Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KoreKtor
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
psota
QUOTE(Bora)
korektorek sie krzaczy wersja 0.0.3.5

CODE

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x037C90D9 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 22100(0x0 , 0x0)(30B) [CORE->KoreKtor]

Stack trace:
.000090D9  [KoreKtor_0.0.3.5]



Nastąpi zamknięcie programu!

Kiedy wczoraj zainstalowałem Konnekta u kolegi wystempował właśnie taki błąd :x
atol
dlatego ja czekam na nową wersje... pewnie poczekam sobie
winthux
nie jestem pewien ale z tym błędem też się męczyłem w kPilocie2, nie pamiętam dokładnie numeru IM, ale o ile to jest ten error to wskaźnik Ctrl jest w jakiś sposób zerem, lub nie wskazuje na dany obrzar pamięci. U mnie błąd był spowodowany błędną wartością size w memcpy, nie wiem jak jest w Korektorze ale wygląda mi na ten sam błąd.
shw
prawdopodobnie znalazlem przyczyne bledu (bo jak pisalem - zaczal wystepowac i u mnie) i prawdopodobnie jest poprawiony.
QUOTE
dlatego ja czekam na nową wersje... pewnie poczekam sobie

oj wyczuwam niezadowolenie - oj bo nie wydam tongue.gif
a tak na serio - lista juz jest, wyrazenia perlowskie juz sa, jakies poprawki musze porobic i bedzie mozna wydac. potem export/import i male usprawnienie. i na koniec ta wielka tajemnica :>
mefju
QUOTE(shw)
i na koniec ta wielka tajemnica :>

może jakiś słownik...? biggrin.gif
zenq
QUOTE(mefju)
QUOTE(shw)
i na koniec ta wielka tajemnica :>

może jakiś słownik...? biggrin.gif

...i na koniec dowiemy sie o trojanie, spyware i ilosci utraconych danych z dysku biggrin.gif hehhee
shw
zimno zimno tongue.gif
dulek000
Jak są RexEX'y to wydawaj, wydawaj smile.gif Albo podrzuć mi na pm'a smile.gif
mefju
Zmień z:
QUOTE
XP


Zmień na:
QUOTE
Microsoft Windows XP



Wpisujemy:
QUOTE
XP


Dostajemy:
QUOTE
Microsoft Windows Microsoft Windows XP


Da się temu zaradzić w następnych wersjach? Chociaż i tak dobrze że nie zapętla tego w nieskończoną ilość razy tongue.gif
shw
w sumie to wiadomo czemu tak robi - przelatuje (o dziwo tylko 1 raz) juz poprawiony wyraz..
ta wtyka coraz bardziej mnie nerwi - ma powaznego memory leak'a, z ktorym nie moge sobie poradzic.. jeszcze to - wrrr..
netes
Znalazłem takiego oto buga, a raczej dość poważny błąd:
Dodałem sobie zamień LO, na Liceum Ogólnokształcące i lo, na tongue.gif. Ustawiłem, żeby rozróżniał wielkość liter - restart i Konnekt wyświetla bład krytyczny i nie chce startować. Wywaliłem korektora z katalogu plugins i wszystko działa.

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C3417FB in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 20100(0x12f94a , 0x0)(30B) [CORE->KoreKtor]

Stack trace:
.000017FB strlen+0x00000026 [MSVCR71_7.10.3052.4]



Nastąpi zamknięcie programu!
psota
Ponieważ korektor po zmianie wielkości liter nie działa niestety i zawiesza konnekta więc wyłącz uwzględnianie wielkość.
netes
Tak też zrobiłem psota, ale nie było to takie prościutkie, gdyż musiałem wywalić Korektora z katalogu plugins, później expimpem wyeksportować ustawienia, zmienić ten parametr (uwzględnianie wielkości liter), zaimportować i dopiero wrzucić KoreKtora, prościej się chyba nie dało tongue.gif
psota
Mi po 10 sekundach się zwieszał więc poćwiczyłem sobie refleks :wink:
shw
heh - czego to ta wtyka nie zrobi.. zmiana czy bez zmiany - wszystko opiera sie na tej samej funkcji tylko dodawany jest modyfikatow 'i' albo nie (odpowiedzialny w pregach za olewanie wielkosci liter)..
kiedy nowa wersja? nie wiem.. prawie wszystko do wydania jest zrobione, ale.. nie moge naprawic memory leak'a, wiec wydawac nie bede do czasu poradzenia sobie z problemem.. (chyba juz o tym pisalem..)

