Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak trafiłeś/trafiłaś na konnekta
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2, 3
inzaghi89
Od znajomego smile.gif, pierw siedziałem na GG, tlenie, WP Kontakcie i pewnego dnia wybrałem się do kolegi. Pierwsze co to zdziwiły mnie emoty (te kwadratowe takie wink.gif ) i ogólnie pierwsze wrażenie to, co to do cholery jest. Ale postanowiłem sobie sprawdzić no i ściągnąłem, zainstalowałem i bardzo mi się spodobał. Po 1 ze względu na konfigurację (lubię się pobawić w opcjach smile.gif ), po 2 na to jak jest rozbudowany, a po 3 jest szybki i praktyczny bardzo smile.gif.
zhvir
Tak zawsze sobie czytałem te wynurzenia jak to każdy trafiał na konnekta i ostatnio chciałem sprawdzić co ja napisałem w tym temacie. Jak sie zdziwiłem gdy zobaczyłem że tutaj jeszcze nie napisałem :> haa! jak mawiał Alf.
Ale wracając do tematu to przed konnektem byłem dość szczęśliwym użytkownikiem wp kontaktu, jeszcze wcześnie dość krótko siedziałem na tlenie (raczej nie byłem zadowolony wink.gif) Jeszcze wcześniej... hmm... na gg sieziałem może pół dnia biggrin.gif Więc tak sobie siedziałem na wp kontakcie, niestety nie zadawalała mnie szybkość jego rozwoju, miałem też kilka moich "widzimisiów". Brakowało mi możliwości połączenia z sieciami MSN i tlen, a także miałem jakieś obiekcje do bramek sms. Dlatego też zrobiłem sobie kilkudniowe wielkie testowanie wszelkich dostępnych komunikatorów (czym doprowadzałem do szewskiej pasji niektóre moje kontakty - te ciągłe migotanie statusami biggrin.gif). Zgadnijcie jaki komunikator wygrał smile.gif

@Killer: co złego to nie my wink.gif
ze0x
No ja na Konnekta napotkalem sie na wiadomosc.info wink.gif i nie żałuje decyzji do dzisiaj biggrin.gif watpie ze bede żałował kiedykolwiek ;]
wyyzy
Na pewnym forum widziałem jak jeden użytkownik zachwalał ten komunikator. Za pierwszym razem nie spodobał mi się i po chwili wylądował w koszu. Ostatnio przypomniało mi się o nim i wyszukałem go, ściągnąłem a potem zainstalowałem i czuje, że tym razem dłużej zagrzeje miejsce u mnie na HDD :]

Pozdrawiam, wyyzy.
^Mattie&
Nie pamiętam już dokładnie, wiedziałem tylko, że muszę się szybko przesiąść na inny komunikator, bo gg to totalna tragedia.
Gilberto
Od kolegi się dowiedziałem że jest dobry i ściągnąłem !
Patryk1991
Ja na konnekta trafiłem buszując po necie w poszukiwaniu jakiegoś wszystkomającego komunikatorka tongue.gif bo gg mi się znudziło tongue.gif
I tak włśnie zaczęła się moja przygoda z tym komunikatorkiem smile.gif Pzdr 4 all!
Orion90
Konnekta polecił mi kolega. Kiedy go zainstalowałem stwierdziłem, że nigdy już nie będę używał GG. Czekam z niecierpliwością na wersję K 0.7. tongue.gif
Livio
Patryk1991, ja miałem podobnie wink.gif .
raben
A ja sam znalazłem i akurat były to początkowe DNI konnekta... ah te czasy beta testerów
krupski
Ja najpierw uzywalem gg pozniej mialem tlena i siedzialem na nim dosc dlugo, zobaczylem u kumpla konnekta zainstalowalem u siebie ale wyrzucilem bo bylem przyzwyczajony do tlena i tak kilka razy az wkoncu zaczolem uzywac konnekta na dobre biggrin.gif i nie zamienie go na inny komunikator smile.gif jest poprostu świetny smile.gif
EmiLio
Było to tak: założyłem internet, wcześniej miałem tylko sieć lan z kumplem, wtedy od kumpla wziąłem konnekt'a, z początku korzystałem z klan, a gdy założyłem internet to i gg, tlen, ale z klan nie rezygnuję. Teraz mój konnekt jest piękny. Nigdy nie używałem innego komunikatora, bo wiem że od konnekt'a nic lepszego nie znajdzie cool.gif
rumi
z wikipedi
J4m3s0n
Kolega screeny robił i tak jakoś mnie zauroczyło... wink.gif
Trial
no to moze ja Pykne dwa slowa od siebie (wypadaloby)

od samego poczatku zawsze siedzialem na GG nigdy Tleny i inne dziady mnie nie interesowaly z prostej przyczyny - popularnosc smile.gif
ktoregos dnia przelala sie czara "wkur... zdenerwowania" kolega zaproponowal Konnekta (sam uzywal) w ten dzien zobaczylem (jego prostota - zero wodotryskow) wiedzialem ze to jest to czego szukalem smile.gif
tak zostalo do dzis smile.gif bardzo kocham proste rozwiazania smile.gif konnekt jest tego dobrym prdzykladem (konfiguracja jest rozbudowana i w miare intuicyjna)
bylo kilka prob "przdesiadek" na inne komunikatory (miranda, tlen, aqq, itd) lecz zawsze po dniach kilku wracalem tutaj smile.gif najdluzej przytrzmala mnie miranda.

