Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka propozycji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
ramazzotti
Witam jestem nowy na tym forum! Jestem zachwycony programem KONNEKT gdyż łączy ze sobą świtna jakość graficzną z podstawowym atutem jaki powinien mieć każdy program: WYKONYWAĆ OPERACJE W PEŁNI INFORMUJĄC UZYTKOWNIKA O TY CO ROBI.

Jest to tak ważne ponieważ zaprzeczeniem tej zasady jest działanie WINDOWSÓW co sprawia wiadome kłopoty "błędów" i "zawieszeń".

A teraz propozycje

1.Ikona słoneczka w pasku szybkiego uruchamiania powinna byc tego koloru co aktualny status GG.

2.Mozliwosc rozmów głosowych.

3.Opis statusu pod nazwą w oknie programu (było cos takiego poruszane)

4. Mozliwosc "poukładania kolejnosci" kontaktow w okienku. Ale nie na zasadzie przlaczania grup tylko wszystko w jednym.

5. Czesto podczas wiekszej ilosci prowadzonych rozmow mamy w pasku na dole mnostwo pootwieranych okienek wiec proponuje jakies malutkie rozwijalne menu pod zegarek lub gdzeis tam na dole z mozliwoscia kontroli kto napisal a kto nie. Nie zajmowaloby miejsca i byloby pieknie!

pozdrawiam
ramazzotti
media.miks.uj.edu.pl :-)
UNK
ad. 1 a co ma wposlengo program ze skrotem, hmzz nie rozumei troche tego ?? moze sam sobei napisz skrypt ktory bedzi pobieral status i ustaiwal Ci taka ikonke skrotu (jest to woguel mzoliwe ?? ohmy.gif)

ad. 2 rozmowy glosowe byly poruszna poSZUKAJ na forum

ad. 3 tez bylo na forum napsiales wiec nie wiem po co piszesz to znowu (chcesz nas zdenerwowac ?? tongue.gif)

ad. 4 cos chyba o tym bylo, w sumei nei wiem doklandie o co chodzi tongue.gif

ad. 5 to by byla w suemi dobra opcja, ale zawsze mozesz zamykac okno po wyslaniu wiadomsoci tongue.gif
SzAq
ja dokonca nie zrozumialem czego on chce wink.gif bo przecierz wszystko do qknekta jest jush cool wink.gif a rozmowy glosowe masz w skype smile.gif
bakerss
1. wtf??
2. mi sie nie porzyda :roll:
3. byndzie
4. nie rozumieć
5. musze rozkminić ;;]
Olórin
QUOTE
1.Ikona słoneczka w pasku szybkiego uruchamiania powinna byc tego koloru co aktualny status GG.
Przenieś wtyczkę gg.dll na samą górę listy wtyczek (w oknie wyboru wtyczek)
QUOTE
2.Mozliwosc rozmów głosowych.
Skype smile.gif

QUOTE
4. Mozliwosc \"poukładania kolejnosci\" kontaktow w okienku. Ale nie na zasadzie przlaczania grup tylko wszystko w jednym.

Ciekawe smile.gif mi by się obecnie przydało poprawić sortowanie listy (bo mam w dostępnych kontakty w losowej(?) kolejności), a wolał bym żeby każda grupa (dostępni, półdostępni,niedostępni) była sortowana A-Z

QUOTE
5. Czesto podczas wiekszej ilosci prowadzonych rozmow mamy w pasku na dole mnostwo pootwieranych okienek wiec proponuje jakies malutkie rozwijalne menu pod zegarek lub gdzeis tam na dole z mozliwoscia kontroli kto napisal a kto nie. Nie zajmowaloby miejsca i byloby pieknie!

