Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt z kontem AQQ / ICQ ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Stron: 1, 2
Akira
Ojj czekamy czekamy smile.gif Trial no powiedz coś wreszcie wink.gif
Qarer
jedna sprawa sie juz rozwiązala ...wtyczka do AQQ sie pojawila smile.gif

A na ICQ pewnie jeszcze chwile poczekamy :>
Sa1nT
moim zdaniem powinny byc wszystkie obslugiwane wtyczki, nie transporty. np. mamy ICQ, AIM, MSN, wielu ludzi z tego korzysta. co z tego ze sa transporty ? jak duzo prosciej jest miec wtyke? a i konnekt byl by bardziej popularny bo obslugiwal by wiekszosc popularnych protokolow(tak jak aqq w ktorym jest plugin MSN i ICQ).Moim zdaniem gadanie ze nie bo po co to swiadczy tylko o tym ze nikt nie chce rozwijac konnekta, a szkoda, bo teraz musze siedziec na durnym i wolnym aqq zeby miec msna i icq w pelni dzialajace. niestety konnekt powoli przechodzi w eter... konkurencja jest o 100 lat do przodu niz konnekt....
Aule
Takiś mądry to napisz wtyczki, które by to obsługiwały. Oczywiście w wolnym czasie, bo nam nikt nie płaci i programowanie wtyczek do K nie jest niczyim głównym zajęciem. ICQ juz chyba ktoś robił, ale MSNem możesz się zająć.
Poza tym, Tlen też nie obsługuje MSNa(najprawdopodobniej), a ICQ jest jakąś wtyczką sprzed półtora roku, która pewnie za dobrze nie działa... Z moich informacji, pomimo braku pełnej obsługi tych jakże ważnych sieci, cieszy sie dość dużą popularnością(tak, to ironia).
K nigdy nie był w mainstreamie, bo nie jest i (mam nadzieje) nie będzie komercyjny.
ursus6
AQQ już nie ma MSN, jak twórca wtyczki przeniósł się na Mirande. Odnośnie protokołu MSN, to jest on prosty tylko trzeba chęci i czasu dla potencjalnego programisty.
Akira
Ursus to chociaz udostępniłbyś źródła wtyczki do AQQ może ktoś ją poprawi bo narazie mi sie krytyki ciągle pojawiają....
ursus6
Mimo wakacji prace nad wtyką ciągle trwają. Wyeliminowałem część błędów i sprawdzam działanie wtyczki żeby krytyki nie występywały.
zhvir
jeśli chodzi o wtyczkę do msn to bądźcie cierpliwi wink.gif
Sa1nT
do Aule: sluchaj ja tylko mowie jakie jest moje zdanie. Nie umiem programowac gdybym umial napewno bym sie tym zajal. Niestety taka prawda. K to mutli komunikator ktory obsluguje tylko GG, bo przez transporty owszem dziala ale moim zdaniem jest to troche niewygodne. Ja poprostu chcialem wyrazic swoja opinie na temat K. Uzywam go juz 3 latabo GG mi nie odpowiada. Jednak kiedy chcialem odpalic ICQ zaczely sie schody, owszem zrobilem, ale wole dodawac kontakty jako nr ICQ a nie transport z chrome tudziej jabbera. tlen nie obsluguje msna ale tlen to nie multikomunikator. Tlen ma swoja siec, K nie. K jest multikomunikatorem i na nim powinny sie kupiac pluginy obslugujace roznego rodzaju sieci. Zreszta nie wazne. moze kiedys bedzie ICQ jako plugin. Dla mnie EoT. Tak tylko chcialem wyrazic swoje zdanie.
Suchy
QUOTE
K to mutli komunikator ktory obsluguje tylko GG

Eee... czy ja o czymś nie wiem ph34r.gif ? Wydawało mi się, że jest jeszcze parę sieci :<

kJabber? dwutelneK? kAQQ? Actio? kLan wink.gif ?
Aule
To tylko złudzenie Suchy, tak na prawdę jest tylko gg...
Akira
GG rządzi światem jabber, tlen, aqq, klan i Actio to tylko pikusie wink.gif
Olórin
Aule - w tej chwili K najlepiej obsługuje sieć.... AQQ wink.gif
Aule
Nie używam.
Mateusz z Wielunia
Najpierw to możnaby protokoły obecne polepszyć np w Tlenie wysyłanie plików i proxy itd.
A siec ICQ mogłaby być lub MSN...

stivo
To moze kiedyś będzie i Yahoo lub AIM wink.gif
stranded
Ja mogę nawet zapłacić za zrobienie wtyczki MSN i AIM.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.