Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wersja testowa menu emotikon
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Stron: 1, 2
jareq
QUOTE(Brego)
Nikt nie wie jak rozwiazac ten problem ze zniknieciem z paska menu emotikon ??... pokazywanie emotikon i paska formatowania mam wlaczone...

A ikonki formatowania masz dostępne - chodzi mi o te "B", "I", "U" oraz wybór kolorów?
noizo
Widze ze temat umarł sad.gif a jak bedzie z emotami GG 1400?? Siedzielm ponad 2 godziny usilujac zformatowac jak nalezy, czyli usuwanie koncowek _na.gif i usuwaniu zdublowanych wpisow. Jedyne co uzuskalem to brak bledu przy otwieraniu okienka emotek. Wszystkie obrazki dzialaja i sa sprawne, wiec moim zdaniem nie blokuja okienka emotow. Wiec moze ktokolwiek kto tworzyl ten zestaw i poswiecil na jego zrobienie sporo czsu wkoncu sie poczuje i go dostosuje do nowego emot okienka smile.gif

Pozdrawiam
lhs
Ten zestaw to prawdopodobnie przerobiona przeróbka jakiejś przeróbki - autora nie znajdziesz...
Brego
QUOTE
A ikonki formatowania masz dostępne - chodzi mi o te \"B\", \"I\", \"U\" oraz wybór kolorów?


tak... te ikonki oczywiscie sa tylko brakuje wyboru menu emotikon...
Daarth
Brego => a moze zrob update kIEview? bo z tego co widze to nie masz najnowszej wersji :| jest na centralce beta.
Brego
pomoglo... ale jestem pewien ze wczesniej updatowalem kIEview... heh... dziwne moze mi sie wydawalo :?
Sleeva
QUOTE(noizo)
Widze ze temat umarł sad.gif a jak bedzie z emotami GG 1400?? Siedzielm ponad 2 godziny usilujac zformatowac jak nalezy, czyli usuwanie koncowek _na.gif  i usuwaniu zdublowanych wpisow. Jedyne co uzuskalem to brak bledu przy otwieraniu okienka emotek. Wszystkie obrazki dzialaja i sa sprawne, wiec moim zdaniem nie blokuja okienka emotow. Wiec moze ktokolwiek kto tworzyl ten zestaw i poswiecil na jego zrobienie sporo czsu wkoncu sie poczuje i go dostosuje do nowego emot okienka smile.gif


istnieje mozliwosc ze to kwestia ilosci obrazkow. kumpel podzielil ten zestaw na trzy czesci i w tym momencie 2/3 chodza bez problemow.
lhs
Coś rzeczywiście jest nie tak - przy otwartych kilku rozmowach zdarza się, że w jednym okienku pasek formatowania (razem z przyciskiem wyboru emot)......... ZNIKA, a w pozostałych pozostaje:

Załączniki

LooZ^
Mam to samo... Ale to raczej blad konnekta samego w sobie...
case
QUOTE(LooZ^)
Mam to samo... Ale to raczej blad konnekta samego w sobie...

dokladniej to blad kIEView, wystepujacy juz raczej od dawna..
nix
QUOTE(case)
QUOTE(LooZ^)
Mam to samo... Ale to raczej blad konnekta samego w sobie...

dokladniej to blad kIEView, wystepujacy juz raczej od dawna..

to blad konnekta - kiev nie ma tu nic do gadania
case
QUOTE(nix)
QUOTE(case)
QUOTE(LooZ^)
Mam to samo... Ale to raczej blad konnekta samego w sobie...

dokladniej to blad kIEView, wystepujacy juz raczej od dawna..

to blad konnekta - kiev nie ma tu nic do gadania

hmmm.. tak czy tak, szkoda, ze istnieje juz od tak dlugiego czasu i nie ma na to rady..
Quattrox
win xp sp2, konnekt 0.6.20.115, wszyscko dziala bez zarzutow smile.gif
bigboy177
U mnie też działa OK... Wcześniej się coś kaszaniło... Ale jak instalnąłem windoze od nowa, i oczywiście z SP2... menu emotek działa dobrze... smile.gif
niki
potwierdzam to znikanie paska - dzieje sie wlasciwie bez reguly. raz jest raz nie ma paska w oknie rozmowy. dziwne :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.