W sumie nie głupi pomysł biggrin.gif większość programów ma takie menu (np. Photoshop, Mozilla)
Lwiczek
Ja kcem zakładki (jak mozilla czy opera) odnośnie punktu 5 :)
ramazzotti
QUOTE
Skype smile.gif


Widze ze jestes komunikatywny! A propos tego własnie mam problem. otoz na poczatku wydawalo mi sie ze skype to cudo - z bialymstokiem z krakowa rozmawialem i nie bylo zadnych zaklocen przez wiele godzin.

Rozpoczalem rozmowe z uzytkownikiem z innej czesci polski i okazuje sie ze ja go slysze swietnie a on mnie z przerwami - nie dalo sie rozmawiac!!!

Od czego to zalezy? Czy skype to szit czy super program?

:-)

pzdr
Olórin
QUOTE(ramazzotti)
Od czego to zalezy? Czy skype to szit czy super program?

Skype to najlepszy program do rozmów głosowych, bajer polega na tym że dane idą (o ile 2 strony nie mają otwartych portów)

Ty=UDP=>(ktos z otw. portem)=>TCP=>Odbiorca

jeżeli masz otwarty port to idzie bezposrednio do ciebie przez UDP smile.gif Ale od rzeczy smile.gif Może ktoś przez kogo szła twoja rozmowa miał zapchane łącze (albo ty/twój kolega) ? Czasami wystarczy rozłączyc sie i połączyc, skype wtedy obniży jakość dzwięku smile.gif
Lukas77
Ostatnio często gadam z bratem z Nowego Jorku i dźwięk jest jak muzyka... może Twój kolega miał głośniki włączone zamiast słuchawek, dźwięk się wtedy zapętla i może przerywać, lub jedna strona siedziała na modemie.

Skype rządzi!!!
UNK
[quote=Olórin][quote]1.Ikona słoneczka w pasku szybkiego uruchamiania powinna byc tego koloru co aktualny status GG.[/quote] Przenieś wtyczkę gg.dll na samą górę listy wtyczek (w oknie wyboru wtyczek)

trzeba bylo mowic ze chodzi o systray a nie o quciklanch'a tongue.gif dla mnie to sie dwie rzeczy ktore sa zueplonie inne tongue.gif
pienio
QUOTE(UNK)
trzeba bylo mowic ze chodzi o systray a nie o quciklanch'a tongue.gif dla mnie to sie dwie rzeczy ktore sa zueplonie inne tongue.gif

przecież to są dwie zupełnie inne rzeczy. smile.gif
ale dobrze wiedzieć jak to zrobić.
ramazzotti
1.Właśnie od rana CUDOWNYM KONEKTEM NIE MOGE POŁACZYC SIE ANI Z SERWEREM GG ANI TLENEM

2.NIE WYŁĄCZA SIE TYLKO NON STOP MIGA TLENOWA MORDA I JAK DAJE ZAKONCZ TO SIE NIE WYLACZA

3. INNYCH FUNKCJI NIE MOZNA WLACZYC BO SIE ZAWIESIŁ


ZA WCZEŚNIE POCHWALIŁEM ODWOŁUJE TAMTEN 1WSZY POST

PZDR
case
QUOTE(ramazzotti)
ZA WCZEŚNIE POCHWALIŁEM ODWOŁUJE TAMTEN 1WSZY POST

masz racje :!: najlepiej od razu odinstaluj... :roll:
piotr.ek
QUOTE(case)
masz racje :!: najlepiej od razu odinstaluj... :roll:

Czasem niektorym osobom mam ochote powiedziec to samo sad.gif
ramazzotti
QUOTE(case)
QUOTE(ramazzotti)
ZA WCZEŚNIE POCHWALIŁEM ODWOŁUJE TAMTEN 1WSZY POST

masz racje :!: najlepiej od razu odinstaluj... :roll:



ojej ale dowcipne hahahahhaa normalnie jakbym Cie dopadl to bysmy sie posmiali :x


zgłaszam błędy!!!! to przeciez cos nie tak jest!
pienio
QUOTE
(...) najlepiej od razu odinstaluj... :roll:

niektórym możnaby powiedzieć "najlepiej od razu skasuj konto na forum"...
QUOTE
ojej ale dowcipne hahahahhaa normalnie jakbym Cie dopadl to bysmy sie posmiali  :x

hmm.. znów agresja. ostatnio coś jej całkiem dużo, nie sądzicie?
QUOTE
zgłaszam błędy!!!! to przeciez cos nie tak jest!

