Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana forum
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
dulek000
U mnie działa.
piotr.ek
QUOTE(dulek000)
U mnie działa.

A u mnie dziala cala masa innych mniejszych i wiekszych forow i boardow, tylko to jedno sie buntuje i nic nie pomaga (a probowalem wszystkiego, poza zmiana przegladarki, bo to by juz byl absurd)
Zakrn
Naprawdę twierdzisz, że absurd? :twisted:
Aule
Jakw przegladarce wpisuje adres to mi też sie nie loguje, ale gdy włączam z Konnekta to mam zalogowane smile.gif;
piotr.ek
QUOTE(Zakrn)
Naprawdę twierdzisz, że absurd? :twisted:

A nie?
ed2k
A moze przesiasc sie na Vbiullietyn?? biggrin.gif Eleganckie forum.
LooZ^
I platne ;>
ed2k
QUOTE(LooZ^)
I platne ;>


Jedni mowia ze platne, inni ze nie. Z tego co ja wiem to tylko wsparcie techniczne jest platne, jesli sie z tego zrezygnuje to jest za gratis. W kazdym razie ze strony tego bez jakis tam rejestracji itp nie sciagnie sie instalki (no nei da rady, nie potrafie - za mocno nakrecone i zabezpieczone biggrin.gif)

Ale i tak sobie zalatwilem isntalki skiny itp. biggrin.gif

i mam forum za darmo smile.gif
jareq
QUOTE(ed2k)
[...]Ale i tak sobie zalatwilem isntalki skiny itp. biggrin.gif

i mam forum za darmo smile.gif

Moglbys podac linka i pokazac jak wyglada to Vbiullietyn???
ed2k
QUOTE(jareq)
QUOTE(ed2k)
[...]Ale i tak sobie zalatwilem isntalki skiny itp. biggrin.gif

i mam forum za darmo smile.gif

Moglbys podac linka i pokazac jak wyglada to Vbiullietyn???


Prosze bardzo : http://www.vbulletin.com/forum/
shw
vBulletin od zawsze byl platny. byla kiedys (nie wiem jak teraz) wersja lite, ktora byla za free.
dobry skrypt, kiedys mialem okazje administrowac dosc sporym forum postawionym na tym i mile toto bylo. jak jest teraz - nie wiem, bo moj job jako admina byl w czasach, kiedy w sumie nie bylo jeszcze takiego zatrzesienia skryptami for.
riĐĐle
może phpBB modified by Przemo? Szybkie to, ma dużo gotowych hacków, jedyne co może nie pasować, to brak dużej ilości styli (ale i tak chyba 7,8 jest)

Nie ma problemu z zaznaczaniem postów, są ostrzeżenia, Junior Admini (hao nie musiałby sam wszystkiego robić, a do tego martwić się, że ktoś jako admin coś zepsuje - dodaje się opcje, które może Junior Admin modyfikować na forum). Jest dużo bajerów, ale można je wyłączyć, co sprowadza forum do tego, + naprawienie wszelkich bugów + dodatkowe możliwości bez ingerencji w czas hao.

po wyłączeniu opcji, dla tego forum nieprzydatnych, będzie działało szybko i sprawnie.
Sija
QUOTE(riĐĐle)
może phpBB modified by Przemo? Szybkie to,  ma dużo gotowych hacków, jedyne co może nie pasować, to brak dużej ilości styli (ale i tak chyba 7,8 jest)

Nie ma problemu z zaznaczaniem postów, są ostrzeżenia, Junior Admini (hao nie musiałby sam wszystkiego robić, a do tego martwić się, że ktoś jako admin coś zepsuje - dodaje się opcje, które może Junior Admin modyfikować na forum). Jest dużo bajerów, ale można je wyłączyć, co sprowadza forum do tego, + naprawienie wszelkich bugów + dodatkowe możliwości bez ingerencji w czas hao.

po wyłączeniu opcji, dla tego forum nieprzydatnych, będzie działało szybko i sprawnie.


byla juz o tym mowa chyba ze 3 razy jak nie wiecej [i to w tym temacie].
poza tym sonda mowi sama za siebie...
riĐĐle
wiem, że była mowa, ale ja nadal nie rozumiem, czemu upieracie się, że phpBB modified by Przemo jest wolne. Jest, owszem, ale tylko wtedy, kiedy nie panuje się nad opcjami dodatkowymi.

Co do ankiety - heh, widzę tylko phpBB, a nie modified by Przemo... ale pewnie się czepiam, bo każdy wie jak jest :P łotewa.

w gruncie rzeczy ta cała dyskujsa nie ma sensu, bo jak przeczytałem, hao nie będzie się bawił w zmianę forum :/
Olórin
Raz że wolne, a co bardziej wnerwiające...patrz screen! Aby zobaczyć posta musze sie bawić parametrami w url'u :|. Dla porównania forum wiadomosc.info (które jest kilkanascie razy większe) na invision board....
QUOTE
[ Czas wykonywania skryptu: 0.0789 ]  [ Wykonano 13 zapytań ] 


Czas wykonywania skrytpu zależy od serwera, rozumiem że któraś maszyna moze byc bardziej/mniej obciażona, ale taka ilosc zapytań SQL ?

Załączniki

Aule
:? Olórin co do tego błedu to on zdaża mi się nagminnie nawet w zwykłym phpBB. Zawsze jak jest 15 post na temacie o olew.ce, to probuje mi następną stronę właczyć....
Jak widac przemo nie umiał dobrze skomplikowanych zapytań SQL forumować, to walił jak najwięcej prostych. Ale żeby aż 500 :shock: Co ona tam całą baze pobiera kilka razy, czy jak?
Olórin
Tak, bład jest na zwyklym też, a wiec po co zmieniać na coś co ma ten sam uciążliwy błąd ?

Zamiast cacheować w plikach/zmiennych sesji/whatever co się da (skórki, ustawinia usera,forum) pobiera je zawsze z bazy... tak sądze. No i umiejętne tworzenie zapytań też jest ważne smile.gif

np. na wiadomosc.info (wortalu, nie forum) z tego co wiem to praktycznie wszystko jest cacheowane, struktrua kategori, newsy, itp. raz że na serwerze w plikach + w przeglądarce (każdy news jest cacheowany przez przeglądarke osobno). Dlatego jak gosciu coś majstruje np. przy kategoriach musi czyscic cache na serwerze żeby wczytało nowe :]
Aule
QUOTE(Olórin)
Tak, bład jest na zwyklym też, a wiec po co zmieniać na coś co ma ten sam uciążliwy błąd ?
Ja na IPB głosowałem...
k3mpa
a nidługo IPB2 wyjdzie ..;>
jareq
QUOTE(k3mpa)
a nidługo IPB2 wyjdzie ..;>

:shock: Przecież już jest
Sija
QUOTE(jareq)
QUOTE(k3mpa)
a nidługo IPB2 wyjdzie ..;>

:shock: Przecież już jest


kolega mial na mysli finalna wersje...
k3mpa
o wersja pfinal nei mówie ..;] chodizasz korzystam ..;] ale po co coś tu zmieniac można pare rzeczy dodac forum jest do dyskutowania a nei do bajeró ..;] typu czy jest aktualnei w sieci albo jaki ma kolor włosów ..;]
jareq
Tu nie chodzi o kolor włosów itp. tylko o to aby w końcu mogła działać opcja autologowania oraz prawidłowe rozpoznawanie przeczytanych postów....

a tak na marginesie to IPB jest o wiele leprze pod każdym względem :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.