Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Bot... to dziala!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2
Sija
mozna sie juz dzisiaj spodziewac KBot'a ?
hao
Dzisiaj na pewno nie... Jutro myślę raczej też nie...
Bora
nowa wersja już jest a KBot???
Kiedy możn się go spodziewać??
Puma
Dajcie to cudo, nie bawcie się nim tylko wy. Kbot jest chyba dla wszystkich nie tylko dla elity towarzyskiej :x
Zakonnick
Witam. Nie wiem, czy jest to możliwe, bo szczerze mówiąc, nie znam się na zasadach działania tego k.bota, ale przydała by się fajna funkcja. Nie wiem, jak to opisać, więc dam tu przykład:

Piszę "cześć", k.bot odpowiada "cześć" ;-)
gdy napiszę kolejny raz "cześć" k.bot odpowiada "dlaczego się powtarzasz", albo coś w tym stylu, mam nadzieję, że rozumiecie...
hao
To nie leży w kompetencjach kBota, bo ten po prostu wywołuje odpowiednie funkcje w skrypcie w reakcji na zdarzenia. Jeżeli napiszesz sobie odpowiedni skrypt możesz zrobić coś takiego bez problemu....

Co do daty wyjścia, do jednak musicie sobie jeszcze poczekać. Póki co, jest niestety dosyć niestabilny sad.gif
Olórin
No to czekamy na wmiarę stabilną wersje biggrin.gif smile.gif))

Z tego co tu o KBocie piszecie wynika jedno: kbot będzie dawał wielkie możliwości np. pisanie StatusLoggera, czy automatycznego odpowiadania na wiadomości smile.gif to będzie takie 'drugie' sdk :] i niebędzie trzeba pisać całych wtyczek smile.gif tylko małe skrypty

ps. mam małe pytanie: Czy na jedno zdarzenie (np. wiadomość) może być uruchamianych kilka niezależnych skryptów??
hao
Kilka skryptów może chodzić niezależnie od siebie, więc każde zdarzenie jest wywoływane w każdym ze skryptów z osobna...
nix
z powodu problemow sercowych prace majace na celu zwiekszenie stabilnosci K.Bota zostaly spowolnione (nie wstrzymane)
shw
jak potrzebny przeszczep to chetnie odstapie. chybam znalazl serduszko ktore dla mnie bije, wiec moje niepotrzebne smile.gif [ew. moge zalatwic jakies pawiana, albo slonia]
a tak serio - no coz - przykro, ale ja tez swoja prace ostatnio z lekka zawalam przez taka jedna (w.w. smile.gif), wiec potrafie zrozumiec.
pozostaje tylko zyczyc good luck'a i zeby klopotow nie bylo zbyt wiele!
Peper
jak tam idą prace ? biggrin.gif
nix
prace ida... baaardzo powoli...
tyle ze mam malo czasu bo pol dnia uczelnia, projkety do zrobienia na uczelnie do konca marca = fura roboty... obliczenia, rysowanie... brr nie lubie tego... lenistwo jest potworne... no i bardzo malo czasu zostaje na pisanie (czegokolwiek) bo wiosna idzie i jakos tak potrzeba bliskosci i uczucia sie potwornie nasilila ;-P
ale powolutku... K.Bot napewno bedzie... ale w tej chwili nie moge powiedziec kiedy... teraz przerabiam wszystko na LuaPlus... zeby uzywalo tego samego dll co sms...

napewno bedzie ale kiedy tego nikt nie wie
cRoMo
Ja sobie tylko mysle, ze skoro Konnekt - jakby nie patrzec - jest mocno powiazany z jezykiem Lua, to moze warto dopisac go do listy projektow korzystajacej z niego, dostepnej na stronie http://www.lua.org/uses.html??? Istnieje zawsze jakies prawdopodobienstwo, ze trafi sie jakis zablakany programista, ktory z checia cos napisze w tym jezyku z korzyscia dla nas smile.gif
sarinnn
To nie jest zly pomysl.. Ciekawe co Hao na to ??

Jubileusz ----> Moj setny POST biggrin.gif:D <----
Peper
No nie moge sie doczekac biggrin.gif Ciekawe czy bedzie az tak nieograniczony jak jest opisywany. Jak tak to na boardzie wysypia sie tysiace skryptow.
longart
I co z tym? Prace stanely sobie w miejscu? laugh.gif
pozdro i ja czekam! smile.gif
nix
nic nie stanelo! prace trwaja... powoli ale ida do przodu. Codziennie spedzam troche czasu nad kodem...
Peper
jakubek, a umiałbyś podać przybliżoną datę wydania K.Bota ?
nix
daty niestety nie moge podac...

ale zapraszam do poczytania: http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?p=4802#4802
Peper
Dopisz sobie do podpisu K.Status i może dodatkowo zrób z K.*** linki do odpowiednich topiców.
nix
po przerwie prace nad K.Botem ruszyly z kopyta!!
Zakonnick
QUOTE(jakubek)
po przerwie prace nad K.Botem ruszyly z kopyta!!