aha - ten korektor ktory macie ma duzego memory leak'a - wiec jak ktos nie chce to niech nie uzywa smile.gif
shw
juz bez memory leak'a
mam jednak zla wiadomosc - do czasu poprawienia przez hao kolejki nie bedzie opcji poprawiania w obie strony, poprawiona wiadomosc nie bedzie sie wyswietlac w okienku (ale uwierzcie mi, ze do adresata dochodzi poprawiona smile.gif)..
nie powinno chyba wywalac bledow wszystkim tym, ktorym wywalalo (bo wlasnie odnosilo sie to najpewniej do kolejki).
teraz co mnie interesuje - czy wywala bledy, czy pod nie-XP widoczna jest lista w konfiguracji i wszelkie inne bledy.
w zwiazku z tym co pisalem wyzej nie wiem jak dalej sie potoczy rozwoj wtyki. jak bedzie wszystko dzialac, to na pewno dojdzie import-export, ale czy bede bawil sie w dodawanie tego bajeru cosmy go obmyslali z winthuxem (i nie tylko smile.gif)? nie wiem..
aha - nie dziala jeszcze przycisk Zapisz (ogolnie - edytowanie), bo chcialem oddac wersje, ktora w koncu ruszyla i nie zajmowalem sie obsluga konfiguracji. jezeli chcemy edytowac jakis wpis klikamy na nim, potem przycisk Edytuj (skopiuje wartosci do pol), potem Usun (skasuje oryginalna), zmieniamy co tam chcemy i Dodaj. Ale jest to rozwiazanie tymczasowe, wiec bez obaw smile.gif

Załączniki

shw
a jednak nie dziala.. nie wiem czemu dzialala, a nie dziala..
powoli zaczynam miec dosc tej wtyczki - chyba poczeka na zmiany w obsludze kolejki - przykro mi..
lipa
idź już lepiej spać :wink:
dulek000
Nowa wersja mi wywala błąd, stara była ok.
shw
uwierz mi - byla bardzo nie ok smile.gif
dulek000
Ale działała...
shw
Tobie dziala, innym nie. Problem z poprzednia wersja polega na tym, ze ma poteznego memory leak'a i bazuje na zmianie wskaznika, co przy aktualnych rozwiazaniach w konnekcie jest bardzo niebezpieczne i problemotworcze..
ale hao obiecal, ze sie tym zajmie i bedzie zmienione w ktorejs wersji.
wtedy wtyka na pewno bedzie kontunuowana!
Ralph
Jak nie działała tak i nadal u mnie nie działa. Konnekta mam od wczoraj biggrin.gif Przerzuciłem się z Mirandy


----UPDATE-----

Zapomniałem dopisać mam win 2000 pro SP4
jareq
Wlasnie wrocilem po dwoch tygodniach nieobecnosci wlaczam kompa -> konnekta no i oczywiscie pokazala sie paczka z nowumi aktualizacjami (pomyslalem sobie ze jest cos nowego) uaktualnilem konnekta i tu moje zdziwienie... KoreKtor NIE działa sad.gif mam nadziej ze szybko szybko cos z nim zrobicie chłopaki bo to byla naprawde super wtyka...
gilek
ja korektora używam do skrótów :] np: wpisuje <zw to wysyła zaraz wracam :] macie rację, to bardzo przydatna wtyczka tongue.gif
mefju
Dobra - jak wtyczka ma zastój to niech przynajmniej w zgłoszeniach bugów coś się rusza wink.gif

Do rzeczy:
Korektor 0.0.3.5beta

QUOTE(Zmień z:)
(...)
ocb
ocb?
(...)



QUOTE(Zmień na:)
(...)
o co biega
o co biega?
(...)


Wszystko ok - działa, dopóki nie wpisze się w wiadomości
QUOTE
oc

Korektor jest najwyraźniej nadgorliwy i dostajemy:
QUOTE
o co biega?


No właśnie - o co w tym wszystkim biega? wink.gif


PS przydałoby się też, żeby Korektor nie ingerował w treść linków...
jareq
No właśnie też mnie to denerwowało.. ale znalazłem rozwiązanie do każdego skrótu na początek wrzuciłem sobie ' i nie mam już takich kłopotów - polecam... przynajmniej na razie wink.gif
Draco_PL
Przerpaszam, czy prace nad tą wtyczką zostały przerwane?
Olórin
Shw już pisał że nie da rady tego teraz zrobić ze względu na budowę kolejki...
Paveu
Mi ta wtyczka pochrzanila Konnekta tongue.gif. Musialem go reinstalować... dry.gif
archdevil
czy istnieje szansa na dalszy rozwój tej wtyczki? jest bardzo przydatna;]
gilek
popatrz 3 i 2 posty wyżej.
QUOTE(Olórin)
Shw już pisał że nie da rady tego teraz zrobić ze względu na budowę kolejki...
Olórin
Do czasu stworzenia działającej wtyczki, czy jakichkolwiek zmian sytuacji wątek zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.