Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spass
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Stron: 1, 2
Spass
Mój Konnekt wygląda tak -> ZOBACZ

Poniżej kilka moich nieskończonych projektów dodatków:

k.Style: spass_modena 1.4.3 (wersja rozwojowa)
styl XP: Foton



Okno rozmowy: spass_sterile 1.0



Emotikony: spass_emoset 1.1



-----------------------------------------------------------------
DOWNLOAD:
- Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spass_modena.zip) (wersja 1.4.3)
- Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spass_Sterile.zip) (wersja 1.0)
- Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spass_emoset.zip) (wersja 1.1)
-----------------------------------------------------------------
riddle
Stary, weź to też załącz na forum Wasze Dodatki, takie coś w Katalogu to istna perełka! smile.gif Konnekt piękny. Te (edit: drugie) ikonki są śliczne.
zimaq
Ja właśnie jestem w trakcie tworzenia czegoś podobnego do spass_modena i widzę teraz że to moze naprawdę nieźle wyglądać.
Very nice smile.gif
bednar
Podobaja mi sie te okrągłe kolorowe ikonki (modena) biggrin.gif,
ale IMO przydaloby sie wiecej kolorow,
np ciemnozielony (do icq), fiolet itd.
Spass
wedle życzeń... ciemnozielone ikonki do icq, fioletowe do yahoo!.

zmieniłem też kilka ikonek (np. wiadomości, sms)
skolima
Spass? A ikonki innych wtyczek (np. konnferencji biggrin.gif ) też mógłbys podmienić? Bo styl jest... kulisty biggrin.gif
Spass
dodałem ikonki KONNferencji cool.gif
bednar
Wprawdzie myslalem o ciemnej zieleni bez kwiatka w srodku,
ale juz lepiej fiolet jest ok,
juz od dawna szukalem takich ikon, dzieki. smile.gif
StRuGi
Bardzo mi sie podoba ta swiezsza wersja smile.gif
TaO
Ladnie ikonki wygladaja ale to nie moj styl... za kolorowo i kuliscie tongue.gif jak w przedszkolu
Spass
jak w przedszkolu powiadasz... na początku też myślałem, że jest zbyt kolorowy, ale wbrew pozorom styl nie "razi w użyciu". według mnie jest dosyć stonowany. jakbym zrobił wszystkie czarno białe ikonki to nie było by wiadomo co to za sieć wink.gif
Wildtwo
mi sie to bardzo podoba i sobie utawilem biggrin.gif
taosia
Kurcze, nie wiem, dlaczego tak jest, nie znam się jeszcze dobrze na Konnekcie (ale staram się go poznać smile.gif ), ale w pliku theme.xml nie jest uwzględniona ikoka tv i w związku z tym nie mam jej id. Co powinnam zrobić? smile.gif
Spass
chodzi ci o program TV z wtyczki checky? najprościej pod ikonkę podpisać id z ikony "lan_online". wygląda całkiem dobrze.
taosia
QUOTE(Spass @ 6.06.2005 - 16:56)
chodzi ci o program TV z wtyczki checky? najprościej pod ikonkę podpisać id z ikony "lan_online". wygląda całkiem dobrze.
*

Hm. Problem w tym, że po ustawieniu id z "lan_online" pojawia sie zupelnie inna ikonka (lupa jakas) unsure.gif
Spass
sprawdź jak masz to id wpisane. powinno być tak #40F00400
taosia
QUOTE(Spass @ 6.06.2005 - 18:35)
sprawdź jak masz to id wpisane. powinno być tak #40F00400
*


mam "64", sprobuje zamienic i zobaczymy smile.gif

edit: teraz dziala. tylko sie zastanawiam, dlaczego nie mozna uzyc ikonki tv? jest o niebo ladniejsza, no i chyba bardziej pasuje, niz komputer wink.gif
bakerss
Ja też nie moge ustawić tej ikonki ;/ Chce tą ikonke tv.ico mam wpisane teraz:

