Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spass
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Stron: 1, 2
saCOOL
spass_modena

A ja mam takie pytanko: czy spass_modena jest rozwijana? (bez uśmieszków biggrin.gif czyste ikonki są najładniejsze biggrin.gif)
Spass
S.W.A.T: Te ikonki są w tym temacie (ridiconset.rar)

saCOOL: Póki co nie rozwijam tego stylu, ale może kiedyś jeszcze się za niego wezme i go nieco odświeże.
saCOOL
Doszła nowa sieć biggrin.gif.

Masz już może choć odrobinę ochoty, żeby zabrać się za odświeżanie tego stylu (najlepszego i najładniejszego jaki kiedykolwiek i gdziekolwiek widziałem!)
Spass
Styl spass_modena powstał jeszcze za czasów, gdy jedynym fajnym stylem był chyba tylko ArkCrystal. Od tego czasu powstało kilka innych bardzo ciekawych kStyle i w sumie dziwie się troche, że ktoś jeszcze używa spass_modena. Ale oczywiście z drugiej strony bardzo mnie to cieszy. Bardzo dawno go nie aktualizowałem, a wymaga on sporych zmian. Niczego nie obiecuje, ale postaram się nad nim popracować w najbiższym czasie. Tylko obawiam się, że jak zaczne go przerabiać, to wyjdzie zupełnie nowy styl wink.gif
saCOOL
Najfajniejsze są te minimalne ikonki biggrin.gif na liście kontaktów i w głównym oknie programu (konfiguracja, wtyczki (...) - ta sama, genialna w swojej prostocie, ikonka biggrin.gif BOMBA)

Wszystko inne - niech sobie będzie zmienione, według Twoich kryteriów biggrin.gif to w końcu Twój styl..
eBayo
Spass, a co z ikonkami s_a0x? Też są bardzo fajne, jednak brakuje mi update'ów...
Spass
eBayo, ikonki s.a0x są rozwijane. Napisz w tym temacie jakich ikonek brakuje w tym stylu, to postaram się je jak najszybciej dodać.
saCOOL
Moim zdaniem (o gustach się nie dyskutuje) ikonki te nie dorastają modenie do pięt.. Dlatego tak bardzo (może zbyt uporczywie, za co przepraszam) proszę co jakiś czas, abyś się zastanowił nad (chęcią) aktualizacją(i) spass_modeny..
Spass
Ostatnio troche pogrzebałem przy ikonkach s.Modena (tak się teraz zwą) i tak jak przypuszczałem, zaczyna z tego powstawać nowy styl. Tak to póki co wygląda:



IMO fajnie wyglądają te "konnektowo czerwone" ikonki na toolbarze. Jak widać, wykorzystałem też ikonki GNU Gadu.
eBayo
Proponuję, by ikonki GG były jednak okrągłe, a czy buźka tlena nie mogła by patrzeć na nas? smile.gif Ikonki Konnektowo-czerwone bardzo fajne. smile.gif
@ndy
@Spass a skąd można to pobrać ?

Spass
Ok, troche poprawiłem. Jak chcecie to wrzuce teraz, tylko ostrzegam, że styl ma jeszcze sporo braków. Najlepiej zrestartować Konnekta po wgraniu ikon.

(załącznik usunięty, nowa wersja do ściągnięcia w tym temacie)
@ndy
Proponuję aby ikonką Jabbera została gwiazdeczka a kZmieniaczowi dać czerwoną kropkę.

Co ty na to ?
saCOOL
Szkoda, że ikonki na głównym panelu, przestały być subtelnie szare, no ale cała reszta mi się podoba biggrin.gif.. Choć właściwie, to też wolałbym całkiem okrągłe ikonki (przyzwyczajenie) i bez żadnych buziek (też przyzwyczajenie)..
Czekam na ostateczną wersje biggrin.gif testując obecną biggrin.gif..

EDIT: Czerwone ikonki zaczęły do mnie Przemawiać, jednak te buźki nadal mnie drażnią (tęsknie za delikatnością poprzedniej wersji).
Mam nadzieję, że pomyślisz też o ikonkach MSN, ICQ, AIM biggrin.gif..

EDIT 2: Chyba najbardziej tęsknie nadal za szarymi ikonkami na głównym oknie programu i wyłącznie kolorowych (bez buziek ani innych znaczków) ikonek.. Taki jakiś dziwny jestem :>..
@ndy
Ta gwiazdkę można by zrobić czerwoną.
przemock
Ja proponuję dodać jakąś ładną ikonkę dla transportów jabbera wink.gif
Spass
Wziąłem pod uwagę niektóre propozycje i zrobiłem małe poprawki. Dla tych, których drażnią uśmiechnięte kulki stworzyłem ikonki bez uśmieszków. Wpisy do ikonek bez "wyrazu twarzy" są w pliku _nosmile_theme.xml. Trzeba tylko zmienić nazwe pliku.... Wiadomo o co chodzi.

(załącznik usunięty, nowa wersja do ściągnięcia w tym temacie)
saCOOL
Ikonki są świetne i jak najbardziej trafne, ja jednak nadal mam jakieś wrażenie, że za dużo kształtów na liście biggrin.gif więc sobie zmodyfikowałem troszke.. Na liście są tylko Kółeczka kolorowe, a w opcjach, w tipie itd. są te nowe, kształtne biggrin.gif..

Dzięki śliczne, świetny styl po prostu biggrin.gif..
Spass
Drobna poprawka do ikonki nowej wersji wtyczki kRadio.

(załącznik usunięty)

Komentarze i propozycje do stylu s.Modena postujcie teraz w tym temacie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.