Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Świąteczny skin do Konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Stron: 1, 2
Przemekc1
No właśnie jest ktos w statnie coś takiego zrobić? Stary xmas nie jest złyt ładny.
Zostało jeszcze troche czasu (przyrzekam, że za rok naucze się pisać wtyczki biggrin.gif ).
Konenkt byłby wtedy dużo ładniejszy i pisałoby się na nim lepiej. Gdzieś na forum było coś, że będzie możliwośc np. dodania płatków śniegu w oknie rozmowy, gdyby były jakiś takie małe wyglądałoby to całkiem ładnie.

Mam nadzieje, że ktoś podejmie się tego.
dulek000
Śnieg będzie możliwy przy nowym kieview smile.gif Nix wydaj ją przed świętami (z dołączonym nowym stylem xmas tongue.gif )
PoGoWieC
Pomysl swietny jestem za.
Ale procz ikonek moznaby bylo w stylu uwzglednic
czcionki, kolory, zestaw dzwiekow
i oczywiscie jakis swiateczny styl rozmowy :wink:
Przemekc1
Żeby tylko ktoś się tym zajął, sam zrobiłbym to ale nie potrafie. Jak już mówiłem w następnym roku napisze pierwszą wtyczkę, trzymajcie mnie za słowo :!: biggrin.gif
_menic_
QUOTE(Przemekc1)
Żeby tylko ktoś się tym zajął, sam zrobiłbym to ale nie potrafie. Jak już mówiłem w następnym roku napisze pierwszą wtyczkę, trzymajcie mnie za słowo :!:  biggrin.gif
w akim razie spiesz sie - masz jeszcze miesiac :twisted:
Przemekc1
W następnym roku czli mam cały rok biggrin.gif
arkadyjczyk
Żeby stworzyć świąteczny skin to nie trezba umieć pisać wtyczek, to przecież zwykły plik tekstowy i ewentualnie css. Jedyny problem to znalezienie fajnych ikonek, bo raczej nie wierzę, że ktoś je do świąt zrobi od podstaw.
Przemekc1
QUOTE(arkadyjczyk)
Żeby stworzyć świąteczny skin to nie trezba umieć pisać wtyczek, to przecież zwykły plik tekstowy i ewentualnie css. Jedyny problem to znalezienie fajnych ikonek, bo raczej nie wierzę, że ktoś je do świąt zrobi od podstaw.


Ja o tym wiem tylko sobie postanawiam nauczyć się pisać wtyczki. A tak w ogóle Arkadyjczyk Ty przecież zrobiłeś ten super styl crystal biggrin.gif i arccrystal chyba też, do dzisiaj go używam. Może jak nie masz zajętego czasu wziąłbyś się za to? :roll:
arkadyjczyk
Głowny problem to właśnie brak czasu. Kominek muszę wybudować, bo miało być 20 stopni, a ja mam mróz za oknem. Ale w styczniu może jakiś ładny styl do Konneta wypuszczę. Nawet znalazłem już ikonki, tylko autora będę musiał pomolestować, bo kilku ważnych brakuje.
Przemekc1
Szkoda chyba jednak ustawie se xmas (chociaż kapelusze są).
_menic_
A ja zrobie taki maly OT tongue.gif
Mogłby ktos obrazek wattercolor zapisac jako png z przezroczystością? Sam bym to zrobił ale moje zdolnosci do obsługi programow graficznych koncza sie na paincie :oops: :twisted:
zimaq
proszę bardzo wink.gif
KOSMOS
Również może by dało rada zaktualizować stare zestawy takie jak "shine" i "cube".

Wstylu jest przezroczystość ustawiona na 75%
zimaq
hmmm... skoro nikt nie chce sam zrobić styla świątecznego to może niech każdy zainteresowany poszuka jakichś ciekawych materiałów na ikonnki i potem się to połączy w świąteczny styl? trochę czasu jeszcze jest smile.gif
_menic_
Zimaq: ten twoj nie działa tongue.gif
kosmos ten twoj jest taki jak chciałem wink.gif

W kazdym badz razie dzieki wam wielie biggrin.gif

EDITED:
I jeszcze taka malutka prosba :> Moglibyscie go troszeczke podciemnic aby mi pod tray pasował laugh.gif
Z gory jeszcze raz dzieki smile.gif

