ikony
atol
to jest stare "jak świat" i już długo czekamy na możliwośc wybory ikonki. Poczekamy, zobaczymy...
psota
Wtyczka FavIcon wink.gif
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4931
Raiven
Mam pytanie związane z tym co Luki napisał na temat grupowania poszczególnych linków i innych takich. Czy dałoby radę wstawić taką opcję do tej wtyczki? :} Bo opcja ze sprzątaczką nie za bardzo mi odpowiada.

Nie gniewać się, ja tylko pytam xP
Neosekt
Ja mam pytanie z innej beczki. Można w jakis sposob zrobic by po dwukrotnym kliknieciu skroty otwieraly sie w nowych oknach(IE)?

Pozdrawiam.
zhvir
jeżeli w ie są jakieś bardziej rozbudowane ustawienia jak mają się linki otwierać to ustaw sobie... powiem tylko tyle, że w moim firefoksie z odpowiednim rozszerzeniem wszystko się ładnie konfiguruje :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.