posprawdzałbym ustawienia kont.
nic więcej nie mogę wymyślić. powodzenia.
lhs
QUOTE(ramazzotti)
ojej ale dowcipne hahahahhaa normalnie jakbym Cie dopadl to bysmy sie posmiali

torn - zdecydowanie apeluję o usunięcie tego osobnika z forum. Gróźb jeszcze tutaj nie było.
ramazzotti
QUOTE(lhs)
QUOTE(ramazzotti)
ojej ale dowcipne hahahahhaa normalnie jakbym Cie dopadl to bysmy sie posmiali

torn - zdecydowanie apeluję o usunięcie tego osobnika z forum. Gróźb jeszcze tutaj nie było.



A to była groźba? laugh.gif
lhs
Kilka osób tak to odczytało.
ramazzotti
QUOTE(lhs)
Kilka osób tak to odczytało.


Bo wiesz jak to jest? Napisałem że coś nie gra i nie dośc ze tamci dwaj nie odpowiedzieli to jeszcze sie ze mnie naśmiewają - cwaniakują - a mogliby przeciez jak normalni ludzie po ludzku odpowiedzieć. To jest ponizej pewnego poziomu dyskusji ludzi dorosłych. Ale oni tylko na internetowym forum są tacy "dowcipni" bo w zyciu nie odpowiedzieliby mi ani nikomu innemu w ten sposob tylko STARALIBY SIĘ POMÓC

rozumiecie?
ramazzotti
QUOTE(pienio)
QUOTE
(...) najlepiej od razu odinstaluj... :roll:

niektórym możnaby powiedzieć "najlepiej od razu skasuj konto na forum"...
QUOTE
ojej ale dowcipne hahahahhaa normalnie jakbym Cie dopadl to bysmy sie posmiali  :x

hmm.. znów agresja. ostatnio coś jej całkiem dużo, nie sądzicie?
QUOTE
zgłaszam błędy!!!! to przeciez cos nie tak jest!

posprawdzałbym ustawienia kont.
nic więcej nie mogę wymyślić. powodzenia.


czy ty naprawde nie masz co robić? człowieku jest tyle ciekawych rzeczy do roboty... idz sie gdzies wyzyj bo jestes przykladem internetowego przesiadywacza - odpowiedziales na pytanie skoro nic nie mozesz wymyslic to ok i zakoncz swoj wywod
Puma
Co do wtyczki tlenowej to racja iż gdy przerwie to nie chcę się połączyć i przez miganie nie można K wyłączyć (było to omawiane z żadnym skutkiem), zrezygnowałem z używania tej wtyki, wkurzała mnie.
ramazzotti
QUOTE(Puma)
Co do wtyczki tlenowej to racja iż gdy przerwie to nie chcę się połączyć i przez miganie nie można K wyłączyć (było to omawiane z żadnym skutkiem), zrezygnowałem z używania tej wtyki, wkurzała mnie.


tylko ze mi po defragmentacji dysku ie laczy sie gg z serwerem ani tlen tez!!!? co jest grane?
lhs
QUOTE(ramazzotti)
QUOTE(lhs)
Kilka osób tak to odczytało.


Bo wiesz jak to jest? Napisałem że coś nie gra i nie dośc ze tamci dwaj nie odpowiedzieli to jeszcze sie ze mnie naśmiewają - cwaniakują - a mogliby przeciez jak normalni ludzie po ludzku odpowiedzieć. To jest ponizej pewnego poziomu dyskusji ludzi dorosłych. Ale oni tylko na internetowym forum są tacy "dowcipni" bo w zyciu nie odpowiedzieliby mi ani nikomu innemu w ten sposob tylko STARALIBY SIĘ POMÓC

rozumiecie?

