Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: niebieskie sloneczko
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2
dulek000
Tak, tyle, że to niemożliwe wink.gif
case
mozliwe, ale jest to fragment opisu dodawany na sztywno przez klienta, wiec malo prawdopodobne, zeby sms-express zmienil w swoim kliencie dopisek era omnix na konnekt .. tongue.gif
Spass
ale wypasiony bajer cool.gif dzięki
Olórin
Nie, nie da zmienić sie napisu era omnix. Następne wersje będą kompilowane pod kompilatorem MSVS 7.1, nie trzeba będzie dodatkowych bibliotek....
zimaq
QUOTE(Olórin @ 5.07.2005 - 12:02)
Teraz jako wtyczka, później powalcze z oznaczaniem niebieskich kontaktów i dodam opcje w menu statusu GG do niebieskiego smile.gif
*


Do tego zwykłe czy zmodyfikowane przez mlb2gm5x libgadu?
PeterZnik
Normalne z wersji 0.6.22.137. ale najlepsze te pytania co Ty nie szkoda Ci kasy ciagle na era omnix siedzisz albo jak to czemu masz niebieskie slonce smile.gif

smile.gif Pozdro dla tworcy!
mgr.Dlugi
Zwykla wtyczka by sie przydala z opcja zmiany sloneczka z niebieskiego na zwykle oraz zeby ta wtyczka nie wymagala zadnych dodatkowych bibliotek.
arct!c
czyli w przyszlosci bedzie mozliwosc zmiany napisu "era omnix" ?smile.gif
atol
Dla mnie jest to kompletna głupota. Rozumiem ze jest leki zastój w nowościach w K ale to.
dulek000
QUOTE(arct!c @ 5.07.2005 - 16:09)
czyli w przyszlosci bedzie mozliwosc zmiany napisu "era omnix" ?smile.gif
*



Nie, to nie jest możliwe. Taki jest protokół GG.
Olórin
QUOTE(mgr.Dlugi @ 5.07.2005 - 16:47)
Zwykla wtyczka by sie przydala z opcja zmiany sloneczka z niebieskiego na zwykle oraz zeby ta wtyczka nie wymagala zadnych dodatkowych bibliotek.
*


Jak przekompiluje pod vc7.1 nie będzie wymagała nic.

QUOTE(arct!c @ 5.07.2005 - 17:09)
czyli w przyszlosci bedzie mozliwosc zmiany napisu "era omnix" ?smile.gif
*


Nie! Czytaj wątek...

QUOTE(atol @ 5.07.2005 - 17:23)
Dla mnie jest to kompletna głupota. Rozumiem ze jest leki zastój w nowościach w K ale to.
*


Ojj....taki bajer smile.gif
bakerss
Mi sie to podoba, przynajmniej sie wyrozniam na listach znajomych ;]
iSiEk
Fajny bajerek, jest też wtyczka do tego do GG, ja czekam aż "Olórin" zrobi że bedzie mozna wybierać czy Niebieskie słoneczko czy nie tongue.gif i bedzie super, ale oczywiscie nie popedzam smile.gif Narazie jest tak jak jest ;]
zimaq
Swoją droga, ciekawe czy GGTeam poczyni jakieś kroki ku 'zlikwidowaniu' tegoż 'incydentu' ;>
skolima
A patent do zlikwidowania prościutki : wystarczy sprawdzić, czy delikwent łączący się jakoby przez EraOmnix ma IP z odpowiedniej puli...
ORI
Skolima lepiej im nie podpowiadac rozwiazan bo jeszcze przeczytaja ten watek laugh.gif
Olórin
OT: Ciii...nie ma co IM podpowiadać.... Ciekawe kiedy sami na to wpadną...
Przemekc1
Znając życie to nieprędko. PS. A jednak możnabyło wprowadzić to już na długo przez oryginalnym gg i byłoby się oryginalnym.
sn0wman
QUOTE(Olórin @ 5.07.2005 - 21:51)
OT: Ciii...nie ma co IM podpowiadać.... Ciekawe kiedy sami na to wpadną...
*


do samego gg wtyczka już od dzisiaj jest laugh.gif.
co do mojego zdania o tym fjuczerze -> to myślę że bajer i tyle.
a że jakoś całkiem obca jest mi chęć bycia oryginalnym i cool i wogóle blink.gif więc sprawdziłem czy działa (działa) i szybko czmychnąłem na invisible smile.gif.
co kto lubi, pozdrawiam konnekted ppl.
Mikołaj
Zauważyłem problem z P2P, jestem połączony przez "era ominix" i są problemy z autoryzacją. Jeśli użytkownik ma wyłączone P2P to kDodatki pokazuja dobrze, natomiast jeśli ma włączone to wyświetlają "Nie ma Cię na liscie" i nie mozna przesłać pliku, podobnie ze strony Gadu.

