Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przyszłość Konnekta - dyskusja
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Stron: 1, 2
hao
Nie tak znowu wszystko sam... Na "fali" tego wątku ruszyły pewne prace, których pierwsze efekty będziecie mogli podziwiać niebawem wink.gif Może nawet dzisiaj biggrin.gif
atol
szykuje się jakaś czystka :wink: Już nie moge się doczekać.
StRuGi
Dzisiaj ?! Weee, wreszcie nowa betka ^^
hao
Hahaha, wy tylko o betach... Na razie zajmujemy się forum / stroną... Bety powstają już od dawna i w końcu przyjdzie czas i na nie wink.gif
alberht
to Twoja wina ! tongue.gif - uzależniłeś nas od tych bet ! każda beta wywołuje u kUserów niekontrolowane wybuchy radości, stan euforyczny, upojenie bliskie alkoholowemu (i innym wink.gif ) - są nam potrzebne jak tlen ! biggrin.gif
atol
jaki tlen, bez konkurencji mi tutaj wink.gif
Olórin
QUOTE(alberht)
to Twoja wina ! tongue.gif - uzależniłeś nas od tych bet

To może terapia antyuzależnieniowa ? hao przestanie wydawać bety na jakiś dłuższy czas..... ;-)
alberht
QUOTE
To może terapia antyuzależnieniowa ? hao przestanie wydawać bety na jakiś dłuższy czas..... wink.gif

terapia szokowa ? obawiam się, że to mogłoby sporą część z nas zabić, jeszcze większą sparaliżować, albo wpędzić w jakieś choróbska... - słowem - trzy razy NIE ! wink.gif
hao
W sumie od dłuższego czasu żadnej nie było... ale stay calm... pracuje jak nigdy dotąd wink.gif
atol
Mistyczna wersja 0.7 powoli wychodzi na światło dzienne smile.gif Swiętowaniu nie będzie końca kiedy owa wersja zobaczy słoneczko :wink:
lucjusz
Oby wersja 0.7 nie pozostala mistyczna. Swieta sa, sloneczko tez a nowosci poki co brak. Sam wiem, ze w pracy tworczej zdarzaja sie zastoje. Ale ja przez taki zastoj i nowosci u konkurencji wlasnie zmienilem komunikator w poczatkach mojej przygody z Konnektem smile.gif Teraz tez juz na powaznie zaczynam interesowac sie innymi komunikatorami - i to znanymi mi juz od dawna wink.gif i boje sie zeby zastoj w Konnekcie nie spowodowal u mnie kolejnej przesiadki.
Moze to tylko takie swiateczne wyzalanie, ktore nic nie da - ale sama swiadomosc, ze kiedys wchodzilem na forum i wsrod kilkunastu nowych postow bylo mnostwo nowych pomyslow, kilka informacji o nowych wtyczkach - na forum cos sie dzialo a teraz wejde na forum raz na kilka dni i wsrod kilkuset postow nie ma naprawde nic ciekawego, ech... Moze na starosc robie sie coraz bardziej marudny i wybredny...
riddle
Spoko, lucjuszu. Teraz się robi nowe forum jak miałeś okazję przeczytać na forum w dziale Postępy. Zniknie bałagan na forum, zniknie też większość problemów z użytkownikami - co jak co, ale to my sami tutaj robimy bałagan i stwarzamy odczucie zastoju. No bo jak tłumaczyć maniakalną niechęć do użycia "Szukaj" i postowania na potęgę w Support? Ja Ci powiem, że będzie tu wreszcie dobrze i do tego pięknie.
/me odpłynął
PinBack
ostatni post: 27.03.2005 wiec troche odgrzewam temat ,ale też sie naczytalem o tej wersji 7 ,a tu sierpien mamy wink.gif
Moze ktos zdradzic jak tam prace postępowe?
dulek000
rl.konnekt.info
dwiekopy
Przeczytałem sobie całą dyskusję...ostro było momentami. Ja napiszę tak. HAO! to twoja wina że zrobiłeś taki dobry komunikator! My, zwykli użytkownicy konnekta czyli jak to określił IHS debilny motłoch, pragniemy żeby komunikator był na piedestale, żeby rozwijał się z szybkością gry Frosta (fani ciężkich dźwięków wiedzą o co chodzi ) smile.gif Bardzo żałuję, że nie potrafię jakoś wpłynąć na ten rozwój chociażby przez pisanie wtyczek. Niestety nie mam znajomych, którzy siedzą w programowaniu sad.gif Jedyne co mogę robić to poganiać panów od wtyczek smile.gif żartuję......konnekt i tak jest najlepszy więc nie będe już pisał postów w stylu "kiedy to, kiedy tamto". Po prostu poczekam...jeżeli wszystko padnie i tak będe używał tego komunikatora. AMEN
Olórin
Nie widze sensu odgrzewania tej dyskusji, zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.