Zapewniam cię, że "tamci dwaj" to najzupełniej normalni ludzie. Faktem jest, że zadałeś pytania, których większość była już tu setki razy omawiana - zamiast POSZUKAĆ, marnujesz czas innych. I nic dziwnego, że im się to nie podoba. Następnie się obrażasz, z jakąś dziwną ironią odwołujesz swojego posta - chcesz nam na złość zrobić?? A jeżeli czujesz się urażony - to przepraszam.

QUOTE(ramazzotti)
czy ty naprawde nie masz co robić? człowieku jest tyle ciekawych rzeczy do roboty... idz sie gdzies wyzyj bo jestes przykladem internetowego przesiadywacza - odpowiedziales na pytanie skoro nic nie mozesz wymyslic to ok i zakoncz swoj wywod

I nie obrażaj już tu nikogo więcej.
ramazzotti
QUOTE
Zapewniam cię, że \"tamci dwaj\" to najzupełniej normalni ludzie. Faktem jest, że zadałeś pytania, których większość była już tu setki razy omawiana - zamiast POSZUKAĆ, marnujesz czas innych. I nic dziwnego, że im się to nie podoba. Następnie się obrażasz, z jakąś dziwną ironią odwołujesz swojego posta - chcesz nam na złość zrobić?? A jeżeli czujesz się urażony - to przepraszam.


Bo ważne są fakty! Liczą sie SŁOWA - a zadne słowo WULGARNE nie padło - ja jedynie przedstawiam swoj punkt widzenia na kogos kto zamiast odpowiedziec na moje pytanie wysmiewa mnie. Koniec. A poruszane nie bylo wszystko - na pewno nie zawieszenie samego programu bo to jest powazny blad o ktorym nalezy poinformowac tworcow. i juz
pienio
QUOTE(ramazzotti)
czy ty naprawde nie masz co robić? człowieku jest tyle ciekawych rzeczy do roboty... idz sie gdzies wyzyj bo jestes przykladem internetowego przesiadywacza - odpowiedziales na pytanie skoro nic nie mozesz wymyslic to ok i zakoncz swoj wywod

dzięki za dogłębną analizę. na pewno dzięki temu lepiej zrozumiem samego siebie. spytałbym się jak mogę się odwdzięczyć, ale wywód już wcześniej uważałem za skończony.
tak czy owak pzdr.
case
hEh .. lhs jest od dzis moim adwokatem, ale spoko, nie potrzebuje tego :wink:
ramazzotti, slicznotko... tworzysz temat, z zawartoscia, o ktorej dyskusja na forum odbyla sie [w wiekszosci przypadkow] juz nie jeden raz i pletujac cala wypowiedz mowisz, "ZA WCZEŚNIE POCHWALIŁEM ODWOŁUJE TAMTEN 1WSZY POST" co brzmi conajmniej jako wyrzut skierowany do tworcy K, ze nie uporal sie do tej pory z Twoimi widzimisiami... taki ton bynajmniej nie jest tu [a przynajmniej przez mnie] mile widziany. natomiast odpowiedzi na twoje pytania nie ma sensu udzielac, gdyz po co sie ktorys raz z kolei powtarzac... tyle :roll: [zero zlosliwosci]
Aule
QUOTE(ramazzotti)
Witam jestem nowy na tym forum! Jestem zachwycony programem KONNEKT gdyż łączy ze sobą świtna jakość graficzną z podstawowym atutem jaki powinien mieć każdy program: WYKONYWAĆ OPERACJE W PEŁNI INFORMUJĄC UZYTKOWNIKA O TY CO ROBI.

