Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam, zlecę...
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
Stron: 1, 2
PitBullbb
Hmm wczesniej szukalem tego dzialu i nie znalazlem...
Mam prosbe o styl okna rozmowy o nazwie Serce, ktory niegdys znajdowal sie tutaj:
http://tinyurl.com/gqpdh
lecz niestety od dawna juz jest serwer nieczynny czy cos i sie nie da go sciagnac... moze ktos posiada go w swoich zbiorach ? i bedzie mogl mi pomoc smile.gif bo dziewczyna juz mi o niego truje dosc dlugo wink.gif
Pozdro i dzieki za wszelka pomoc
fudex
Ja bym prosił o zrobienie okienka rozmowy podobnego do tego:
Screen
Chodzi mi o wersje srebną.
pi3ciak
Mam prosbe bo zrobilem taka przerobke mala jakiejs skorki do okna rozmow ale nie zabardzo mi wyszla kolorystyka czcionki biggrin.gif a ze jestem poczatkujacym moze ktos mi pomoze pozmieniac i wedle gustu zeby ladnie sie to prezentowalo dopasowac kolory do obrazka biggrin.gif chodzi o to zeby np. jeszcze byl ladny niebieski kolor z pochylona i podkreslona czcionka jak ktos pisze linka w oknie rozmow.

Tutaj link do stylu: http://www.speedyshare.com/369687618.html

biggrin.gif
S.W.A.T
QUOTE(@ndy @ 25.04.2006 - 20:04) *

Witam, czy znajdzie się na forum mądra głowa która wie skąd pobrać takie zestawy emotek?





Ja bym prosil o takie ikonki jak są na forum i jak wyzej podał kolega smile.gif

CZY KTOS MOGLBY PODAC LINCZEK ? smile.gif

DZIEK WIELKIE!
Mucha
Poszukuje osoby ktora zrobila by ikonki do wtyczki Poczta (no i przy okazji jedna ikonke (tytulowa) do Cenzury2). Ja nie mam zdolnosci graficznych wiec wole sie za to nie brac. Kontakt najlepiej na priv.
Poncio
Czy znalazłaby sie osoba ktora zrobilaby mi styl do Konnekta??
dolaczam zalacznik z klienta gg w ktorym zawsze w skorce podmienialem ikonki
dokladniej prosilbym o zrobienia stylu do gadu(dam wzor) do jabbera,tlena i AQQ wszystkie byly by takie same rozniace sie tylko kolorem (chodzi mi tylko o zrobienie ikonek na zmiane statusu i na liste kontaktow reszta moze byc taka jak w ArkCrystal do statusow pogadam ,nie przeszkadzac, nieosiagalny w rog mozna dodac tak jak jest w ArkCrystal (filizanka itp)
Dostepny -zielony
zaraz wracam - niebieski + filizanka w dolnym lewym rogu
wroce pozniej i nieosiagalny -niebieski + zegarek w rogu
nie przeszkadzac - niebieski +znak zakazu wjazdu w rogu
ukryty - szary
niedostepny -jasny czerwony

jezeli ktos jest chetny zeby to zrobic pisac na PW:) z gory Dzieki

Załączniki

Mucha
Oprocz ikonek Poczty i Cenzury2 (jak na razie zadnych odpowiedzi) potrzebne sa takze ikony do StatusKa , aKtywnego oraz ZniKacza. Kontakt na priv.
Poncio
wiec zajmie sie ktos stylem dla mnie??
PCMCIA
Emm, wiem, beznadziejna prośba... Ale po prostu nie mogę uporać się z css wacko.gif, tło z TłoKiem zrobiłam:
(chyba najprostsze, co można zrobić xD), a bardzo chciałabym, aby okienko rozmów wyglądało podobnie (chodzi mi o tenobrazek).
Z góry bardzo dziękuję blush.gif wub.gif

EDIT: jak coś to kolor czcionki w odcieniach złotego
zhvir
najprościej będzie skorzystać z istniejącego stylu np. tego a następnie podmienić obrazek na ten co chcesz
PCMCIA
Aha, dzięki, spróbuję poszperać...
Valril
http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ost&id=2159

interesuje mnei skąd moge dostac owy styl kNotify. Na forum i na stronei go nie znalazłem a sam nie specjalizuje sie w takich rzeczach. Będę wdzięczny za źródło.
Deaco.pl
excl.gif excl.gif excl.gif emoty riddle, błagam o jakąś rozszerzoną wersję excl.gif excl.gif excl.gif


dzięx za jakąś pomoc
Hipoteza
PCMCIA: hm... nie mogłam się oprzeć, się nawet zastanawiam, czy któregoś sobie nawet nie użyć, jeśli masz ochotę i chodziło Ci o coś w tym stylu, to...