Załączniki

KOSMOS
No to sprawdź to, nałozyłem na to 25% koloru czarnego.
atol
Dobra jak coś to już zrobiłem skina do K.notyfy i dla okna rozmowy (na podstawie jednego z istniejących już tematów do okien), teraz szukam emotów tongue.gif
zimaq
Niepotrzebnie robiłeś ten styl rozmowy... W końcu nowe kIEView ma duuuuuużoooo nowych możliwości na które wszyscy czekają ( śnieg w oknie... mmm... )
atol
tego i tak bym nie potrafił zrobić tongue.gif
k3mpa
a to akurat jest prost e..wink.gif to ja mógłbym zrobić ..:>
zimaq
pierwszy lepszy śnieg z googlów ;P

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=64194
m4t3k
QUOTE(atol)
Dobra jak coś to już zrobiłem skina do K.notyfy i dla okna rozmowy (na podstawie jednego z istniejących już tematów do okien), teraz szukam emotów tongue.gif

http://m4t3k.nd.e-wro.pl/img/emots/ ? :>
atol
Matku ja jestem leń i nie chce mi się przerabiać emotów (co z tego że jestem na chorobowym :wink: )
NelQ
To powiedzmy, że emoty zrobię ja smile.gif
atol
no to na początek skin do k.notyfy (dał bym screena ale klawiatura nie działa poprawnie - wpływ piwa na układy scalone)
NelQ
No i gotowe. Wrzuciłem do katalogu - KLIK
atol
mają motyw świateczny?
Przemekc1
Widze, że prace idą pełną parą biggrin.gif
atol
mam jeszcze takie coś ale to jest do poprawy

Załączniki

lhs
NelQ - sorki, ale te emotki wyglądają tak, jakby im było niedobrze...
atol
bo to Matkowe emotki, on ma taki dziwny gust :wink:
Przemekc1
QUOTE(lhs)
NelQ - sorki, ale te emotki wyglądają tak, jakby im było niedobrze...


No i gdzie ten motyw świąteczny jest?
atol
dobra teraz styl CSS

Załączniki

StRuGi
No to teraz zrobcie jedna wielka kupe i wrzuccie ja do katalogu ;>
NelQ
QUOTE(lhs)
NelQ - sorki, ale te emotki wyglądają tak, jakby im było niedobrze...


Ja tylko zrobiłem zestaw z gif-ów które proponował m4t3k
lhs
Wiem, wiem... Sorki smile.gif
NelQ
Nie ma sprawy smile.gif
atol
komu sie chce robić ta kupe tongue.gif :wink:
NelQ
W takim razie ja swoją paczkę usuwam... (patrz niżej)
atol
już w katalogi od godzin popołudniowych jest ten skin :wink:
I jeszcze jedno, panie i panowie znalazłem emoty. Za 2 godzinki będą smile.gif
(kocham chorobowe)
atol
no dobra to emoty mamy zrobione

i paczka świąteczna (czyli powyźsze emoty, okno rozmowy i chioneczka w k.notyfy)
atol
właśnie czy w katalogu mozna by dac coś takiego jak "Themes", czyli ikonki, css, skiny, k.notify, emoty bo trzeba wszystko rozbijać na części.
Przemekc1
Hao chyba pokazał coś takiego w temacie o pulpitach.
hao
Katalog "zestawowy":

http://www.konnekt.info/open.php?dirID=107
m4t3k
QUOTE(atol)
mają motyw świateczny?

To doróbcie im czerwone czapeczki z białymi pomponami, ale takie duże żeby im opadały na twarz coby nie było widać, że...

QUOTE(lhs)
... wyglądają tak, jakby im było niedobrze...

tongue.gif
zimaq
QUOTE(hao)

Nijak z menu nie da się tam dostać... ;P Trzeba kliknąć Download -> Katalog i dopiero tam na nowej strone jest zestaw (chodzi o to że w menu nie ma ;P )


Emoty z pomponami? cos a'la (patrz załącznik)?

Załączniki

atol
dobrze kąbinujesz smile.gif
A co do tego katalogu zestawowego to zaraz świąteczny zestaw powędruje
UPDATE
Albo nie poszukam jeszcze dzwięków świątecznych tongue.gif
Przemekc1
Znalazłeś już? biggrin.gif
atol
mam... 1 dzwięk na 9 czy 10 (jak go potne będe miał 2)
zimaq
QUOTE(atol)
mam... 1 dzwięk na 9 czy 10 (jak go potne będe miał 2)
wow ;D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.