Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wersja testowa menu emotikon
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Stron: 1, 2
nix
na centralce beta dostepna jest testowa wersja menu emotikon

UWAGA!! Wersja dziala tylko na systemach Windows 2000 i XP
(nie dziala na Win 98 i Me)

prosze o informacje o bledach w tym watku
shw
system xp - wywala blad przy nacisnieciu przycisku wywolujacego menu
QUOTE
An error has occurred in the script on this page.
Line: 37
Char: 24
Error: Brak zakonczenia stalej znakowej
Code: 0
Url: about:blank

i pytanie czy kontynuowac. wybieram tak.
i tak ze 2 razy (przy 1 wywyolaniu cholernie zmulilo kompa).
Pasek przesuwania nagle pojawia sie (oprocz we wlasciwym miejscu) gdzies indziej u gory. Emotow albo nie widac, albo nieliczne (tak od 1 do 3 mi sie udalo). Pasek przewijania jakby nie dzialal. Nic sie nie przewija (ale nazwa zestawu zmienia sie jeden raz (tylko nazwa sie zmienia w tym polu - nic sie nie przesuwa) i potem do niej nie wraca).
Menu wywoluje sie tak z 5 sec. alt'a nie widac (chociaz widac, ze chce go pokazac). wklejanie do okna rozmowy za to dziala [jak sie na slepo kliknie].
that's all po kilkusekundowym testowaniu smile.gif
NelQ
A u mnie wszystko OK biggrin.gif
Mam pytanie. Co mam zmienić, żeby po kliknięciu na emotę nie wstawaiło do edycji np. "tongue.gifs" tylko np. "tongue.gif" ??
lucjusz
U mnie wyskakuje to co u shw:
CODE
Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie.

Wiersz:20
Znak:28
Błąd: Brak zakończenia stałej znakowej
Kod:0
URL:about:blank

Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?
[tak] [nie]

Po kliknięciu to samo co u shw.

System to WinXP Prof. (bez SP)

Właśnie wytestowałem, że bład ten pojawia się tylko jeśli wśród zaznaczonych mamy zestaw 1400 emots. Przy innych działa dobrze.

Poza tym sprawdziłem mały zestaw swoich emotek. Są to większe obrazki na szerokość. I o ile na wysokość tabelka się rozciąga to szerokość kratek jest stała. Ale to raczej drobiazg.

Dobra robota nix! smile.gif
MihAoo3k
u mnie tez dziala...tylko musialem zmienic ikony na mniejsza ilosc(wczytalem te domyslne z GG) bo wczesniej mialem zaladowany katalog w ktorym bylo ponad 1000 ikonek co powodowalo wyskoczenie bledu i pytanie czy chce debugowac.po skasowaniu wiekszosci ikon tez pojawial sie blad ale chyba dlatego ze plik ini musialbym dopasowac do tych ikon ktore sa w tym katalogu.
Wtyka dziala juz bez najmniejszych problemow:)dobra robota!!smile.gif..
pozdro..
netes
Zaktualizowałem sobie kIEView do wersji 0.1.8.0, z wyświetlaniem menu emotikonów, jednak występuje taki błąd jak na załączonym screenie, mianowicie wyświetla tylko niektóry emoty. Nie wiem czy przy standardowych emotsach też tak jest, ale przy tych (Invision) niestety tak. Z kolei każdy z emotów pojawia się kiedy najedzie się na niego kursorem. Mam XP.

Załączniki

lhs
Doskonały pomysł z podziałem na poszczególne zestawy!! TO DO: dynamicznie określane wymiary komórek tabeli. Poza tym - WSZYSTKO DZIAŁA!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
case
QUOTE(lhs)
[..] Poza tym - WSZYSTKO DZIAŁA!!!!!!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

chyba moge potwierdzic.. :wink: [pol roku czekania i wreszcie jest, jupiii.. biggrin.gif]
Aule
Też działa.
.nomis
DZIAŁA!!!! Nix, jesteś boski :* biggrin.gif
kox
U mnie jedne zestawy działają dobrze, inne tak jak u netesa, pokazują się dopiero po wskazaniu mychą.
nix
wyslijcie prosze przy jakich zestawach emotikon menu zle dziala - przejze i postaram sie usunac problemy
shw
_default, ggemots i phpbb dzialaja dobrze.
o bledzie z zestawem emots juz mowiono.
Olórin
QUOTE(NelQ)
A u mnie wszystko OK :D
Mam pytanie. Co mam zmienić, żeby po kliknięciu na emotę nie wstawaiło do edycji np. \":ps\" tylko np. \":P\" ??