A gdybyś chciała się pobawić sama (polecam smile.gif ) to może przyda Ci się link, który zresztą mi też ktoś kiedys podesłał http://www.kurshtml.boo.pl/
rednar
prosze o usuniecie tego posta tongue.gif
rednar
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...ic=2859&hl=

Wlasnie, linki, ktore sa tam podane nie dzialaja. ;/ Czy ktos by sie chcial pobawic w swiateczny skin? Napewno wiele osob by sie bardzo ucieszylo ^^


PS. Post wyzej prosze usunac, mialem maly problem tongue.gif
ciaastek
A ja mam taką małą(?) prośbę.

Najpierw pytanie: Czy można używać kodu z riddle'owego GoneDarka? Tego kodu odnośnie avatarów.

Czy ktoś byłby tak miły i przerobił ten skin tak, aby przy każdej pierwszej wiadomości od osoby z którą rozmawiam, oraz mojej pierwszej wiadomości (chodzi o .send i .recv bez .sendnext i .recvnext) pojawiały się riddle'owe avatary znajdujące się w konnekt/avatars? Sam próbowałem to zrobić, ale nie umiem poprzenosić tego kodu tak, żeby to działało.

Tak więc mając nadzieję, że można to zrobić i ktoś się tego podejmie daję css:

Załączniki

joshua
Riddle ostatnio mówił, że i o tym napisze nam trochę na forum. pozostaje czekać smile.gif choć i ja mam podobny problem - ale avatary działają, za to nie działa mi odczytywanie nazwy rozmówcy i wpisywanie go do okna. ale ja na razie czekam na dalsze rady Riddle'a(dobrze to napisałem?).
Karzex
Ja mam prosbe czy ktos mogł by wykonac zestaw dziwiekow z zespołem Buena Vista Social Club
bo zespol godny
mcfuck
zainstalowalem wlasnie konnekta i mam kilka pytan do was, mianowicie


1.jak usunac te znaki zapytania z ikon. sprawdzalem na innych skinach i to samo bylo


2. mam te znaki zapytania i lista kontaktow nie wyswietla mi sie alfabetycznie tj na poczatku te z opisem kontakty a pozniej te zwykle, chcialbym zeby sie wszystko na raz wyswietlaly w kolejnosc alfabetycznej bez zadnego podzialu


3. pytanie czy z paskiem przewijania da sie cos zrobic ? zmienic kolor ? i jeszcze to tlo na dole, czy mozna zmienic kolor ?


4.tutaj tez chetnie bym kolor zmienil poniewaz nie za bardzo mi sie podoba ten bialy pasek a nie wiem jak to zrobic, zmienilbym tez pasek przewijania jesli sie da



za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi dziekuje z gory

ps. swiezak jestem tutaj wiec nie zrownajcie mnie z ziemia jak cos zle napisalem albo pytam sie o glupie rzeczy


edit.

1 i 2 juz nieaktualne po 0,5h zrezygnowalem z szukania tej opcji nie wiedzialem co zrobic i teraz z nudow ogladalem opcje i znalazlem, moze komus sie przyda na przyszlosc


pytania 3 i 4 nadal aktualne
Spass
Nie za bardzo trafiłeś z tematem na takie pytania, ale:

3. i 4. Wygląd tych elementów zależy od aktualnie używanego stylu Windowsa.
mcfuck
temt dobry, szukam odpowiedzi tongue.gif, da sie podciagnac pod ta tematyke, mam jeszcze jedno pytanie, jak moge czcionke zmienic w oknie rozmowy zarowno ta pisana jak wyswietlana ? jakos grzebie w tym css ie i nie moge sie dogrzebac
keeveek
pisaną masz w opcje -> wygląd..

wyświetlaną masz w pliku css stylu rozmowy
Pawu
mam taką prośbę. proszę aby ktoś zamienił styl css do KIEview, na taki żeby otwierała go wtyczka Kduoview.

z góry dziękuję smile.gif

(ten obrazek to ten do tego stylu wink.gif)
EmiLio
Pytanie: Czy coś jeszcze proponujecie do mojego Konnekta??: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...f9367f3d9c.html
Pawu
EmiLio ja osobiscie wole troszkę jaśniejsze wink.gif
ale tobie tam już chyba nic nie brakuje wink.gif
EmiLio
Jest jakaś nowa aktualizacja wtyczki sms, bo nie mogę znaleźć??
ZenitH
Emilio a skad mozna pobrac styl okna rozmowy i czy jest on dostepny na kIEview?
No i ewentualnie czconke:p
luhashe
Poszukuję wtyczki, która pozwala zrzucać obraz, fragment obrazu z ekranu. Kiedyś miałam i mi tęskno.. unsure.gif
D3nY
luhashe jak się nie mylę, to masz na myśli GGimage;] poszukaj na forum na pewno coś znajdziesz;) Pozdrawiam!
luhashe
Wielkie dzięki smile.gif
psota
GGimage/kAQQ
EDIT: O kolejna strona :] nie zauważyłem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.