QUOTE
ZA WCZEŚNIE POCHWALIŁEM ODWOŁUJE TAMTEN 1WSZY POST PZDR

Nie widze związku z grafiką i informacją z niełączenim z gg :roll:
UNK
do poprzedniego posta ... pozatym forum nie jest od krzyczenia, az mnie glowa rozbolala tongue.gif


co do tlena mam ten sam problem z tym jak sie rozlaczy, musze zamkac go "agresywnie" tongue.gif
co do gg moze ktos zablokowal Ci porty, albo pogrzebales w opcjach, a jak nie grzebales to sprobuj moze cos Ci sie uda zrobic tongue.gif (choi mi o opcje wylacznei laczenia z gg)
lhs
Albo spróbuj jako pierwszy serwer ustawić 217.17.41.92, potem HUB.
(O GG mówię).
piotr.ek
Gosc problemu opisac nie potrafi (logi jakies, system, sytuacja ogolnie), tylko drze pysk jak potrzepany i jeszcze smie miec pretensje, ze pomoc mu nie chcemy... jestem mily, potrafie byc uprzejmy, a nawet pomocny, ale nie kazdy pacan zasluguje na moj czas.
case
QUOTE(piotr.ek)
jestem mily, potrafie byc uprzejmy, a nawet pomocny, ale nie kazdy pacan zasluguje na moj czas.

Amen! :wink:
ramazzotti
QUOTE(lhs)
Albo spróbuj jako pierwszy serwer ustawić 217.17.41.92, potem HUB.
(O GG mówię).


Otoz nic nie dalo! 1wszy raz cos takiego mam- nie moze sie polaczyc z gg i tlenem - konta są ok, wszystko grało i buczało a teraz nie wiadomo co.
UNK
QUOTE(piotr.ek)
... (logi jakies, system, sytuacja ogolnie)...

no to juz Ci ktos napsial co jeszce masz dac, logi sa w katalogu konnekta w katalogu log i najlepiej zeby byl to ten ktory jest najswiezszy wink.gif
sprawdz czy gadu-gadu Ci sie normlanie laczy czy tez masz jakies problemy
ramazzotti
QUOTE(UNK)
QUOTE(piotr.ek)
... (logi jakies, system, sytuacja ogolnie)...

no to juz Ci ktos napsial co jeszce masz dac, logi sa w katalogu konnekta w katalogu log i najlepiej zeby byl to ten ktory jest najswiezszy wink.gif
sprawdz czy gadu-gadu Ci sie normlanie laczy czy tez masz jakies problemy


ani osobne gg ani osobny tlen ani konnekt nie laczy sie z serwerami

please help!
lhs
format c:

Może odwołasz odwołanie posta??
piotr.ek
Kolejnosc przypadkowa:
1) zwykle GG (z www.gadu-gadu.pl) dziala?
2) wylacz WSZYSTKIE wtyczki poza gg.dll i sprawdz
3) wklej taka liste serwerow (to chyba standardowa, ale kto wie... pusta linia na poczatku):
QUOTE
217.17.41.83
217.17.41.84
217.17.41.85
217.17.41.86
217.17.41.87
217.17.41.88

i sprawdz
4) zakladam, ze "szyfruj polaczenie..." nie jest zaznaczone
5) upewnij sie, ze numer i haslo prawidlowe
6) u mnie tlen w tym momencie tez sie nie chce polaczyc
7) sprawdz, czy nic w ustawieniach proxy nie jest powlaczane
8) moze masz firewalla jakiegos programowego (zonealarm, kerio, windowsowy)?
ramazzotti
1. nie dziala gg zwykłe
2.hasła ok numery wszystko ok fajerłole tak jak wczesniej - wczoraj dzialalo - bawilem sie reg cleanerem i robilem defragmentacje oraz uruchamialem kazee - po tych zabiegach dzis dziala wszystko internet mail itp oprocz komunikatorow ktore sie nie chca laczyc....i badz tu madry i pisz wiersze . :-(
lhs
QUOTE(ramazzotti)
bawilem sie reg cleanerem

