Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka propozycji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
gdr
QUOTE(ramazzotti)
do \"case\" - jesli moglbym prosic nie uzywaj wyrazow typu \"amen\" bo nie znasz ich znaczenia ani mocy. to obraza Boża.

"amen" znaczy "niech się spełni".
Gdzie tu obraza? I kto nie zna znaczenia?
chester
Ja bym chciał powrócić do tematu postu. Otóż propozycja nr 5 jest moim zdaniem znakomita, np. w TLENie jest to rozwiązane przez zakładki otwierane w jednym oknie rozmowy, co znacznie uproszcza "poruszanie się po rozmówcach" smile.gif
zenq
QUOTE(chester)
Ja bym chciał powrócić do tematu postu. Otóż propozycja nr 5 jest moim zdaniem znakomita, np. w TLENie jest to rozwiązane przez zakładki otwierane w jednym oknie rozmowy, co znacznie uproszcza \"poruszanie się po rozmówcach\" smile.gif

czekaj czekaj.. gdzies juz podobny temat widzialem... chyba kolo minuty temu... ;-)
chester
i dobrze widziales:). Po prostu szukalem gdzies tematow o tym i pisze wszedzie gdzie sie da, a co!! tongue.gif
dulek000
I dobrze-zakładki to genialny pomysł!
Zakrn
Zakładki to faktycznie bardzo fajny pomysł. Zakładki mogą być wszędzie.

Ale poczytanie całego tego postu od początku było też całkiem zabawne laugh.gif
.nomis
W sensie tematu? Też to zrobiłem jakoś wczoraj w nocy smile.gif Dobre, dobre tongue.gif
A zakładki jeszcze lepsze, naprawdę by się przydały, bo nie lubię miec burdelu na pasku startu...
Sad
QUOTE(ramazzotti)
do \"case\" - jesli moglbym prosic nie uzywaj wyrazow typu \"amen\" bo nie znasz ich znaczenia ani mocy. to obraza Boża.


forum komediowe ma inny adres
uheuheuehuehuehuehueheuheuehueheuhe n1 SAD biggrin.gif :!: :!: chyba tema by nalezalo prznies do HYDE PARQ. biggrin.gif
case
[ot] nie no.. chlop poczul sie troche zbulwersowany a wszystko za sprawa swojej wlasnej niewiedzy.. tyle 8) [/ot]
ramazzotti nie przejmuj sie wszytkich witamy tak goraco jak ciebie:P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.