tak, problem jest przy zestawie IBP (nie wiem jak inne). Preg jest taki
CODE
"/(^|\s|\()[:;]P+(\s|$|\))/gi","tongue.gif"
"/(^|\s|\()[:;]-P+(\s|$|\))/gi","tongue2.gif"
zenq
piekne smile.gif u mnie wsjo charaszo smile.gif win2k3 a ikony to _defalaut i obydwa orginalne katalogi gg6 smile.gif
:mrgreen:
klon
ja korzystam z zestawu IPB i dziala dobrze oprocz jednej emotki <uczen>.
Nie pojawia sie obrazek tylko krzyzyk, reszta ok
Olórin
popraw w emots.txt nazwę pliku dla <uczen> bo jest chyba zła
jareq
Heh Właśnie wrociłem z dwu tygodniowego wyjazdu a tu już jest menu emot biggrin.gif nawet sie nie spodziewałem normalnie nix masz u mnie wirtualnego browara :wink: Świetna robota u mnie działa bez problemu, ale mam małe pytanko korzystam z zestawu emot tych z tlena (Emotikony Tlen v.5.10.1.1 dla Konnekta) oraz orginalne dwa katalogi emot z GG - nie wiem czemu ale te z tlena ruszają sie (animują) wszystkie po otwarciu menu emot a te z GG dopiero po najechaniu na nie strzałką - czy dało by rade zrobić zeby też się animowały??
klon
QUOTE(Olórin)
popraw w emots.txt nazwę pliku dla <uczen> bo jest chyba zła

masz racje zla nazwa jest podana w tym pliku

jest:
[list]"<uczeń>","smartass.gif.gif"
[/list:u]
powinno byc:
[list]"<uczeń>","smartass.gif"[/list:u]
ale to dla tych co maja podobny problem co ja


dzieki Olórin za pomoc a nixowi za mozliwosc wyboru emot. Napewno sie przyda smile.gif
a ja mam bardzo dziwny problem... nie pojawia mi sie wogole pasek do dogrubiania/podkreslania/ etc w tym i buttonik przywolujacy menu emotek :/ wie kto jaka przyczyna ?
szen
Opcje > KIEview i zaznacz zeby pokazywal przyciski formatowania w oknie rozmowy
lhs
DO WSZYSTKICH, KTÓRYM POKAZUJĄ SIĘ CZERWONE KRZYŻYKI, A EMOTKI DOPIERO PO NAJECHANIU MYSZĄ,
albo emotki na podglądzie się nie ruszają:


1. w odpowiednim katalogu wykasujcie wszystkie pliki *_na.gif
2. w opowiednim pliku emots.txt wykasujcie wszystkie wpisy "*_na.gif"

czyli np z linii
CODE
(":)",":))",":)))",":))))"),"wesoly.gif","wesoly_na.gif"

zróbcie:
CODE
(":)",":))",":)))",":))))"),"wesoly.gif"

3. zrestartujcie Konnekta.
Sija
QUOTE(lhs)
[...] 3. zrestartujcie Konnekta.


nie trzeba.
lhs
Sprawdziłem. Trzeba.
Brego
QUOTE
Opcje > KIEview i zaznacz zeby pokazywal przyciski formatowania w oknie rozmowy


U mnie pomimo zaznaczenia tej opcji dalej nie pojawia sie ikonka menu emotikonek ale ikonki formatowania i koloru dalej sa. Ktos wie jaka moze byc tego przyczyna ??
Sija
QUOTE(Brego)
QUOTE
Opcje > KIEview i zaznacz zeby pokazywal przyciski formatowania w oknie rozmowy


U mnie pomimo zaznaczenia tej opcji dalej nie pojawia sie ikonka menu emotikonek ale ikonki formatowania i koloru dalej sa. Ktos wie jaka moze byc tego przyczyna ??


a masz wlaczone wyswietlanie emotikonek?
roosseck
QUOTE(lhs)
Sprawdziłem. Trzeba.

