Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ksl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Stron: 1, 2
Daarth
QUOTE(NelQ)
Miejmy nadzieję, że w tym roku, miejmy nadzieję... wink.gif

wiesz jak to mówią smile.gif nadzieja... ale tfu tfu smile.gif nie bede krakal smile.gif tez mam takowa nadzieje biggrin.gif zreszta tak jak wszyscy smile.gif
mysia
Yh. Chyba nic na to nie poradzę. Nie mogę sobie podciągnąć do tej wyższej wersji, bo się sypie przy aktualizacji. )-:

I zaczął mi w dodatku brzydkie numery wyprawiać mój Konnekt. )-:

Ale mimo wszystko dziękuję bardzo Państwu za pomoc. Jesteście wielcy.
mleko
hmm po pierwsze: mam uciete opisy w opcjach kStatusLog sad.gif (mam najnowsz ksl z 25.12)
a po drugie jak wylaczyc logowanie wlasnych opisow?
alberht
patrzyłeś w konfiguracji ?
konfiguracja -> Wtyczki -> KStatusLog -> [ ] Nie dodawaj własnych statusów do okna
mleko
hmm no wlasnie o tym pisze ze nie widze nic w konfiguracji:( ale teraz jak mi calosc rozwinale to juz wiem co tam jest napisane
bo u mnie to tak wyglada:

Załączniki

alberht
masz starą wersje kSl'a, która nie była w pełni kompatybilna z nowym UI wink.gif opcja jest, tylko napisu nie ma - to ta nad polem, w którym masz wpisane 'Marcin'

najnowsza wersja to pobrania z http://pz16.alternatywa.info/beta.xml
lhs
QUOTE(mleko)
hmm po pierwsze: mam uciete opisy w opcjach kStatusLog sad.gif (mam najnowsz ksl z 25.12)

Nie wiem, którą masz wersję, ale wersja z 25.12. ma własne logo w opcjach i nie ucina opisów opcji.
mleko
hmm dziwne - 3 razy sciagalem ta wersje 25.12 i dopiero za trzecim razem jest juz dobrze:) hehe


EDIT: a co zrobic jesli KSL nie pamieta opisow? mimo ze mam zaznaczone zapamietywanie sesji i nieczyszczenie logu sad.gif
alberht
- może używasz proxy, albo cos podobnego wink.gif
- hmm, u mnie sesje są zapamiętywane... nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje u Ciebie, może Aule (pz16) będzie w stanie Ci pomóc wink.gif

moje prośby dot. ksl:
- okno logów: proponuję, żeby po kliknięciu w nagłówek którejś z kolumn następowało sortowanie wg tej kolumny (pierwsze sortowanie), a potem wg daty / godziny - teraz jak kliknę np w 'Kontakt' to owszem opisy są sortowane wg kontaktów, ale już nie według godzin - myślę, że to byłoby dobre rozwiązanie wink.gif
- konfiguracja: przydałby się guzik do wyłączania opcji zapamiętywania opisów dla wszystkich / wybranych, tzn interesuje mnie logowanie opisów tylko dwóch osób i nie sposób zrobić tego (teraz) inaczej niż wyłączając we wszystkich niechcianych kontaktach opcje zapamiętywania, może opcja typu 'loguj tylko wybranych' i wtedy byłby spokój z odhaczaniem wszytkich wink.gif
- zapisywanie do pliku: we wcześniejszych wersjach zdarzało się, że plik z opisami był tworzony gdzie popadnie - tzn zdarzało się, że powstawał w aktualnie otwartym oknie (nawet panelu w total comanderze)
mleko
w sumie to roznie to bywa z tym czyszczeniem logu, a co do proxy to nie jestem za zadnym bo mam samemu neostrade niedzieloną itd

a co do Twoich propozycji to popieram jednak co to wyboru osob do logowania to moze by zrobic takie okienko z lista osob (kontaktow) i "ptaszkami" czy sie chce logowac opisy czy nie
trudne to pewnie nie jest a i ile szybciej sie ustawia:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.