Bardzo lubie (kocham) Konnekta - ludzie, ten soft, moj wklad

BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIEKUJE ZA TO ZE TU JESTESCIE smile.gif
Spass
QUOTE(Trial @ 31.05.2007 - 22:37) *
BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIEKUJE ZA TO ZE TU JESTESCIE

Bardzo wam wszystkim dziękuję za to, że tu jesteście... (odpowiedziało echo)
ved
Spass, ty hipokryto!;-)

Faktycznie, K rozroznia od innych wlasnie spolecznosc i to doskonale forum!
dejko
QUOTE
Faktycznie, K rozroznia od innych wlasnie spolecznosc i to doskonale forum!

To samo mowia na każdym forum, każdego innego komunikatora. smile.gif Z tym, ze zamiast K, wstawiane jest "GG", "Tlen", "AQQ" - zaleznie jakiego IM dotyczy.

Ja natrafilem na Konnekta, poprzez kumpla... twierdził "Konnekt jest bezkonkurencyjny" i jak już mnie szlag trafił z Tlenem to przy jego pomocy dokonalem migracji.
Wcześniej było jak z innymi:
GG - jakieś dwa dni. Zainstalowalem, bo jeszcze wtedy myślalem, że najpopularniejsze = najlepsze. Brak możliwości jakiejkolwiek personalizacji i niedopracowanie (to była jeszcze wtedy wrsja 6) zmusilo mnie do poszukiwań alternatywy.
Tlen - jak na razie najdłużej, ok. 1,5 roku. Zainstalowalem, bo wtedy myślałem, "jak spece z gazety komuterowej twierdzą, ze Tlen jest najlepszy, to musi być najlepszy". Spowolnienie rozwoju IM, masa błedów i fakt, ze był w zasadzie zawsze o krok w tyle za innymi IM, skłoniło mnie do nowych poszukiwań.
Konnekt - ok. 2 miesięcy. Zainstalowalem, bo wszyscy mowili "najlepszy", "profesjonalny", "bezkonkurencyjny" i wtedy myślałem, że jak kilka osób powtarza to samo, to rzeczywiście jest najlepszy. Zastuj, błędy i brak perspektyw naprawy, skłoniło mnie do poszukiwania zamiennika.
AQQ - jakieś 2 miesiące. Zainstalowalem, bo mi się podobalo... Zmieniłem, bo mi się znudziło.
Miranda - od 2 miesięcy i chyba zostanie do końca. Zainstalowalem bo mi się nudziło i tak już zostala. Jak narazie nie widze alternatywy...
.misiek
QUOTE(ved @ 1.06.2007 - 13:40) *

Faktycznie, K rozroznia od innych wlasnie spolecznosc i to doskonale forum!



wacko.gif

Spolecznosc? Wywalanie postow bez odpowiedzi ani powiadomienia zadnego, chamstwo i pare innych rzeczy, odzywek, ignorowania usera, jesli w Twojej swiadomosci to jest dobra spolecznosc to gratuluje pogladow.
Chyba nigdy nie bylas na takim forum na ktorym takie cos panuje.

Sorry, ale nie moglem sie powstrzymac EOT


A zeby nie bylo totalnie eot, to Jako ze wczesniej uzywajac GG 5.0 czy 5.5 czy jakiegos co tam bylo, malo mozliwosci personalizacji bylo w nim [i tak z dodatkiem PGG jeszcze wtedy], a ze kolega jak napisalem pare stron wczesniej mi polecil kolega. I jakos do tej pory zostal, bo nic innego nie mozna tak spersonalizowac [do czasu az sie nie pozna angielskiego na tyle dobrze aby moc uzywac obcojezycznych programow tongue.gif]
truckmaniak
Ja najpierw używałem GG, potem przerzuciłem sie na AQQ. Na tym forum chyba jest kolega Goru. On zawsze mówił mi na GG o Konnekcie to pewnego dnia postanowiłem przerzucić się na niego. Ściągnąłem, zainstalowałem i bardzo mi sie spodobał smile.gif
kris_dragon
Ja o konnekcie dowiedziałem sie przez przypadek od kupmla. Po prostu zobaczyłem u niego i postanowiłem wypróbować. Korzystam z konnekta niedługo, ale jest super i na pewno go nie zmienię na nic innego, ta ilość funkcji i ciągły rozwój są wspaniałe. biggrin.gif

Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy ciągle pracują nad rozwojem K.
LooL
QUOTE(Przemekc1 @ 14.03.2005 - 17:18) *

Na stronie wiadomosc.info była taka wiadomośc, zainstalowałem i już zostałem.