EDIT: Nieaktualne. Jak w większości przypadków problem był po stronie serwera GG :/, nic nie zmieniałem a juz jest dobrze.
Swift
dokladnie, mam to samo

tak samo jest z uzytkownikami Tlena (mają pluginy do przesylania plikow do gg, czyli konnekta tez)
ORI
Cos za cos, domyslnie przez eraomnix nie mozna przesylac plikow, dlatego jestli gadulec nas tak widzi to mysli ze korzystamy z komy i nie pozwoli nam przeslac pliku....
Swift
a jeszcze jedno - ci którzy mają tylko dla znajomych i sa uwazani za kDodatki ze nie sa na kogos liscie sa widziani jako "niedostepny"
iSiEk
To chyba wina sieci bo wywalilem wtyczke mam normalnie biblioteki i sie nie da przesylac plikow biggrin.gif GG Team cos popsuł tongue.gif
Olórin
Dzis wogóle dziwna sprawa - na serwer nie wysyla sie lista kontaktów - mam tylko dla znajomych i nikt nie widzi mojego statusu :>
head
a mi sie wogóle plugin nie odpala ale to pewie dlatego że nie wiem gdzie te biblioteki tzreba wzucic jak bysice mogli to powiedzcie wink.gif
macnow
Biblioteki wrzuc do glownego folderu konnekta a wtyczke do plugins... ona nigdzie sie nie pokazuje... nic nie wyswietla... ludzie cie tylko wiedza jako Blue smile.gif
Przemekc1
TEn plik musisz wrzucić przy zamkniętym konnekcie do folderu xxx\Konnekt\dat\dll i zastąpić nim plik, który już tam jest.

xxx-ścieżka do folderu Konnekta.
bakerss
Wystrczy do głównego katalogu k ;]
Naven
By mogl mi ktos wyslac oryginalny libgaduw32.dll z konekta 0.6.22.137 na maila ? (naven@o2.pl)

Z gory dzieki.
Olórin
Pobierz z kupdate (prawy klik na paczce GG).
reCON
czego to ludzie nie wymyślą tongue.gif
macnow
Doczekamy się na wtyczke która będzie piąty status dodawała... ze bedę mógł sobie wybrać pomiedzy... Omnix a Dostępny ??
SoulFailer
user posted image

A wszystko zaczęło się od niebieskiego słoneczka :mrgreen:

mam nadzieję, że obejdzie się bez cenzury... to najlepiej oddaje jak łatwo przekabacić każdego na konnekta tongue.gif
co do skórki to mam z prawej jeszcze laseczkę (nie te lesbijki ze standardowego kiss_shineblue, tylko sobie sam zrobiłem fajniejszą (-: )
riddle
Wiecie co... ja chyba je zdejmę. Nie chcę, żeby mi zbanowali numer... a to się pewnie będzie dziać, jak ta akcja będzie znana na całą Polskę:

http://bluegg.yyy.pl/ :/
Przemekc1
A mają banować?
QUOTE
Pobierz z kupdate (prawy klik na paczce GG).

Gdzie to jest rolleyes.gif
Olórin
Po co mają banować? Wystarczy użyć wcześniej wymienionego sposobu walidacji niebieskości....
.nomis
Nie zbanują numeru, bo niebieskiego słoneczka używają też zwykli posiadacze gg przecież. Więc fak, że ktoś nie z ery omnix będzie miał niebieskie słoneczko niczego jeszcze nie dowodzi.
dulek000
Tak, ale łatwo sprawdzić, czy osoba ma klienta era omnix, bo wykupuje się go na numer...
mgr.Dlugi
Bany ? Strasza, przeciez Ci od padu-padu nigdy nic nie robia tylko kase biora za reklamy. Myslicie ze bedzie im sie chcialo bawic w wykrywanie tego kto ma niebieskie sloneczo, a nie laczy sie przez ere omnix.
PS. Jak u mnie zbanuja to cale miasto zapewne tongue.gif znana historia z wiadomosc.info wiecej tutaj -> http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...42&hl
Olórin
Wystarczy żeby usunęli Ci konto...tracisz numerek tongue.gif
riddle
No właśnie. Mogą to zrobić... nie muszą, ale mogą. Lubię mój numer. Więc "I quit". :> Miłej zabawy z padupadowcami biggrin.gif
.nomis
Ja dalej nie wyobrażam sobie jak by to było możliwe żeby skasowali numer z powodu niebieskiego słoneczka. Chyba, że by nagle mieli sprawdzić wszyskie niebieskie słoneczka i wykryć, które należądo ludzi korzystających z GG, a które do tych, korzystających z komunikatorów. Ale gdyby mogli tak zrobić, to pewnie już dawno by to zrobili...

PS. Nie mam niebieskiego słoneczka, bo zajmuje miejsce w opisie smile.gif
mgr.Dlugi
Jak strace numerek to rezyguje z gg, zawsze zostaje tlen i jabber. A pozatym mam juz powoli dosc zawodnosci gg
jacekz
ale przydał by się taki guziczek wyłączający niebieski bez potrzby otwierania okna wtyczek rolleyes.gif
lord
już nie mam niebieskiego słoneczka :| GG-Team chyba coś z tym zrobiło sad.gif
mgr.Dlugi
Potwierdzam, juz nie mam niebieskiego :C
Wniosek ? Nie ma banow, ani zabierania kont. Poprostu zlikwidowali to.
ikari
Nie zmienia to faktu, że kilka kolejnych osób zainstalowało Konnekta tylko dla koloru słoneczka ;D
Przyznaję za to rację temu (nie pamiętam nicka, nie chce mi się szukać), kto twierdzi, że konnekta nie da, bo za dużo pytań później... Jeeezu, co komuś dam to musze za raczke prowadzic przez konfigurcje. Najbardziej wkurzyl mnie typ z tekstem "po co czytac, skoro moge zapytac" sleep.gif argh
froger_mcs
A nie lepiej po prostu pokazać FAQ Konnekta ? tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.