Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Satin
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
Stron: 1, 2
riddle
Wiem, że prywatność i te sprawy, ale zakreskowałeś wygląd czcionek i nawet nie mogę skojarzyć do którego elementu się odwołują. Prześlij mi PM z załącznikiem proszę bez cenzury.
Wicko
ten port jest niepelny..tak on wyglada pod miranda:
http://img320.imageshack.us/img320/7011/clipboard029el.jpg
zimaq
Chcialbym zauważyć, ze poki co k nie obsluguje avatarów w oknie rozmowy....
Pozatym riddle i tak odwalił kawał dobrej roboty, bo szkielet okna rozmowy jest ustalony z góry i tylko można go 'obstylować'.
TheArt
odpowie mi ktos, jak zainstalowac to zeby mozna bylo wybrac jako schemat, bo u mnie dziala tylko gdy wybiore go z polecenia schemat dla ikon gg5
riddle
Boż…………

http://faq.konnekt.info/style.php

Radzę zrozumieć, bardziej przystępnie się nie da. :/
hops
Na screenach, komunikat o zmianie statusu jest w całości zaokrąglony. U mnie niestety [albo i nie tylko] jest zaokrąglony tylko z góry. Czy to prawidłowe wyświetlanie?
dulek000
Od którejś wersji stylu zostało to zmienione. Czytaj wątek.
hops
QUOTE(dulek000 @ 28.09.2005 - 14:09)
Od którejś wersji stylu zostało to zmienione. Czytaj wątek.
*


Przeoczenie.
Inna sprawa. Jeśli jest włączone grupowanie wiadomości od jednej osoby, i dana osoba napisze coś, potem zmieni status i znowu coś napisze, to pomarańczowe tło informacji o zmianie statusu nachodzi na kolejną wypowiedź danej osoby.

Myślałem, że ma to związek z tym brakiem zaokrąglenia.
riddle
Moje style wymagają włączenia grupowania kompletnego (2 opcje) albo wyłączenia go w ogóle.

Poza tym nie ukrywam, że ten styl wypadałoby przepisać. O wiele więcej teraz umiem i widać niedociągnięcia w nim na odległość.
saCOOL
Chcesz powiedzieć, że to dla nas zrobisz? Czy tylko, że by można? ;>
riddle
Rozwijanie swoich umiejętności + coś tam do wyboru więcej jest; a czasem to nawet mile przyjmowane (Satin, Gradiental). Dopóki będą ludzie w K, to będę coś od czasu do czasu skrobał… bawi mnie to. No ale można powiedzieć, że tak… dla Was, bo ja nie używam tych styli (oprócz tego co wylistowałem w wątku od. mojego Konnekta i co i tak jest udostępnione tongue.gif).

Obiecuję jutro się przyjrzeć Satinowi i go poprawić i uładnić. A za jakiś czas wypuścić. wink.gif
kef
Gdy zmaksymalizuje okienko powstaje przerwa.
Da się to naprawic?
user posted image
DoIY
Masz rozdzielczość wyższą niż 1024x864. Musisz zmodyfikawać plik z tłem nagłówka który teraz ma 1024px szerokości do np 1500px. Poprostu go przedłuż.
saCOOL
riddle - miałeś może odrobinkę czasu, żeby się przyjrzeć jeszcze raz temu stylowi? biggrin.gif Tak tylko nieśmiało pytam po cichutku biggrin.gif..
Raiven
Ja również jestem tego ciekaw :}.
DoIY
A co chcecie jeszcze w nim robić? Może pomogę...
saCOOL
Twórca powiedział, że od czasu jak go Pisał, wiele się nauczył i zauważa w nim teraz pewne błędy.. Powiedział, że może kiedyś jak będzie miał czas, to przyjrzy się mu z bliska jeszcze raz.. biggrin.gif
No i my czekamy, bo to chyba najlepszy styl (moje osobiste zdanie), jaki dane było mi oglądać biggrin.gif..
JabGSM
Własnie troche sie bawiłem i zmodyfikowałem lekko satina:


Załączniki

mleko
jak zmienic czcionke wiadomosci otrzymywanej i wyslalej zeby byla pogrubiona? to niezbyt duzo widac u mnie akurat:/

ktora sekcja .css za to odpowiada?
Andre
Konnekt>Ustawienia>Wyglad smile.gif
eBayo
Dawno nikt w tym temacie nie pisał... może jakieś poprawki? Może ktoś zajął się modyfikacją tego styla?
zlosnica17
No to jest extra, takie przejrzyste czegoś takiego szukalam.. tylko mam pytanko, moze to nie jest aż tak istotne ale ciekawi mnie dlaczego w miejscu wyświetlania się godziny nadejścia wiadomości nie pokazuja mi się te hm wzorki:p tylko sama godzina? I jeszcze jedno pytanko czy ktoś wie jaki na screenie jest zestaw emotów? Bylabym baardzo wdzieczna za odpowiedz.


yhm smile.gif ok, dzięki wielkie wink.gif
przemock
Emotki z gg 6.1
http://rapidshare.de/files/28978895/ggemots.rar.html
m@teo
Bardzo fauny styl smile.gif

własnie z niego skorzystałem biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.