CODE
   <ico iml="#201" file="tv.ico" id="#40F00400"/>  <!-- programtv -->


i nadal nic ;/

Może w innym miejscu trzeba to wpisać? Nie wiem jak to ma dokładnie wyglądać, mam ten skrypt.
Spass
bakerss, nie jestem pewien czy ten skrypt obsługuje ikony
taosia, zrobione, ściągnij poprawiony plik theme.xml oraz ikonke tv.ico (jeśli jej jeszcze nie masz, powinna znajdować się w folderze stylu)

teraz jako id ikony wpisz #51088 i będzie telewizorek wink.gif

Załączniki

taosia
dziękuję ślicznie! działa teraz znakomicie. telewizorek piękny.
no i jeszcze to thx to taosia cool.gif

a tak btw: można się jakoś dowiedzieć, jakiego stylu używasz do k.notify? zrobiłeś coś swojego równie ładnego, czym mógłbyś się podzielić? wink.gif
Spass
używam lekko przerobionej skórki Rhodium (jest w katalogu). narazie nie planuje tworzenia skinów do kNotify, brak mi niestety zdolności/czasu/chęci*

*niepotrzebne skreślić
riddle
Co do ikonki TV - u mnie jest poprawiona wersja, bo ta z kLan się może gryźć, jak ktoś naprawdę tego używa
bzzbzz
a mozna sie dowiedziec jakiego stylu xp uzywasz ?
Olórin
To CHYBA styl Foton.
Spass
na screenie jest Foton, ale ja używam innego - lekko przerobiony styl Metallic Shades Standard w greyscale (poprzez program WindowBlinds)
Spass
Właśnie pracuje nad nową wersją modeny. Będzie ona oparta o ikony z paczki Lunar Multiprotocol Icon Pack 1.3 z Mirandy (autor: Stony).
Będzie mniej kolorowo, mniej "jak w przedszkolu", tak samo (a nawet bardziej) "kuliście". Po zmianach kontakty niedostępne o różnych sieciach będą się różniły. Najprawdopodobniej nazwa stylu zmieni się na spass_lunar. Na dniach zamieszcze tu jakąś wersje rozwojową. No i może wreszcie zamieszcze ten styl tam gdzie jego miejsce, czyli na forum Wygląd -> Schematy wyglądu (kStyle).

stay tuned cool.gif

EDIT:
Dla zainteresowanych - mniej więcej tak to bedzie wyglądać:


EDIT2:
wersja beta, testujcie i piszcie czy sie podoba, czy nie. propozycje/requesty mile widziane
(załącznik usunięty)

EDIT3:
wersja oficjalna do pobrania tutaj.
Czullo
Spass gratulacje za stworzenie swietnego zestawu a szczegolnie stylu rozmowy. Dobra robota.
TaO
Dobra przelamalem sie i musze przyznac ze mi sie podoba... ale smile.gif
glowne ikony powinne byc bardziej "widoczne" inaczej mowiac nie przypadly mi do gustu te szare kulki bo niechce mi sie uczyc na pamiec co gdzie jest to moze na tych kulkach umiescisz male ikony "funkcji" jakie maja spelniac ?
Spass
Dzieki Czullo, juz myślałem, że robie te style tylko dla swojej satysfakcji. Fajnie, że komuś się to podoba.

Widze po ilości pobrań mojego nowego stylu spass_lunar (nowa beta 0, wcześniejsza beta chyba 7), że mało ludzi tu zagląda, albo się nie bardzo podoba.

Ale co tam, mi się podoba na tyle, że sam go używam.

DOPISANE:
wow, pozytywna recenzja od pogromcy cukierkowatych stylów - TaO wink.gif
A nad Twoją propozycją pomyśle jutro, bo dzisiaj mój umysł nie jest już zbytnio trzeźwy blink.gif
riddle
To nie są moje kolory, sam wiecie wink.gif ale podoba mi się. A zupełnie rządzi motyw z małą podświetlajką w prawym dolnym rogu ikony sieci - chyba zabiorę ten motyw żeby oznaczyć aktywność swoich kontaktów. Mocne to jest. smile.gif
Lwiczek
Czemu małe zainteresowanie? Bo ciężko zauważyć było że coś się pojawiło sad.gif

A co do samego stylu... Wypasiony, jednakże odróżnianie sieci leży i kwiczy... praktycznie nie wiadomo z której sieci jest jakiś kontakt sad.gif Zamiast poświaty można by lepiej dodać literke G/T/Y... biggrin.gif
TaO
albo poprostu ikonke w srodek koleczka biggrin.gif
Lwiczek
Niestety Ikonki w srodek koleczka sie nie da bo sa one juz wypelnione elementami symbolizujacymi stopien dostepnosci...
DrLastContaQt
spass_lunar jest poprostu genielny. Wlasnie na cos takei czekalem na taki minimalizm smile.gif Prostota i estetyka to jest to co lubie. Super styl, tak trzymac smile.gif
Spass
TaO, Lwiczek - według mnie te kolorowe podświetlajki są wystarczająco widoczne. Na ciemnym tle widać je troche lepiej, ale ja mam prawie białe tło i jest ok. Nie planuje tego zmieniać. Napewno nie bedzie literek w środku, bo już kiedyś tak chciałem zrobić i wygląda to raczej obleśnie.