Sprawdzilem. Nie trzeba. tongue.gif
dulek000
QUOTE(roosseck)
QUOTE(lhs)
Sprawdziłem. Trzeba.

Sprawdzilem. Nie trzeba. tongue.gif


Sprawdziłem. Trzeba tongue.gif Naprawdę!
Sija
QUOTE(dulek000)
QUOTE(roosseck)
QUOTE(lhs)
Sprawdziłem. Trzeba.

Sprawdzilem. Nie trzeba. tongue.gif


Sprawdziłem. Trzeba tongue.gif Naprawdę!


nie.
netes
QUOTE(Sija)
QUOTE(dulek000)
QUOTE(roosseck)
QUOTE(lhs)
Sprawdziłem. Trzeba.

Sprawdzilem. Nie trzeba. tongue.gif


Sprawdziłem. Trzeba tongue.gif Naprawdę!


nie.


Sprawdziłem. Trzeba tongue.gif
lipa
ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong ... ping ... pong

TRZEBA - NIE TRZEBA - CO ZA RÓŻNICA?! I TAK PRĘDZIEJ, CZY PÓŹNIEJ BĘDZIE TRZEBA laugh.gif
dulek000
Ale naprawde trzeba laugh.gif

Dobra nie kłóćmy się.
djkwaku
dobra a teraz z innej beczki :/ chodzi o to że mam ileś tam zestawów emotów i kurde w menu jest pokazane coś takie np brutal1 są emoty z brutal 2 i 3 jest tylko napis ale emotów nie widać :/ nie ma tam nic z np coś_na.gif" ani w pliku txt _na jak wpisze <jakiś emot> to wyskakuje ale w menu ich nie ma sad.gif((
nix
QUOTE(djkwaku)
dobra a teraz z innej beczki :/ chodzi o to że mam ileś tam zestawów emotów i kurde w menu jest pokazane coś takie np brutal1 są emoty z brutal 2 i 3 jest tylko napis ale emotów nie widać :/ nie ma tam nic z np coś_na.gif\" ani w pliku txt _na jak wpisze <jakiś emot> to wyskakuje ale w menu ich nie ma sad.gif((

sorki ale nic nie zrozumialem z tego posta.... mozesz pokazac zawartosc plikow emots.txt ktore nie sa wyswietlane?
pielgrzym
U mnie nie dość, że z paska zniknęła ikonka do przywoływania emotikon (tylko ona - pozostałe dot. koloru i formatowania są), to jeszcze k.IEView nie zapamiętuje rozmiarów pasków (narzędzi) z dodatkami i formatowaniem (kiedy zmienie rozmiar któregoś z nich, to przy ponownym otwarciu okna wszystko wraca do stanu pierwotnego...:roll:). Rozmiary pasków narzedzi zapamiętuje tylko kiedy zaraz po ich zmianie zrobie restart Konnekta. Na początku myślałem, że to przez uptime systemu (4,5 miesiąca biggrin.gif) już się powoli wszystko sypie, ale po restarcie znowu to samo sad.gif

System: WinXP Pro (+ wszystkie łatki) + StyleXP 2 (może to obecność tego ostatniego negatywnie wpływa na Konnekta?) smile.gif

Na dowód dorzucam małego skrinika smile.gif

Załączniki

Sija
QUOTE(dulek000)
Ale naprawde trzeba laugh.gif

Dobra nie kłóćmy się.


alez nie ;> wystarczy wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz obsluge emotikon w kIEv .
lipa
QUOTE(Sija)
QUOTE(dulek000)
Ale naprawde trzeba laugh.gif

Dobra nie kłóćmy się.


alez nie ;> wystarczy wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz obsluge emotikon w kIEv .

no to LOL! laugh.gif dopiął swego... biggrin.gif
lhs
DO WSZYSTKICH, KTÓRZY MAJĄ PROBLEM Z ZESTAWEM 1400 EMOT:

