Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam, zlecę...
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
Stron: 1, 2
Martusia
A ja mam pytanko. Czy ma ktoś z was może skórke "Love" ? taka z misiami przytulającymi się bo w dziale download nie ma sad.gif a niestety jestem po formacie i nie mam jej. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam rolleyes.gif
Spass
nie wiem czy dokładnie o tą skórke Ci chodzi, ale tematyka jest podobna
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (I_love_you.zip)

(żeby nie było, że mam na kompie takie rzeczy - znalazłem tą skórke na necie... wink.gif )
Martusia
heheh to jest to!!! smile.gif)))))))) wielkie dzieki
skolima
jak dla mnie to są króliki... btw Spass... ale obciach tongue.gif ... już z Tobą nie rozmawiam tongue.gif .. takie rzeczy na dysku trzymasz...
Ikarii
No wiec, ostatnio reinstallowalem konnekta i dopiero po skaplem sie,ze nie ma tego stylu na stronie glownej sad.gif On mi sie taaak podobal ;p I mam prosbe, jakby ktos mogl, ktos, kto go ma, moze mi go wyslac na maila? zel15@wp.pl z gory dzieki wink.gif I ludzie od konnekta, wrzuccie to z powrotem naSG bo on fajny byl ;p

EDiT: Oj, zly mod ;p Przeniosl mi posta ale juz tematu w nim nie napisal ;] Wiec chodzi o skorke Sliczny CSS.

EDiT: O, dzieki wielkie smile.gif Chyba zaczne pregladac wiadomosc.info ;p
floyta
Martusia wiesz moze jak zmieniac skórki w konekcie ?
riddle
http://faq.konnekt.info/style.php
shimonic
Witam,

Kiedyś zacząłem bawić się konnektem - nie specjalnie przypadł mi do gustu ze względu na brak możliwości dostosowania do moich wymagań; wróciłem do tlena. Jakiś czas potem ponownie postanowiłem go sprawdzić - tym razem zmieniłem poziom znajomości opcji konnekta na najlepszy co poskutkowało tym, że spersonalizowałem komunikator tak jak chciałem. Pamiętam, że widziałem kiedyś pewien styl - właśnie do kIEView, który teraz udało mi się znaleźć jedynie w konnektowskim FAQ.
Czy mógłby ktoś pomóc mi go znaleźć? Byłbym bardzo wdzięczny... blush.gif

screen:
user posted image

BTW. Dlaczego nie mogę napisać postu w dziale kIEView? wacko.gif
dwiekopy
ten styl to kiss shineblue. znajduje sie tutaj http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...=kiss+shineblue

panienki zawsze mozesz usunąć smile.gif
psota
Mam nadzieje, że będzie działać, bo mam bałagan wśród styli

Załączniki

shimonic
No to teraz tak - wgrałem to do katalogu themes i wybrałem plik kieview.css w interfejs -> okno rozmowy... co dalej tongue.gif (czytaj: nic się nie zmieniło)
psota
może masz zaznaczone "używaj pliku ccs z aktywnego tematu kstyle"?
shimonic
ROZWIĄZANIE smile.gif
Po ostrej rozmowie z psotą ustaliliśmy, że głupi błąd leżał w adresie pliku. Myślałem, ze pod %konnekt% automatycznie podstawiany jest katalog, w którym nasz program się znajduje - rozwiązania wręcz banalne - zamienić rzeczony %konnekt% na (w moim przypadku) C:\Program Files\Konnekt\themes\kIEView.css
Pozdrawiam, dziękuję za pomoc i życze nie popełaniania tak głupich błędów smile.gif

EDIT: Dziękuję moderatorowi za usunięcie zbędnych postów i przeniesienie tematu do odpowiedniego działu wink.gif
shimonic
Witam,

Tak jak w temacie. Strasznie podobają mi się emotikonki "by torn". Czy jest jakaś wersja, w której znalazłyby się jakieś takie... hmmm... bardziej wyrafinowane cool.gif tak żebym rozmawiając z posiadaczem gg mógł zobaczyć wszystkie emotikonki?

Pozdrawiam,
shimo
riddle
Raczej nie, musisz sam je zrobić.

PS: Przeniosłem posty tutaj, bo tutaj się pytamy o dodatki do K typu emotki, CSS.
GareK
Mam prośbę, czy mógłby ktoś przerobić czcionki w tym -- file is missing -- stylu na te ktorych używa styl 'KISS-shineblu'? smile.gif Z góry dziękuje. wink.gif
riddle
Otwórz plik .CSS i dodaj dla każdej reguły (reguła to .klasa { … } )

CODE
font-family: Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif;


Możesz też chcieć zmienić rozmiar czcionki:

CODE
font-size: 10px;


To nie jest trudne, sam to zrobisz.
Sion
Jak wyzej to jest raczej prośba niż popozycja ale nie wiedziałem gdzie to wkleić smile.gif jestem nowy wiec admini nie krzyczcie wink.gif Proszę kogoś kto sie na tym zna aby wszystki eemiotkony z najnowszego gadu gadu zrobił do konnekta oczywiście jeśli jest taka mozliwość usuwając standardowe ! Bo sa bardzo amatorskie
NelQ
Czy ktoś ma może mój pack ikon IPB który kiedyś udostępniałem na forum, był w katalogu i paru osobom przesyłałem indywidualnie. Niestety po dodaniu ich do K zostały one usunięte z Katalogu a zależałoby mi na moim zestawie, a zwłaszcza na pliku EMOTS.TXT

(chodzi mi o to co było omawiane m.in. TUTAJ
kamilbeta
Cholernie podoba mi sie prostota stylu w google talk:) Ja nie jestem za bardzo obeznany w stylach i robieniu ich, ale może komuś jeszcze oprócz mnie podobają sie ikonki w postaci prostych kolorowych kółeczek, zeilonych, czerwonych i małego zegareczka, to chętnie skorzystałbym z takiego schematu, stylu:) bo w sumie nie interesuje mnie czy ktos jest z GG czy z Tlenu, wazne jest czy jest online , off, czy chwilowo go nie ma. bardzo podoba mi sie to:) prostota i przejrzystosc!
zimaq
To może, póki nikt nie zrobi schematu a'la gtalk, spass_lunar + ikony statusu niezależnie od sieci kontaktu ?
GareK
QUOTE(riddle @ 20.08.2005 - 17:19)
...