No i masz odpowiedź.
piotr.ek
Nie dziala ci standardowy klient GG, a pojechales Konnekta. Do tego mieszales RegCleanerem... Niestety tutaj nasze moce sie koncza, pozostaje przywracanie rejestru z jakiejs kopii, poprzedniego stanu systemu (jest chyba w xp cos takiego), tudziez reinstalacja windy wink.gif Tak czy siak - przepros Konnekta, hehe...
ramazzotti
QUOTE(lhs)
QUOTE(ramazzotti)
bawilem sie reg cleanerem

No i masz odpowiedź.


jak reg cleaner moze wplynac na trzy zupelnie inne programy?
lhs
Pojęcia nie mam. MAGICZNIE?? ASTROLOGICZNIE?? PARAPSYCHOLOGICZNIE??
piotr.ek
QUOTE(ramazzotti)
jak reg cleaner moze wplynac na trzy zupelnie inne programy?

Zdajesz sobie sprawe z tego, czym jest rejestr dla windy? biggrin.gif
ramazzotti
QUOTE(piotr.ek)
Gosc problemu opisac nie potrafi (logi jakies, system, sytuacja ogolnie), tylko drze pysk jak potrzepany i jeszcze smie miec pretensje, ze pomoc mu nie chcemy... jestem mily, potrafie byc uprzejmy, a nawet pomocny, ale nie kazdy pacan zasluguje na moj czas.


jezeli w ten sposob mnie nazywasz i takie masz podejscie to nie mamy o czym rozmawiac. popelnilem blad piszac na tym forum i teraz tego zaluje. nie dam sie sprowokowac i ty nie dasz rady tego zrobic. jezeli chcesz mnie obrazac powiedz mi to wprost w normalnym zyciu a nie obrazaj mnie na forum publicznym. ale wybaczam Ci bo wiem ze wybaczyc powinienem.

do "case" - jesli moglbym prosic nie uzywaj wyrazow typu "amen" bo nie znasz ich znaczenia ani mocy. to obraza Boża.
lhs
ramazzotti - daj już spokój. I Boga do swoich konfliktów nie mieszaj. No i - jakby to powiedzieć - przeczytaj jakąś książkę o Windows...
piotr.ek
QUOTE(ramazzotti)
jezeli w ten sposob mnie nazywasz i takie masz podejscie to nie mamy o czym rozmawiac. popelnilem blad piszac na tym forum i teraz tego zaluje. nie dam sie sprowokowac i ty nie dasz rady tego zrobic. jezeli chcesz mnie obrazac powiedz mi to wprost w normalnym zyciu a nie obrazaj mnie na forum publicznym. ale wybaczam Ci bo wiem ze wybaczyc powinienem.

Zaluj, zaluj, a jak juz odzalujesz, co tam sobie chcesz, to wroc i przepros w koncu biggrin.gif Najpierw wygladales na w miare normalnego, potem byles wkurzajacy, a teraz jestes smieszny/zalosny... moze ty kobieta (zmienna) jestes? laugh.gif

EOT.
case
QUOTE(ramazzotti)
do \"case\" - jesli moglbym prosic nie uzywaj wyrazow typu \"amen\" bo nie znasz ich znaczenia ani mocy. to obraza Boża.

jestes ostatnia osoba, ktora bedzie mi mowila, jakich slow mam uzywac, a jakich nie i pozwol, ze sam bede o tym decydowal... :roll:

a apropos tematu, to skoro oryginalne GG Ci sie nie laczy to czego ty sie czlowieku czepiasz ... :?: :?
Sija
QUOTE(ramazzotti)
[...] to obraza Boża.


God is just a statistic
^BerZerK^
kill him :->
ramazzotti
Prosze administratora aby zamknal ten temat
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.