Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Coraz bliżej...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2
shw
tstststststststs [oto dzwiek zasysu z lekko wyjetym jezyku dotykajacego szczeki gornej w odstepach 1/3 sec]

SHWANIBAL

director of 'They'll eat me if I don't make good konnekt' - hao
staring:
shwanibal - shw vel shewar
running, screeming, than dead and eaten body - cromo

!!!!!!!comming soon!!!!!!!

ktos zainteresowany kupnem bileciku ?
nie ??
beda sceny erotyczne !! (2 kobiety, 2 kobiety + facet, 2 kobiety + kon tongue.gif)
nooo - tak tez myslalem - nie wszyscy naraz - starczy dla wszystkich !!
DAWAJ HAO!!!!
Maciej_Kowalewski
co do tlenu - niestety ani na strone libtlen ani na strone drugiej biblioteki tlen (tu podziekowania dla Sad'a smile.gif ) nie moge wejsc... dopoki nie sciagne ktorejs z tych bibliotek to nic nie zrobie... (jezeli ktos ma do tego dostep, to prosilbym o przeslanie mi lib'a + dokumentacji na mail)
cRoMo
shw, kon to skrot od konnekt ? HEHEHEHE wink.gif wink.gif wink.gif
shw
z wrazenia scancelowalem sobie cala liste z kazay biggrin.gif
a co do tej biblioteczki tlenu - tez sie nie moge dostac :cry:
shw
QUOTE(cRoMo)
shw, kon to skrot od konnekt ? HEHEHEHE wink.gif wink.gif wink.gif

jasne - toc nie jestem jakims zboczencem :wink:
a kobiety to tez skrot od... od... (k)onnekt (o)nly (cool.gife (i)f (e)verybody (t)ell (y)upikayey smile.gif
hao
Dobra... Blokuje strone o robie update...
Maciej_Kowalewski
yupikayey smile.gif
cRoMo
Nie mozecie sie dostac na strone libtlen'u, poniewaz cala domena nie jest widziala przez serwery dns (host nie istnieje). Naprawdopodobniej maja problemy wlasnie z serwerami DNS. http://freshmeat.net/projects/libtlen/
To jest strona projektu na freshmeat, jest e-mail do autora, pewnie bedzie na tyle uprzejmy i przesle co potrzeba mailem. Powodzenia smile.gif
Maciej... zalatwiam Ci ta biblioteke caly czas.. smile.gif
shw
cos czuje zaraz serwerek zostanie niezle obciazony smile.gif
jeszcze bedzie bedzie, ze hackerzy znowu atakuja, albo ze bin laden has strike again smile.gif

yupikayey [zapomialem smile.gif]
Maciej_Kowalewski
cRoMo: juz wyslalem prosbe, dzieki za cynk
hao
Jeszcze chwilkę... Muszę ręcznie przygotować download.php... Wszystko już siedzi na serwerze biggrin.gif
aaa daj link daj link! smile.gif ja juz nie moge Hao

^Konnekt Cult^
torn
a dla mnie nowy konnekt nie ma żadnych tajemnic (hope so) i siedze sobie wyluzowany i patrze jak sie denerwujecie :] :] :]
shw
ffffffffffff - I smell fresh meat - haaaaaaaahahahaha haaaaaaaahahahahahaha haaaaaaaaaaaaaaaaa [smiech psychopatyczny]
ZenOm
http://devnull.bydg.pdi.net/libtlen/index.php moze sie przyda ?

BTW mam juz 99% biggrin.gif
hao
No to WIO! Nowa wersja jest
Dstępna!
Maciej_Kowalewski
a ja powiem tyle - libtlen juz mam u siebie na dysku, ale czuje, ze szybciej wyjdzie mi napisanie tego od nowa niz przystosowanie tego do windowsa smile.gif
hao
Z tego co wiem, Tlen lata na zmodyfikowanym Jabberze (słyszałem, nie sprawdzałem)... Więc www.jabber.org może pomóc...
Maciej_Kowalewski
wpadka, wpadka smile.gif
dbghelp.dll was not found by my konnekt smile.gif
Maciej_Kowalewski
no coz - w kodzie libtlen rzeczywiscie jakies wzmianki o jabberze widzialem... zainteresuje sie tym smile.gif
hao
MOMENT! Jest błąd smile.gif Za sekunde poprawka :]
hao
Już jest dobrze... Refresh your browsers!
shw
juz znalazlem 2 bledy - znaczy jeden blad i jedna dziwna rzecz - wszystko w supporcie:
http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?t=178 [blad]
http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?t=179 [dziwna rzecz]
aha - te biblioteki z ut, office'a xp i bootxp nie dzialaja (przynajmniej u mnie)
hao
Dokładny opis co jest nowego i jak to wykorzystać jakoś niebawem.. Jak tylko się ogarnę i odpocznę :]
jstarzak
Co do Tlen'a: to jest jabber tyle ze:
- Dziala na innym porcie (SSL [czyli 433 albo 443] zamiast Jabberowego)
- Ma inna metode szyfrowania hasła (gdzieś jest jakiś skrypt w perlu do przekodowywania hasła)
- To chyba wszystko (moze jest jeszcze cos ze statusami zmienione chyba "Available" [czy co on tam ma] na "Dostepny")

Mysle ze ew. mozecie pobawić się w przenoszenie kodu z Delphi na C++ - spróbujcie skontaktować się z gościem od http://blabla.vel.pl, a jak nie to roznic między Jabberem a Tlenem nie ma duzo, a przy okazji mozecie od razu zrobic wtyczke do WP Kontaktu (chociaz nie uzywam) smile.gif
hao
Jabber ma transporty, wiec robiac jabberowa wtyczke, mozna korzystajac z transportow obsluzyc przy okazji icq msn i yahoo
Loud3R
GRATULUJE PANIE HAO tongue.gif
wszystko piknie i hula wink.gif))
a ja tak liczylem ze bedzie blokowanie balonikow w stylu beli z gg na dole , HAO powiedz,ze bedzie niebawem ... ;(
i powiem jeszcze jedno bardzo w konnekcie jest denerwujace ze odrazu nie widac na ikonce (tak jak w gg jest "1") czy ktos ma jkis opis czy nie...
mysle ze lepiej zrezygnowac z tych malenkich ikonek co teraz sa na taki sam uklad jak w gg
pzdr
hao
Szczerze mówiąc ta "bela" miała być w tej wersji ale się nie wyrobiłem...
jstarzak
QUOTE
Jabber ma transporty, wiec robiac jabberowa wtyczke, mozna korzystajac z transportow obsluzyc przy okazji icq msn i yahoo


chodziło mi o to ze WP kontakt to też jabber (tyle, że już w pełni kompatybilny ze standardem), żaden transport więc nie jest potrzebny tylko zmiana adresu serwera, portu i kodowania hasła. Poza tym te "transporty" to tylko kwestia klienta czy je obsługuje czy nie - po prostu plug-iny.
hao
Do czego zmierzam... Robiąc dobrą Jabberową bibliotekę łączącą API Jabbera z Api Konnekta tworzymy możliwość szybkiego dodawania kolejnych protokołów!
jstarzak
A mi sie wydaje ze te wtyczki vel transporty nie maja standardu i sa tylko nazwa. Chodzi o To ze dodanie obslugi Jabbera nie bedzie znaczylo ze bedzie mozna sie laczyc z MSN'em. Jest to zalezne od serwera a serwer Tlen.pl na pewno nie ma ich wlaczonych - moze polaczenie np. z jabbercentral.org to umozliwia, ale na pewno nie z tlen.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.