Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt 0.6.20.119
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Stron: 1, 2, 3
hao
Beta co prawda nie zawiera poprawek zgłoszonych wcześniej błędów, ale zrobilem duze porzadki w glownym kodzie i trzeba to porządnie przetestować...
dulek000
QUOTE(hao)
Beta co prawda nie zawiera poprawek zgłoszonych wcześniej błędów, ale zrobilem duze porzadki w glownym kodzie i trzeba to porządnie przetestować...


Wow jak szybko! smile.gif
Sinister
hm, dalej nie ma zamykania okna przez ESC, oraz przy zawijaniu wierszy (opisy) pojawiają sie białe pasy (scr), ale tak pozatym to jak na razie żadnych errorów, ani nic takiego

Załączniki

ORI
U mnie nadal szaleja ikony i nie widac opisow przy konfiguracji niektorych wtyczek albo sa one scinane o pare liter. Mam WIN 98 SE. Aha i mam ten sam problem co poprzednik, tyle tylko ze mam inny kolor zamiast bialego, mam niebieski kolor.
sleesh
QUOTE(Sinister)
hm, dalej nie ma zamykania okna przez ESC


Odpowiedź:
QUOTE(Hao)
Beta co prawda nie zawiera poprawek zgłoszonych wcześniej błędów, ale zrobilem duze porzadki w glownym kodzie i trzeba to porządnie przetestować...


-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
QUOTE(Sinister)
ale tak pozatym to jak na razie żadnych errorów, ani nic takiego


Mam to samo :twisted:

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
QUOTE(Sinister)
przy zawijaniu wierszy (opisy) pojawiają sie białe pasy (scr)


U mnie 0 problemow...
NelQ
Ale tempo, hao
U mnie nie widzę jak narazie żadnych problemów prócz wywalania się jabbera - ale to już poprawiłem przez zamianę jabbero.dll z jabbero.dll.old smile.gif
LooZ^
U mnie tez 0 problemow. Czekam tylko na oficjalna wersje wszystkiego i spokojne wyczekiwanie na 0.7 ktory zmiecie konkurencje.
mleko
u mnie tez 0 problemow smile.gif nawet sobie sciagnalem tym razem dwutlenek smile.gif
i tez czekam na wersje 0.7 - albo chociaz na sam import archwium z gg !
foxtwo
hmm.. a nie slyszycie czasem dzwieku oznaczajacego blad, a wszystko jest OK ? ja mam czasem takie wrazenie (i to wcale nie jest wada sluchu :wink: )
Ps: ja najczesciej to mam gdy wysylam wiadomosc...
Bora
to w przypadku gdy jest czyste pole wysyłania a sie wciska back space
męcząca sprawa
Quattrox
jak narazie bez problemow smile.gif
NelQ
QUOTE(Bora)
to w przypadku gdy jest czyste pole wysyłania a sie wciska back space
męcząca sprawa


Mam to samo. Też mnie denerwuje. Do teraz nie wiedziałm co to powoduje tongue.gif
mleko
nie działa ustawianie dzwiekow, tzn tam gdzie juz jakis dzwiek jest przypisany to aby zmienic sciezke trzeba ja recznie edytowac (nie otwiera sie okienko z wyborem pliku) natomiast tam gdzie jeszcze zadnego pliku nie wybralismy to wspomniane okienko sie otwiera


co do tego dzwieku przy pustej wiadomosci to juz chyba dawno cos takiego bylo smile.gif
kanonik
zaktualizowalem sobie... wszystko pieknie, tylko gdy wlaczam "historie" nic sie nie pojawja tzn. mam po lewej w "mesages" spis ludzi ale gdy klikne na kogos to po prawej stronie nic sie nie pojawja czyzby historia sie skasowal ? :/ co to moze byc ?
piotr.ek
Bylo, tez mialem ten problem - sciagnij z bety pozycje "Historia" (zaznacz prawym, bo chyba lewy nic nie da)
kanonik
dziekuje
kr4nked
Witam.
Ja mam problem przy pracy na 2ch monitorach.
Gdy otwieram okno rozmowy na monitorze glownym i przeciagne na drugi to po jego zamknieciu, cala reszta otwiera sie, ale ich nie widac.
Sa na pasku, mozna je zmaksymalizowac, ale "normalnego" okienka niet.
Domyslam sie ze chodzi tu o zapamietywanie pozycji okienek.

Jest tez problem z dokowaniem, ale nie na tyle uciazliwy. Gdy zadokuje sobie na monitorze glownym to po restarcie K wlacza sie kolo paska zadan (a ten mam na 2gim monitorze).