Identyko biggrin.gif
Keleos
HeHe, sam się zastanawiam, czemu mnie tu nigdy nie było x D

Dołączył: 22.05.2006

Internet w domku został założony w lutym... G-G znałem na wylot.. pobawiłem się tlenem także... ale nie podobały mi się te komunikatory...
Pewnego razu jak sobie gadałem z kumplem, wysłał mi GGImage w okienku... od razu pomyślałem, ze muszę to mieć ; )

Spytałem o komunikator, a ten odrzekł, iż to Konekt (przez jedno N napisał).
No więc ja w google, i ściągam WPKonekt.... instaluje... analizuje.. i dochodzę do wniosku, że nie ma tej funkcji x D

Dopadłem jeszcze raz znajomego, tym razem mi wyjaśnił to i owo.. i się udało.

Co ciekawe, zanim ja zacząłem używać Konnekta, co najmniej 3 innych moich znajomych go już używało od pewnego czasu... ale żaden nie ma nawet konta na forum... i nie zamierza mieć... teraz cokolwiek potrzebują się dowiedzieć albo dostać nowe wtyczki to piszą do mnie, heh.
corne
Trafiłem na Konnekta poszukując alternatywy dla wkurzającego gg. Jedyny sensowny program jaki znalazłem to właśnie Konnekt a po instalacji idea funkcjonowania programu oparta na konfigurowalnych wtyczkach tak mi sie spodobała że już przy nim zostałem. Ludzie lubią wybierać a Konnkekt właśnie to umożliwia. Swego czasu lekką promocją dla niego było (niedziałające wtedy) Actio ale (mimo iż wtyczka działa) ludzie zdążyli pouciekać do jej alternatywy np X-Lite.
Jak dla mnie wystarczy żeby Konnket nie nawalał i stale się rozwijał i wszystko będzie na dobrej drodze.
LooL
QUOTE(corne @ 20.11.2007 - 19:30) *

Jak dla mnie wystarczy żeby Konnket nie nawalał i stale się rozwijał i wszystko będzie na dobrej drodze.

Chyba z tym własnie jest problem sad.gif
szczeniak191
Od początku istnienia internetu w moim domu, nigdy w życiu nie używałem gg. Z początku tlena, ale w końcu zacząłem szukać alternatyw - i tak na wiadomosc.info znalazlem mojego wymarzonego K ^^
zEB
Oj, nie pamiętam dokładnie.

Ktoś na jakimś forum pare lat temu rzucił chyba hasłem "konnekt" (a na forum trafiłem przez przypadek bo czegoś szukałem po googlach). Zainteresowałem się, wpisałem w google, trafiłem na konnekt.info, ściągnąłem, testowałem sobie przez dwa dni a potem już tylko wy...rzuciłem gg i nigdy więcej już nie zainstalowałem bo konnekt zawładnął wszystkim.

I chociaż mój aktualny konnekt w ogóle nie przypomina tego sprzed laty, to jednak ciągle ten sam program. I to jest właśnie w nim piękne, zmienia się wraz z użytkownikiem ^^
T O K E N
Miałem częste problemy z gg:/
Zacząłem się rozglądać za innym komunikatorem... Któregoś tam dnia wpadłem do kuzyna z jakiejś okazji i zobaczyłem jakiś komunikator, okazało się że to Konnekt biggrin.gif
PioMar
Ja dowiedziałem się o Konnekcie w czasopiśmie ENTER. Niestety, chyba zrezygnowali z wydawania nowych numerów. sad.gif
WinterWolf
Konnekta polecił mi jakieś dwa lata temu znajomy, który studiuje informatykę na PWr. Początkowo używałam gg. Potem dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Tlen (przyjaciółka używała), ale po wypróbowaniu doszłam do wniosku, że nie dziękuję. Potem przyszła kolej na Konnekta i tak już zostało. Miałam sporo zabawy ze zmienianiem wyglądu Konnekta i sporo nerwów kosztowało mnie wyczytywanie na ekranie ciągle: "Critical error"... Ale jak to mawiają co się nazłościłam to moje. Nadal mam czasem problemy z Konnektem. Dlatego żałuję, że od dawna nie pojawiło się nic nowego w jego sprawie... Ale póki co nie znalazłam lepszego komunikatora jak na moje potrzeby... blush.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.