Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy lecą z nami kobiety?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Stron: 1, 2
starly
nie chodzi mi o to ze sie kompami nie interesujemy tylko oto ze bylo tam pelno szowinistycznych hasel, a ja tak nie lubie, sam SOBIE JESZCZE RAZ JAKIE STWIERDZENIA TAM LECA NADAL pozostaje przy tym ze faceci są BEEE :cry:
Ludwik
No cuż... jest o tym, że kobiety słabiej znają się na komputerach. Dość bezpośrednio - jak to w męskim gronie. Nie mów, że dziewczyny nie mówią w ten sposób o facetach biggrin.gif
starly
no mowia ale nie na forum i to pod tytolem czy jada z nami kobiety , nie wiem ja mam jakies feministyczne zagrani
A CO przecież FACET TO ŚWINIA :wink:
Ludwik
Oj... Prosiaczek, nie świnia biggrin.gif
starly
niech ci bedzie biggrin.gif jak wolisz
sarinnn
Poraz pierwszy zinteresowalem sie tym watkiem i musze przyznac ze jest to jeden z najsmieszniejszych na forum K.... Kupa smiechu smile.gif laugh.gif
nix
hahaha slodkie =O)
cRoMo
QUOTE(starly)
A CO przecież FACET TO ŚWINIA :wink:

Tak sobie mysle na temat Twoich wypowiedzi i stwierdzam, ze w polu "Skad" zamiast "Tarnogród" powinnas miec wpisane "Ciemnogrod" biggrin.gif :evil: :twisted: :wink: :evil: :twisted: biggrin.gif

PS. Bez obrazy, oczywiscie to tylko zart (chociaz nie calkiem nonsensowny...)
starly
panowie was jest wiecej. Nie mam sie nawet jak bronić ja sie tak nie bawie :cry:
starly
I wy się dziwicie że na waszym foru nie ma kobiet?!
przecież każda dziewczyna która wysunęła by jakąś teorie niezgodną z waszym pojmowaniem świata, tak jak ja wczesniej zostala by obrzucona "błotem" . Igdzie sie podziewa wasza tolerancja?
Nie kazdy mysli tokiem tak szowinistycznym.(mam nadzieję)
cRoMo
QUOTE(starly)
Przecież każda dziewczyna która wysunęła by jakąś teorie niezgodną z waszym pojmowaniem świata.

Teorie moze wysunac kazdy, ale watpliwa kwestia pozostaje jej slusznosc i to, czy naziwemy to jakakowiek teoria, czy sieczka slowna. Wcale nie chodzi o to, jak pojmujemy swiat. Zanim cos powiedz, pomysl troche. I nie nazywaj ogolu meskimi szowinistami, bo bynajmniej ja nim nie jestem.

QUOTE
Igdzie sie podziewa wasza tolerancja?

Powiedzmy, ze tolerancja jest to, ze wciaz tutaj jestes :twisted:

PS. Bez obrazy, ale mam wrazenie ze gadasz od rzeczy. Tak jakbys dorwala slownik wyrazow obcych i teraz udajesz madra. Znikad ta rozmowa wyszla, donikad prowadzi, a takiej pseudo-madrosciowej paplaniny juz dawno nie slyszalem. Jedno jest pewne, na dziennikarke sie nadajesz...
starly
za to ze sie nadaje na dziennikarke bardzo dziekuje, moze zeczywiscie troche przesadzam ale nie siedze ze slownikiem jezyka polskiego w rece inie cszukam sobie problemu , uzywanie takich slow ktore ty nazywasz madra papLANINA NAZYWA SIE PO PROSTU ELOKWENCJA postaram sie nie wybijać i kazdego swojego posta czytać dwa razy zanim wysle Moze być?
hao
Przepraszam, ale samo używanie słów nie oznacza w prostej linii elokwencji...
starly
Masz racje,hao. A znam znaczenie słów których używam, jezeli twoja aluzja dotyczyla zekomej elokwencji.
nix
hihi z kądś to znam... dzieciak próbuje być dorosły... i widać jak wychodzi =O]

porażka =O]
starly
Czy ty masz jakieś kompleksy ze krytykujesz wszystko co zobaczysz? Wiesz moze nie kazdemu wszystko wychodzitak dobrze jak tobie . Uszanuj to, to na prawde nie boli.
Ludwik
QUOTE(starly)
Czy ty masz jakieś kompleksy ze krytykujesz wszystko co zobaczysz? Wiesz moze nie kazdemu wszystko wychodzitak dobrze jak tobie . Uszanuj to, to na prawde nie boli.

Weź się uspokój, bo jeszcze 2-3 dni i zlinczuje cię na tym forum rozwściczony tłum laugh.gif



---
Po pierwsze: z przymróżeniem oka. Po drugie: z szacunkiem.
starly
juz jestem spokojna bo widze ze nie ma po co cwaniaczyc, zero agresji wink.gif
werw0e
wywalić ten temat !!
starly
a co ty chcesz od tego tematu? fajny jest. i tyle sie tu dzieje :wink:
case
uupssss... :oops: pomylilem fora... gdzie w takim razie forum K sie podzialo :?: :?: :? :wink:
nix
jedno musze przyznac... narobilas halasu ze chyba kazdy Cie zauwazyl =O]

nie ma to jak reklama =O]
Olórin
Powiedzicie mi co ten temat ma wspólnego z projektem Konnekt ?? laugh.gif jak już to go do hydepark'u wink.gif
Ludwik
Jak powstawał jeszcze nie było Hyde Parku, troche szacunku dla starszych biggrin.gif
Olórin
tylko temat wątku troche się zmienil tongue.gif
Puma
Nie mam ochoty czytać posta od początku laugh.gif
Jeżeli na forum jest wreszcie jakaś kobieta to chyba dobrze tongue.gif inna rzecz że chyba pomyliła forum tongue.gif
A post trzeba dać do 'hyde park' :twisted: bo z projektem K nie ma nic wspólnego :!:
Ludwik
QUOTE(Olórin)
tylko temat wątku troche się zmienil tongue.gif

No taaaaa... bo na poczatku był taaaaaki konnektowy. Podaje z pamięci: "kobiety", "czy Hao zostanie noblistą, skoro umie zwijac język", "geje", "równouprawnienie kobiet", "czym jest elokwencja" laugh.gif
starly
czepiasz sie Olórin wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.