Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa pełna paczka - tuż tuż
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2
atol
moje modły zostały wysłuchane :]
NelQ
WIELKIE THX laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Przemekc1
To nowe okienko co sie włącza jest według mnie dużo brzydsze. Ta bateria.
NelQ
IMO też. Stary SplashScreen był ładniejszy.
Przemekc1
No to tak, Konnekt zaczął mi się wieszać. Często trzeba "zabić" jego proces, przed chwilą musiałem mu skopiowac plik msvcr70.dll do folderu (na downloadzie zniknął). Nie wiem czy ma to jakiś związek z tym że jest to nowa wersja czy coś mi się system sypie.
balky
a ja sie ogromnie zdziwilem, bo mi update zaczal dzialac:) i dzieki temu mam nowa wersje Konnekta wink.gif ..no ale nie dziala KNotify, wywala, ze cos jest nie tak... nie pamietam a teraz nie chce mi sie sprawdzac ....
alberht
to raczej nikt Ci nie pomoże, bo i jak... wysil się troche...wink.gif
balky
wiem, wiem... ok, wlaczyc notify, restart konnekta...

K.Notify > DevIL version is different.... exiting

to mi wywala....


ufff.....
biggrin.gif
NelQ
KLIK
balky
o, pomoglo.. dzieki smile.gif

teraz musze sobie jeszcze poradzic z siniakiem na rece, ale to juz zupelnie inna historia.....
LooZ^
balky : Pisanie tutaj w 17 minucie nowego roku to juz naprawde zboczenie biggrin.gif

Ps. Sorry za OT smile.gif
jareq
QUOTE(LooZ^)
balky : Pisanie tutaj w 17 minucie nowego roku to juz naprawde zboczenie biggrin.gif

Ps. Sorry za OT smile.gif

To jest 17 minut po południu a nie po północy.. :wink:
balky
no wlasnie, motyla noga... biggrin.gif 17 minut po polnocy to ja bylem.. gdzie ja tak wlasciwie bylem??... no, na pewno nie przed kompem =P

ale, ale, wracajmy do tematu smile.gif
LooZ^
Ups smile.gif Mea culpa smile.gif) Dalbym glowe, ze kiedy to pisalem bylo tam wyraznie "am" wink.gif Racja, wracajmy do tematu smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.