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2564
shw
sija - a mi nawet dziala bez wlaczania i wylaczania. wystarczy dac Zastosuj i Odswiez smile.gif
a co do tego zestawu 1400 emotow - nie pomoglo (jak juz pisalem)
KaLoH
Wszystko dziala smile.gif GJ smile.gif
Sleeva
poza tym ze ggfull 1400 pomimo poprawek nie hula (szukam dalej, moze cos jeszcze jest do modyfikacji) to gdy mam jakies dwa zestawy gdzie emotki wyswietlaja sie prawidlowo to z nazwa zestawu jest klopot.

nie moge zrobic zrzutu ale wyglada to w taki sposob ze w "rameczce" gdzie jest napis Zestaw, nazwa wlasna zestawu jest przesunieta w dol, tak ze widac tylko ze 3 gorne piksele napisu


update

powtorze sie, chyba mnie nie zabijecie...

wywalić linijkę:

CODE
"<'>","'.gif"



emotkow nadal w menu nie wyswietla smile.gif ale przynajmniej nie wypierdziela juz errora, ten apostrof w skladni mieszal...
Davka
U mnie wszystko działa wyśmienicie ! Wilkie dzięki Nix !!! biggrin.gif
Sleeva
a masz podpiety zestaw ggemotsfull ?


przyjrzalem sie wespół z kumplem dokladniej emots.txt i zaczelismy poprawiac - na pierwszy rzut poszly wszystkie duble. efektem jest:

- menu odpala sie bez zadnych bledow
- po najechaniu myszka pasek przewijania pokazuje sie dodatkowo w gornym lewym rogu
- menu jest puste wizualnie jednak linki dzialaja
- czasem czesc emotek pokazuje sie i znika w fazie ciaglej /pulsuja/
- w momencie uzycia krzaczy sie schemat w okienku rozmowy /do czasu wyslania kolejnego tekstu/


albo jakies ograniczenia JS daja sie we znaki albo moze ktorys gif jest walniety /?/ albo nie wiem. mam tylko nadzieje ze sie w koncu uda smile.gif

Załączniki

Przemekc1
U mnie niestety nadal nie wyświetla nic. sad.gif
djkwaku
dobra ludzie już wiem dlaczego nie wyswietlało mi jakiś tam zestawów (folderów z emotami) jeżeli w pliku emots.txt przed nazwą jest * gwiazdka (tylko że tam inaczej wygląda) to nie będzie wyświetlało w menu umnie to działa

acha i mi wypierdziela inny błąd sad.gif dokładniej
CODE
Wystapił błądf podczas ładowania plugins\Kiview.dll
Jeżeli naciśniesz [TAK] plugin
ten nie będzie ładowany ponownie
----------------------
Kolumna 780215 w 0 jest już ZAJĘTA!


wersja kIView 0.1.8.0
konnekt 0.6.20.115
win XP z SP1
.nomis
Faktycznie, nie działa zestaw invGG (z katalogu) - jest to, co u netesa z pierwszej strony.
lhs
A próbowałeś moje rozwiązanie problemu netesa z DRUGIEJ strony??
jareq
QUOTE(lhs)
[...] emotki na podglądzie się nie ruszają:

1. w odpowiednim katalogu wykasujcie wszystkie pliki *_na.gif
2. w opowiednim pliku emots.txt wykasujcie wszystkie wpisy \"*_na.gif\"

czyli np z linii
CODE
(":)",":))",":)))",":))))"),"wesoly.gif","wesoly_na.gif"

zróbcie:
CODE
(":)",":))",":)))",":))))"),"wesoly.gif"

3. zrestartujcie Konnekta.


Jeśli komuś się nie chce albo nie wie jak wrzucam gotowy poprawiony przeze mnie zestaw wszystkich emotek GG które animują (ruszają) się na podglądzie w menu wyboru :wink:

Załączniki

roosseck
QUOTE(.nomis)
Faktycznie, nie działa zestaw invGG (z katalogu) - jest to, co u netesa z pierwszej strony.

A u mnie invGG dziala piknie biggrin.gif
Brego
Nikt nie wie jak rozwiazac ten problem ze zniknieciem z paska menu emotikon ??... pokazywanie emotikon i paska formatowania mam wlaczone...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.