Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt FAQ
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
Stron: 1, 2
atol
podstawy!!!

kUpdate czeka i czeka tongue.gif Nikomu sie nie chce za to zabrać
wizard3k
Nie rozumiem co tu w kUpdate tlumaczyć, przecież wszystko samo działa wink.gif. Nic nigdy nie zmieniałem i zawsze jest dobrze. Jeśli ktoś mi powie co tam ma być, moge napisać. Mam ferie i tak mi się nudzi.. że za wszyskto się wezmę:P
arct!c
wizard3k - są osoby którym się w ogóle w głowie nie mieści takie coś ze można sobie program za aktualizować online wink.gif Z możliwością wyboru co się chce a co nie. Są starzy wyjadywacze (forum smile.gif) i początkujący (IE 6.0, OS win ME, gadu-gadu i outlok :-)).

Sija a twoje słowo niechaj rozkazem się stanie smile.gif
wizard3k
To ja w miarę możliwości zajme się za te podstawy wink.gif. Ku potomności tongue.gif
arct!c
Zaledwie opis podstawowych ustawień kAway2 zajął mi bagatela 3 kartki w łordzie wink.gif Choć nie powiem, osobiście bardzo przyjemnie pisze mi się o kA2.
riddle
Jeśli już ktoś bierze kUpdate to powiniene być to opis jak dla najbardziej zielonego ZU, pamiętajcie. smile.gif

Sija: Pamiętam, pamiętam. Ale doba nie z gumy. wink.gif
wizard3k
Mam pytanie. Poradnik robić na jakim poziomie trudności?Pro czy Początkujący?
Sija
pro.
riddle
QUOTE(wizard3k @ 7.02.2006 - 12:34) *

Mam pytanie. Poradnik robić na jakim poziomie trudności?Pro czy Początkujący?

Absolutnie nie pro! KFAQ znane jest z łopatologizmu i tak ma pozostać, jeśli nie ma się stać bezużyteczne. W końcu pro nie korzystają z takich sajtów.

Sija, my nie piszemy Ci czy Hao helpa do wtyczki / programu. To jest absolutna pomoc od podszewki dla nowych userów, a zaręczam Cię że conajmniej (z moją pomocą) 50 osób przeciągnąłem na K dzięki tej stronie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.