Jest na to jakas rada? Bardziej jednak drazni mnie 1szy problem.
misia
u mnie za to dosyc ciekawie wyglada zakladka od kZmieniacza

user posted image
LuHash
zmien wersje na najnowsza... znaczy sie 0.4 :wink:
a co do problemow to w wyszukiwaniu mam maly kwas... jak wybiore plec kobieta to znajduje mi facetow i na odwrot... a reszta spoko:)
i pytanko... czy da sie teraz jakos zrobic aby w dymku sie pojawial avatar z pluginu avatarek?
mlodass
a włączcie kStatusLog i zobaczcie jak macie zapisane statusy, bo ja tak jak widzicie ponizej i to jeszcze w 0.6.20.118 juz było:
.nomis
U mnie też brakuje niektórych opisów w konnfiguracji. Nie było ich już w .20.118, a chodzi mi o kDodatki.

Załączniki

mleko
u mnie ksl.dll wywala konnekta podczas wlaczania
po za tym w Historii jakby zniknelo "pare" opisów :/
kaufman512
z Kdodatkami i Ktransferem mam to samo, a Kstatuslog nie używam więc nie wiem. Pozatym wszystko ok.
ikari
Faktycznie, aktualizacja kJabbera byla duzym bledem sleep.gif dzieki bogu za pliki .old ;P
pielgrzym
Hao jesteś WIELKI!! Interfejs konfiguracyjny to jeden z lepszych jakie w życiu widziałem! smile.gif program jest teraz o wiele, wiele przyjaźniejszy! smile.gif proszę wybaczyć mój nagły entuzjazm, ale troszkę mnie nie było, a tu w międzyczasie tyle się na lepsze zmieniło smile.gif
Raf
To może przy okazji w oknie About poprawić rok wydania wink.gif

Zamiast:
QUOTE
© 2002 Stamina

Dać:
QUOTE
© 2002-2004 Stamina


Nie krzyczcie na mnie smile.gif
piotr.ek
Nie wiem, czy juz o tym bylo, ale wlasnie widze, ze Konnekt pieknie sie wiesza przy wklejeniu (drag&drop) obrazka w okno przeciagajac z przegladarki na przyklad :/ Zajmuje wtedy 90-100% proca i pomaga jedynie ubicie procesu w menedzerze. Co ciekawe - obrazek zostaje wyslany.
mleko
hmm kStatusLog 0.0.5.8 ma uciete opisy w konfiguracji :/
a po za tym nie zapasuje statusow innych osob do historii :/

Załączniki

ikari
QUOTE(piotr.ek)
Nie wiem, czy juz o tym bylo, ale wlasnie widze, ze Konnekt pieknie sie wiesza przy wklejeniu (drag&drop) obrazka w okno przeciagajac z przegladarki na przyklad :/ Zajmuje wtedy 90-100% proca i pomaga jedynie ubicie procesu w menedzerze. Co ciekawe - obrazek zostaje wyslany.
Tak, dokladnie minute przed wejsciem na forum mialem to samo sad.gif A kiedys dzialalo tak pieknie...

( i NADAL kiedy zamykam okno i aktywuje sie inne okno konnekta to sie totalnie sie ono wali i.. jest puste (bez kontrolek))
piotr.ek
Mialem rowniez taki efekt, ze okno robilo sie szare - zarowno czesc wyswietlajaca rozmowe, jak i ta, w ktorej wpisuje sie wiadomosc... nic nie pomagalo - restart :/
kaczo
jest chyba jakis problem

po kilku minutach uzytkowania nowej bety nagle sie wylaczyla. obecnie robi to niemalze zaraz po otrzymaniu wiadomosci (lub po kilku). po prostu sie wylacza bez zadnej informacji

raz udalo mi sie wyswietlic:
QUOTE
Runtime Error!

Program xxxxx\konnekt.exe


This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact blablabla


Winxp pro pl sp2, aktualnie lacze sie z kompem zdalnie

logi niestety sie nie aktualizowaly od wersji 118 (why?) wiec nic wiecej nie moge powiedziec...

wieczorem dam informacje czy lokalnie problem tez wystepuje. moze jakies biblioteki inicjowane przy sesji terminalowej daja w kosc... choc nie powinny i nigdy tego nie robily...

na chwile obecna przyszly 3msg i konnekt jeszcze zyje smile.gif wieczorem stestuje dokladniej i ewentualnie potwierdze blad. teraz tak na goraco.
ikari
QUOTE(piotr.ek)
Mialem rowniez taki efekt, ze okno robilo sie szare - zarowno czesc wyswietlajaca rozmowe, jak i ta, w ktorej wpisuje sie wiadomosc... nic nie pomagalo - restart :/
Nie, jest na to obejscie.... Po prostu za kazdym pieprzonym razem jak chce zamknac jakies okno rozmowy - musze NAJPIERW kliknac jaies inne, np. przegladarke a dopiero potem zamknac rozmowe w Konnekcie.
Wtedy inne okno konnekta nie zyska focua i nie znikna z niego wszystkie elementy - tylko ze to naprawde irytujace.
A co do restartu - nie, nie pomaga. Zarowno restart Konnekta jak i systemu nic nie daja.
Sahasrara
kaczo - jakie wtyczki masz włączone?
kaczo
QUOTE(Sahasrara)
kaczo - jakie wtyczki masz włączone?