Jestem raczej lejkiem w tych sprawach i otworzenie pliku .CSS nic mi nie mówi.

Naprawde nikt niemógłby tego zrobić? sad.gif
rsnoOz
Witam. Czy znalazlby sie ktos chetny aby zrobic skorke do konnekta ? Ja zrobilbym cala grafike. Narazie mam propozycje okienka (screeny ponizej). Jesli znalazlby sie ktos chetny, prosze o PM.

Załączniki

riddle
Skórkę? Skórkowania K nie obsługuje. No ale masz okienko rozmowy, ikonki i kNotify… i to może o to Ci chodzi. Jednakże to co podałeś jest za małą ilością danych co do stylu okna.
S.W.A.T
Pimp my konnekt czyli skorka STEAMA (Potrzebuje tongue.gif )

potrzebuje skina do konnekta dzieki ktoremu moj konnekci0r wygladal by mniej wiecej tak jak steam:

user posted image


ZROBILBY MI KTOS TAKI SKIN ? smile.gif

Z GORY DZIEKUJE!
jiobel.
A masz taki zielony styl do Windowsa?
Bo takie ikonki i zielony jako tło, to żadna robota.
alexander
Witam

Potrzebuje paczki z emotkami tylko nie z standardowymi emotakami GG jakiś fajne i nietypowe emotki smile.gif Gdzieś kiedyś widziałem tutaj paczki z emotkami lecz teraz nie moge znaleźć - bardzo byłbym wdzięczny za udostępnienie mi ich.
pozdrawiam
pippi
Witam smile.gif
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i chciałabym mieć jako kNotify śliczną choineczkę. cool.gif Miałam taką w roku poprzednim z jakiegoś świątecznego zestawu, jeszcze ze starego forum, są do tego świąteczne emotikonki oraz ładny styl css. Niestety zaginęła mi ta choinka. sad.gif Może ktoś pamięta...
Niniejszym pięknie proszę o przeszukanie komputerowych magazynów i odnalezienie poszukiwanej choinki smile.gif
Pozdrawiam

[chyba w złym miejscu się znalazłam, bardzo proszę moderatorów o przeniesienie tego postu na właściwą lokalizację]
dulek000
Zawartość archiwum w załączniku wrzuć do folderu knotify w katalogu Konnekta.

Załączniki

pippi
Dziękuję Ci Dulku :-)
Właśnie o tę choinkę mi chodziło.
gilek
a co powiecie na to: http://miranda-im.org/download/details.php?id=2555 może ktoś pokusi się o zrobienie takiego stylu dla konnekta?
PoGoWieC
Jesli ktos znalazlby czas i chcial przerobic ten styl na kIEview to bylbym z tego bardzo rad smile.gif
Styl
arct!c
Apel o styl kIEview dla pań - z tego co zdarzyłem wybadać panie szaleją m.in za Ian'en Somerhalder'em odtwórcą roli Boone'a Carlisle'a z LOST smile.gif
mleko
gilek,PoGoWieC:
fajne te style;) przylaczam sie do prosby biggrin.gif
wizard3k
Mój pierwszy port. Nie wiem, czy dokładnie o to wam chodziło, ale sprawdzić możecie smile.gif.

Więcej informacji: http://wizard3k.be

Screen

Załączniki

lhs
Screeny albo śmietnik!
atol
nie popatrzyłem a zmajstrowałem pastela :/ Czeka na dodanie
wizard3k
No to mamy 2 wersje tongue.gif. Screena mam na weblogu, moge dodać linka wink.gif.
Lisuu
Nie wiem czy to było poruszane czy nie ale czy nie wie ktoś gdzie są te "prawdziwe" ikonki tlena, yahoo, icq ?
keeveek
może czas żeby ktoś zaczął się zajmować tworzeniem teł pod nową wtyczkę tłoK ? :] takie minipaczki w jednym stylu [czarno białe panie, kosmos, itp] jak widać nie jest to zlecenie bezpośrednie wink.gif
zimaq
Masz masę teł do mirandy na w.i.
Na razie powinny starczyć wink.gif
arct!c
na razie niech dobrze działa wtyczka. Tło zrobić to 5minut.
Lisuu
Dobra z innej beczki,
Jeśli ktoś jest znawcą nie tylko Konnekta ale i Anime. To jeśli bym mógł kogoś poprosić o stworzenie "zestawu"(tj. Notify, Styl ) o danym anime : Bleach albo Naruto.

PS.
Nie myślcie że jestem OTAKU.

----
Jeśli ktoś się nie zna na Anime, ale chciałby wykonać niech się zgłosi na pm.
@ndy
Witam, czy znajdzie się na forum mądra głowa która wie skąd pobrać takie zestawy emotek?

zhvir
se można zrobić samemu :>
@ndy
Prośba co do emotek nieaktualna już jest.
pablo.kostek
szukam 3 czcionek:
-Corbel
-kroeger 05_55
-Small Fonts

Z góry dzięki. Walić na PW
dulek000
Wszystkie były na forum, poszukaj. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.