Super!
Puma
Prace ruszyly, to jeszcze nic nie oznacza sad.gif Juz dawno mial byc K.bot.
piotr.ek
QUOTE(Puma)
Prace ruszyly, to jeszcze nic nie oznacza sad.gif Juz dawno mial byc K.bot.

Ano mial, ale coz to zmienia - lepiej pozno, niz wcale/nigdy. Ja co prawda bardziej niz na K.Bota czekam na nowa wersje K, ale tego pierwszego rowniez bardzo chetnie wreszcie zobacze smile.gif Jeszcze nie wyszedl, a juz mozna powiedziec, ze stal sie legenda wink.gif W koncu przyjdzie czas na jej 'uziemienie', hehe... czekamy!
longart
hehe, czekamy, miejmy na dzieje, ze to nie bedzie sztuczka tzw. "buczkowa" gaduli :twisted:
pozdro wink.gif
redzik
Ech, juz tak dlugo to trwa ze stracilem nadzieje... Moze jakas bete wypuscicie?

btw. ciekawe dlaczego skasowano moje konto... sad.gif
lucjusz
Ja nie trace nadziei. U mnie caly czas trwa walka pomiedzy Konnektem i Tlenem i (niestety) niedawno Tlen wyszedl na prowadzenie. Wyjscie K.Bota bardzo mocno przechylilo by szale zwyciestwa na rzecz Konnekta smile.gif Takze czekam, czekam, czekam.....
vojtek
Ja tak troche wyrwie sie z dyskusji.. Chcialbym zapytac czy sa jakies materialy po polsku, gdzie moglbym znalezc informacje jak napisac jakies skrypty do K.Bota. Zagladalem na te strony co podane byly w dyskusji, ale niestety dokumentacji po angielsku to ja zrozumiec nie dam rady..
Olórin
:arrow: http://www.stamina.eu.org/konnekt/sdk/sms_bramki.html
no i chyba tyle, gdzies bylo napisane ze to uproszczona implementacja C smile.gif

kto wie czy Konnekt nie jest pierwszym(i jedynym)polskim programem który wykorzystuje LUA, wygląda na to że będziesz musiał poradzic sobie z Angielskim albo poszukac manuala w innym języku(np. niemiecki, jeśli go znasz:)
vojtek
QUOTE(Olórin)
:arrow: http://www.stamina.eu.org/konnekt/sdk/sms_bramki.html
no i chyba tyle, gdzies bylo napisane ze to uproszczona implementacja C smile.gif

Dzieki, poczytam tam troche moze sie naucze czegos smile.gif
QUOTE(Olórin)
kto wie czy Konnekt nie jest pierwszym(i jedynym)polskim programem który wykorzystuje LUA, wygląda na to że będziesz musiał poradzic sobie z Angielskim albo poszukac manuala w  innym języku(np. niemiecki, jeśli go znasz:)


No nic, bede musial pokombinowac (angielski, analiza innych przykladow, ten link powyzej itp). Moze kiedys cos z tego wyjdzie wink.gif
Olórin
i jest jeszcze to forum :]
werw0e
na stronce maciejka coś tam o Lua tylko nie wiem co bo jeszcze nie czytałem: tongue.gif
http://www.piint.risp.pl/?s=arts&id=20
Olórin
mam nadzieje że w KBocie będzie funkcja do banowania ludzi
shw
QUOTE(Olórin)
jakubek: w kbocie ma byc funkcja do banowania ludzi smile.gif

hmmm - ciekawy zwrot... ale moze sie czepiam... tongue.gif
Olórin
mysle o skrypcie blokującym ludzi jak cos napiszą(np. jakis wyraz smile.gif, itp. smile.gif i to by miało świetne zastosowanie w komendach( pisze /ban i niemusze przemieżać kursorem tysiecy pixeli żeby kogos zablokowac smile.gif)
shw
ja wiem o co ci chodzi (a tak na marginesie, to hao mial takie cos zrobic w K - takie polecenia czy cos).
mi chodzi o zwrot 'ma byc' - taki... nieuprzejmy zwazajac na to, ze gosciu to robi z wlasnej woli, nic z tego nie ma, ale ja sie lubie czepiac ludzkich zachowan i slow smile.gif
Ludwik
QUOTE(vojtek)
Ja tak troche wyrwie sie z dyskusji.. Chcialbym zapytac czy sa jakies materialy po polsku, gdzie moglbym znalezc informacje jak napisac jakies skrypty do K.Bota. Zagladalem na te strony co podane byly w dyskusji, ale niestety dokumentacji po angielsku to ja zrozumiec nie dam rady..

W najnowszym Linux+ jest tekst o LUA. Jeszcze nie czytałem, więc nie wiem czy tylko przedstawienie możliwości czy może coś bardziej instruktażowego...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.