Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt 0.6.20.119
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Stron: 1, 2, 3
NelQ
QUOTE(duch-x)
QUOTE(NelQ)
QUOTE(duch-x)
0.0.3.4, bo 3.5 sie krzaczy
uzywam tej i jest luz..


Mógłbyś wrzucić jako załącznik na forum??


mowisz i masz wink.gif


Hmm, nawet z dedykacją biggrin.gif
Dzięki
duch-x
i jak? dziala? 8)
NelQ
QUOTE(duch-x)
i jak? dziala?  8)

Nie sad.gif Nadal sypie mi K. sad.gif
duch-x
hm.. strange.. ale co konfiguracja to inny obyczaj
mi najnowszy sypal konnekta, a ten myka ladnie, ale jak zdazyles pewnei zauwazyc w opisach wtyczka ma bledy i powoduje sypanie konnekta sad.gif
NelQ
Wiem, sam pisałem opisy smile.gif (Fajnie wiedzieć, że ktoś je czyta.) Będe musiał przeżyć bez niego smile.gif
hao
QUOTE
Jest jeszcze mały myk, w oknie wyboru pluginów zamiast przycisku \"Anuluj\" jest \"Cancel\" -> Konnekt chyba jest po polsku


Okno wyboru wtyczek idzie oczywiście w całości do wymiany, nie ma się czym przejmować wink.gif
piotr.ek
Hao, skoro juz tak kombinujesz z UI, to moze by tak jeszcze odblokowac srodkowy pasek w oknie rozmowy, co by mozna bylo zmienic proporcje? No i fajnie by bylo, gdyby pozostale okna (a wiec takze wtyczek czy wyszukiwania kontaktow), dalo sie skalowac...
misia
u mnie po uruchomieniu wtyczki k.Lawa na "nowym" K znika w oknie rozmowy pasek narzedzi :? lubie to wtyczke i nie chcialabym z niej rezygnowac
lhs
Kilka[naście/dziesiąt] minut temu zainstalowałem najnowszą betę UI i jak dotąd żaden pasek jeszcze nie zniknął - a specjalnie ustawiłem je jeden pod drugim.
Sija
QUOTE(misia)
u mnie po uruchomieniu wtyczki k.Lawa na \"nowym\" K znika w oknie rozmowy pasek narzedzi  :? lubie to wtyczke i nie chcialabym z niej rezygnowac


zaktualizuj wtyke do wersji 0.3 [na http://beta.olorin.info]
j00gi
w kzmieniaczu 0.4 da sie oczyscic ta liste opisow jakos bo jakos nie moge nic znalesc na ten temat
hao
QUOTE
w kzmieniaczu 0.4 da sie oczyscic ta liste opisow jakos bo jakos nie moge nic znalesc na ten temat

Jaki to ma zwiazek z nowym UI?
j00gi
hao no to powiedz co z czcionka bo sie nie dowiedzialem
pisalem otym wyzej[/url]
Draghmar
Po akutalizacji wielu rzeczy (m.in. Interface) nie wiem dlaczego, ale nie moge zmienic wygladu wysylanych i odbieranych wiadomosci...Probowalem wszystko ustawiwac, ale caly czas mam jakies zolte tlo, a chcialem miec niebieskie smile.gif
j00gi
hmmm mozesz to pokazac? umnie wszytko dziala pieknie jeszcz :shock: e nigdy nawet konnekta nie przeinstalowywalem :shock: :x
Draghmar
QUOTE(j00gi)
hmmm mozesz to pokazac? umnie wszytko dziala pieknie jeszcz :shock: e nigdy nawet konnekta nie przeinstalowywalem :shock:  :x

No to zamiszczam. To co jest kremowo zolte powinno miec takie tlo jak okno wpisywania wiadomosci...i ma na poczatku. Tzn. do czasu az dostane wiadomosc lub ja wysle.
Ja tez nie odinstlowywalem konnkekta...A to mi sie zrobilo po ostatniei wielkiej akuralizacji. W ogole zauwazylem, ze nie moge cos styli wczytac...

Załączniki

NelQ
Jeśli chcesz mieć takie tło jak w ustawieniach to musisz wyłączyć albo zedytować styl kIEview.
Draghmar
QUOTE(NelQ)
Jeśli chcesz mieć takie tło jak w ustawieniach to musisz wyłączyć albo zedytować styl kIEview.

Jesli wylacze to pewnie cos strace, a wolabym nie...jak i co zedytowac? Poprawka. Na pewno nie chce wylaczac bo wtedy nie ma emtow itp. co mam konkretnie zedytowac?
j00gi
a ustawienia--->>interfejs--> wyglad cos tam robiles moze cos przeoczyles?
a we wtyczce kieview (okno rozmowy moze tam jakis styl css masz wlaczony ?)
jak styli nie mozesz ladowac?ja tam wsztkie moge

ps ....ty a moze do okulisty sie wybierzesz moze on powie ze daltonem jestes:D( zarcik)
:roll: biggrin.gif laugh.gif
Draghmar
QUOTE(j00gi)
a ustawienia--->>interfejs--> wyglad cos tam robiles moze cos przeoczyles?
a we wtyczce kieview (okno rozmowy moze tam jakis styl css masz wlaczony ?)
jak styli nie mozesz ladowac?ja tam wsztkie moge

ps ....ty a moze do okulisty sie wybierzesz moze on powie ze  daltonem jestes:D( zarcik)
:roll:  biggrin.gif  laugh.gif