Może jeszcze dzisiaj (nie obiecuje) dorobie ikonki do reszty wtyczek i wypuszcze wersję 1.0
Lwiczek
Jak widać na poniższym obrazku:
http://img275.echo.cx/img275/2182/siec5xl.png

wszystko zależy od wystroju Windowsa... sad.gif
DrLastContaQt
QUOTE(Lwiczek @ 25.06.2005 - 14:48)
Jak widać na poniższym obrazku:
http://img275.echo.cx/img275/2182/siec5xl.png

wszystko zależy od wystroju Windowsa... sad.gif
*



To prawda, Jabber'owa moglaby byc ciemniejsza. Do GG i Tlen'a wedlug mnie jest OK smile.gif
foxtwo
Brawo. spass_lunar jest genialny. Mam tylko mala prosbe... moglbys dac do ikonki "ZARAZ WRACAM" jakas chmurke? wink.gif
Spass
chmurki raczej nie będzie. aktualna ikonka "zaraz wracam" jest według mnie czytelna, może troche trzeba się do niej przyzwyczaić. niedługo wersja 1.0 bedzie w dziale Wygląd -> Schematy wyglądu (kStyle). Czekam na akceptacje modów.
bednar
Ja zamienilem ikonki zaraz wracam z wroce pozniej, jakos mi tak lepiej widzi sie zegarek z zaraz wracam.

I zamienilbym kolory msn z yahoo (fiolet bardziej pasuje do yahoo).

Ogolne mowiac pelen wypas.

Jabber u mnie jest malo widoczny moze gdyby kolorki mialy czarna otoczke (wygladaly by wtedy jak czasteczki) bylyby czytelniejsze.
Malienki
spass podaj linki co masz w kontaktach do ogladania TV!? Please
Spass
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4801
komentarze i propozycje do stylu spass_lunar zamieszczajcie teraz na tej stronie

Malienki, nie wiem o co ci chodzi za bardzo. może o to - klik!

bednar, może i masz racje. wkrótce zrobie małe poprawki, ale czarnych otoczek raczej nie będzie.

EDIT: a jednak, czarne otoczki się pojawiły wink.gif ale tylko jako alternatywna wersja stylu
@ndy
Witam używam ikonek Spass_lunar. Tlena używam przez transport jabbera i przy kontaktach tlenowych zamiast ikonki tlena mam ikonke jabbera. Czy ktoś wie jak je podmienić?

Pozdrawiam
psota
Możesz użyć FavIcon
riddle
Tylko że wtedy musisz wpisać od cholery nowych reguł do .xmla - nie można użyć ikonki o jednym ID wielokrotnie. :/
zimaq
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (faviconz.gif)
Jak nie można, jak można smile.gif
misiekf
na xp z wygladzaniem czcionek to pieknie wyglada....
ale na win98 masakrycznie... na moje nieszczescie...
jednakoż gratuluje wspanialego stylu...
JabGSM
Witam biggrin.gif to mój pierwszy post ale juz cos tam kombinuje troche z konnektem biggrin.gif

Oto efekty zabawy z tym stylem:


"zniebieszczyłem" okno rozmowy do swoich potrzeb i nie myślałem że tak ładnie wyjdzie biggrin.gif
Prosze o komenty i opinie wink.gif
JabGSM
Ok, sorry za pomyłkę blush.gif

Teraz daje poprawione archiwym. Sprawdziłem, wszytsko działa biggrin.gif
Jeszcze raz sorry za pomyłkę.

S.W.A.T
witam,

czy ktoś móglby do tych ikonek spass_modena, dorobić oczka i usta aby to wygladało tak:



(fotka znaleziona na konnekt.info)

pzdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.