Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pytanie do webmasterów
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2
lhs
Prawda.
shw
ale dazymy do strict, wiec w wersji ostatecznej bedziemy pisac w strict, wiec jest to debilny pomysl tongue.gif
co do srodkowego klawisza myski - spoko - skrot jest niejeden, ale ja chce miec kontrole nad tym gdzie sie otworzy okno - jezeli nie chce zeby np. strona spod buttony czy reklamy otwierala mi sie w tym samym oknie to jestem ograniczany..
Sija
QUOTE(shw)
ale dazymy do strict, wiec w wersji ostatecznej bedziemy pisac w strict, wiec jest to debilny pomysl tongue.gif
co do srodkowego klawisza myski - spoko - skrot jest niejeden, ale ja chce miec kontrole nad tym gdzie sie otworzy okno - jezeli nie chce zeby np. strona spod buttony czy reklamy otwierala mi sie w tym samym oknie to jestem ograniczany..


lubisz pisac despotyczne strony? tongue.gif
shw
bardzo tongue.gif
no ale sorry - ja ja tworze i chce miec kontrole nad tym jak dziala.
najpierw target, potem usuna mozliwosc wyboru kodowania i w koncu nas zgermania ;P
Sija
QUOTE(shw)
bardzo tongue.gif
no ale sorry - ja ja tworze i chce miec kontrole nad tym jak dziala.
najpierw target, potem usuna mozliwosc wyboru kodowania i w koncu nas zgermania ;P


hehe, ja wiem, juz polska ziemie wykupuja, niedlugo nastanie IV Rzesza Pospolita tongue.gif
KOSMOS
Mam kilka pytań, dokładnie to dwa biggrin.gif
1) Dlaczego DIV stopka przy braku tekstu w głównej części strony podchodzi do góry i kryje się po innym DIVem?
2) Dlaczego w bloku kolorystyki powstaje przerwa? Doszedłem ze powodem tego jest <form></form>. Jak to naprawić, zmienić?
lhs
W kodzie strony doliczyłem się 54 bloków div - nie idzie się w tym połapać, zwłaszcza, że kod nie jest odpowiednio sformatowany.
KOSMOS
Pytanie 2 mam z głowy, bo doszedłem do niego sam (pruby i błędy).
Z pytaniem 1 dalej nie mam pojęcia.

QUOTE
W kodzie strony doliczyłem się 54 bloków div - nie idzie się w tym połapać, zwłaszcza, że kod nie jest odpowiednio sformatowany.


Daje sobie z tym rade smile.gif kod jest prosty, wygląd (to oc daje przeglądarka) składa się z głównej stronki i includowanuch bloków, w których nie jest taki bałagań biggrin.gif
Sija
QUOTE(KOSMOS)
[...] Daje sobie z tym rade smile.gif kod jest prosty, wygląd (to oc daje przeglądarka) składa się z głównej stronki i includowanuch bloków, w których nie jest taki bałagań biggrin.gif


polecam http://www.cssZenGarden.com/
lhs
QUOTE(KOSMOS)
Daje sobie z tym rade smile.gif kod jest prosty, wygląd (to oc daje przeglądarka) składa się z głównej stronki i includowanuch bloków, w których nie jest taki bałagań biggrin.gif

Nie chodzi o to, że kod nie jest prosty; chodzi o to, że jest nieczytelny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.