expimp 1.2.0.0
gg 1.4.3.3
ggcrypt 0.3.9.2
kIEview 0.1.8.3
kjabber 0.3.9.1
kLAN 0.3.0.5
konnferencja 0.1.0.1
kstyle 1.2.1.0
ktransfer 2.0.0.9
notify 0.4.7.0
sound 1.3.1.0
update 2.3.6.0
astat 0.0.1.0 (od zaraz bedzie wylaczony)
dwutlenek 0.1.9.0
faworki 0.1.1.9 (od zaraz bedzie wylaczony)
ggimage 0.1.3.6
k.away 0.4.11.0
kAllStatus 0.1.2.0
gupy 0.1.0.0
DzielniK 0.0.0.3
KiK 0.9.2.0 (od zaraz bedzie wylaczony)
koreKtor 0.0.3.5
kaczo
przed chwila znow sie wylaczyl (przy zdezaktywowanych wyzej pluginach).

scenariusz:

otwarte okno rozmowy, kilka msg w srodku, przyszla nowa msg, okienko miga. ja w tym czasie robie hover kursorem na ikonce w trayu, najezdzam na dymek i przypadkiem klikam ppm. konnekt znika


____________

UPDATE

Aktualnie konnekt sie nie wysypuje niemniej jestem rozlaczony/niedostepny na jabberze, tlenie i klanie. tzn pluginy wlaczone lecz ustawilem status na rozlaczony. prawdopodobnie ktorys z tych pluginow jesli byl zmieniany w 119 lezy i kwiczy...
Sahasrara
Hm, podejrzewam że któraś z wtyczek jest nieaktualna, ew. nie jest jeszcze dostosowana do tej wersji. Sprawdź http://www.kplugins.net/
kaczo
juz dobre "kilka" minut dziala bez zarzutu - rozlaczony jabber, tolen i klan... wieczorem przyjze sie plugsom. teraz spadam smile.gif

milej niedzieli smile.gif
Zakrn
Ja chciałem tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz - prywatnie używam ObjectDocka i nie używam paska zadań. Wszyscy po aktualizacji konnekta mają tego fajnego tipa nad ikonką, jak na nią najadą myszką, a ja nie mam. Zakładam, że to nie problem K, tylko OD, ale może ktoś ma pomysł jak to obejść?
pamo
Milo, ze dziala juz ESC, dziala narazie prawidlowo, w razie problemow dam znac, jak sie sprawuje 119.
foxtwo
jak w oknie zaznaczam text osoby z ktora rozmawiam (zeby np. skopiowac go) to nie jest on WIZUALNIE ZAZNACZONY... szczegol, ale jest :wink:
ikari
QUOTE(foxtwo)
jak w oknie zaznaczam text osoby z ktora rozmawiam (zeby np. skopiowac go) to nie jest on WIZUALNIE ZAZNACZONY... szczegol, ale jest :wink:
Nigdy nei byl smile.gif od razu kopiuje się do schowka (na to bylo chyba jakies ustawienie w kIEView)
nox_
czy mi sie wydawalo czy przed momentem byla jakas aktualizacja KUpdate?biggrin.gif
w kazdym razie po sciagnieciu i instalacji
pojawia sie do sciagniecia instalator ale niestety nie znika
NelQ
A tak wogóle to gdzie się podziały opcje aktualizaji w ustawieniach K.??

EDIT:
Pomyłka :oops:
nox_
wyzej:D
NelQ
Ale mi chodziło o opcje w oknie konfiguracji K. a nie o UPD-atera tongue.gif
lhs
Może masz ustawiony zbyt niski stopień zaawansowania??

Załączniki

nox_
u mnie tez wszystko jest

Załączniki

foxtwo
QUOTE(ikari)
QUOTE(foxtwo)
jak w oknie zaznaczam text osoby z ktora rozmawiam (zeby np. skopiowac go) to nie jest on WIZUALNIE ZAZNACZONY... szczegol, ale jest :wink:
Nigdy nei byl smile.gif od razu kopiuje się do schowka (na to bylo chyba jakies ustawienie w kIEView)

No ja mialem wizualnie zaznaczony (tak jak w WORD'zie zaznaczasz text) :twisted:
ttajniak
Z tym kEIview to jest tak. Jak otworzy się drugie okienko to po użyciu menu z ikonkami i zamknieciu okna to poprzednie robi sie szare u dołu i u góry i trzeba je zamnkąć i otworzyć jeszcze raz. Gdy nie używam okienka z ikonami to wszystko działa ok.

Wszystko działa pod warunkiem że zamykam okienka w odwrotnej kolejności co otwierałem.
NelQ
QUOTE(lhs)
Może masz ustawiony zbyt niski stopień zaawansowania??

Mam na PRO i nie ma sad.gif Zniknęły po ostatniej aktualizacji. A co najdziwniejsze na innym profilu mam ohmy.gif

EDIT:
WIELKIE SORRY !! Po prostu musiałem wtyczkę nieumyślnie wyłączyć bo była nieaktywna :oops: :oops: :oops:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.