Uff...dzieki. Okazal sie, ze rzeczywiscie mam styl wlaczony...Po tej aktualizacji musial sie automatycznie wlaczyc smile.gif

Nie no z kolorami nie mam az takich problemow tongue.gif wink.gif
DrLastContaQt
W tym momencie padly serwery GG. Konnekt zamiast jak dawniej laczyc sie i po nieudanej probie laczyc sie za jakis czas robi nastepujaca rzecz: laczy sie i w momecie gdy powino wyskoczyc "nieudana proba polaczenia" poprostu zawiesza sie. Nie ma zadnego komunikatu o bladzie czy cos tylko freeze programu. Reset kompa nie pomogl ciagle to samo.
lhs
Nie potwierdzam. Konnekt próbuje łączyć się cyklicznie, nic się nie wiesza.
undying
U mnie tak samo jak u DrLastContaQt ....
GareK
U mnie rowniez laczy sie poprawnie...
DrLastContaQt
Pewnie wina ktorejs z wtyczek :/
case
QUOTE(DrLastContaQt)
Pewnie wina ktorejs z wtyczek :/

gg.dll..
mlodass
wyłączcie ją, powinien zniknąć problem :]
case
QUOTE(mlodass)
wyłączcie ją, powinien zniknąć problem :]

potem koniecznie usuncie katalog */konnekt/ i wszystkie podkatalogi.. biggrin.gif
mlodass
i format C: tongue.gif
dulek000
QUOTE(mlodass)
i format C: tongue.gif


A potem rzut kompem przez okno tongue.gif
ikari
QUOTE(dulek000)
QUOTE(mlodass)
i format C: tongue.gif

A potem rzut kompem przez okno tongue.gif

Nie moglem sie powstrzymac smile.gif :

Załączniki

mlodass
dobra koniec tego OFF topica - sam zaczalem to i ja skoncze tongue.gif niepotrzebnie tylko zasmiecamy topic dobra koniec tongue.gif
Daarth
hmm interesuje mnie jedna rzeczy: czy przy "zawsze na wierzchu" musi tez tyczyc sie kupdate? najsmieszniejsze jest ze nawet by mi to nie przeszkadzalo (w sumie nie przeszkadza:D) gdyby nie fakt ze przy aktualizacjach okno "tak zainstaluj teraz itd" takowe nie jest (nie ma "zawsze na wierzchu") i chowa sie albo za cala aktualizacja albo za paskiem postepu :| hmm po poslkiemu to napisalem, nie ma co:)
.misiek
sądze, że po czytaniu niektórych postów w stylu "ajk zrobc coz zeby dzilalo i milo takie a takie bajety bo mnie nie dzila"(nawet nie potrafie tak napsiać), to większość Cię zrozumiała biggrin.gif
Daarth
QUOTE(.misiek)
sądze, że po czytaniu niektórych postów w stylu \"ajk zrobc coz zeby dzilalo i milo takie a takie bajety bo mnie nie dzila\"(nawet nie potrafie tak napsiać), to większość Cię zrozumiała  biggrin.gif

hehe moze i racja:D ale hmm no ja siebie do konca nie rozumiem :twisted:
swap
miloby bylo aby tlo konnekta bylo obrazem (bylo juz kilka razy o tym wspominane ale powiem jeszcze raz tongue.gif) i jest problem. gdy mam wlaczone pokazuj status tylko znajomym (w sieci gg) to jesli ktos spoza listy wysle do mnie wiadomosc (a mam wlanczone dostarczanie takich wiadomosci) to jej nie dostaje. problem znika gdy wylancze 'pokazuj status tylko znajomym'. problem lezy pewnie po stronie gg ale moze.......
Olórin
Nie potwierdzam...chociaż gg zachowuje sie dziś bardzo nie stabilnie :>
Zakrn
To w związku ze zmianami w protokole.
Olórin
Podoba mi sie komentarz pewnego użytkownika na w.i
QUOTE
Naprawic jedno - zrąbać co innego
Daarth
hehe mi tez:) to jest tak jak z poprawkami microsoftu smile.gif
NelQ
QUOTE(Daarth)
hehe mi tez:) to jest tak jak z poprawkami microsoftu smile.gif


Tak, tylko, że MS poprawia tylko teoretycznie wink.gif
Daarth
QUOTE(NelQ)
Tak, tylko, że MS poprawia tylko teoretycznie wink.gif

nie no... nie przesadzaj smile.gif przeciez SP2 do XPeka cos tam poprawial smile.gif co z tego ze przez to wszystko sie wali:) ze 3 dziury na 200 łata:D
NelQ
QUOTE(Daarth)
(...) SP2 do XPeka cos tam poprawial smile.gif co z tego ze przez to wszystko sie wali:) ze 3 dziury na 200 łata:D


... i przy odrobinie szczęścia tworzy tylko z 10 kolejnych problemów tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.