Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bramka: Orange
Konnekt | Forum > Dodatki > Bramki SMS
Stron: 1, 2
MihAoo3k
Bramka działająca na dzień - 20.10.2009


*bramka: Orange > wersja dzialająca dzięki życzliwości i pracy Wąsky'iego oraz Michnick'a



/Jeżeli masz telefon w sieci "Orange" i chcesz odbierać SMS-y z Internetu
wyślij ze swojego telefonu SMS o treści: "INTERNET" pod numer "102"
UWAGA! Słowo " INTERNET" musi być napisane dużymi literami.
adk
Plik XML: Brakuje obsługi numerów 51******* - niedawno takowe dorobili.
hao
LOL, właśnie nie mogłem dojść czemu nie doklejają się napisy...

Będzie w najbliższej aktualizacji...
kwiatekpio
QUOTE(adk @ 20.09.2005 - 13:40)
Plik XML: Brakuje obsługi numerów 51******* - niedawno takowe dorobili.
*



zrobilem to,
wystarczy podmienic plik /konnekt/sms/orange.xml na ten moj,
nie wiem czy dobrze to poprawilem czy zle, ale dziala smile.gif

Załączniki

MihAoo3k
QUOTE(hao @ 20.09.2005 - 13:48)
LOL, właśnie nie mogłem dojść czemu nie doklejają się napisy...

Będzie w najbliższej aktualizacji...
*


dales dla zmiennej CHK_RESP wartosc "yes" a powinno byc on:)...poza tym wszystko jest okej:)
a co do numerow 511 to niestety nie moge ich testowac, bo zaden z moich znajomych nie doczekal sie takiego numeru;)
Katar83
Jakos nikt nie pisze o Multi Boxie nic. Czy ktoś wogóle nad nią pracuje ?smile.gif Chętnie bym sie czegokolwiek dowiedział na ten temat
kedzior
sad.gif


u mnie nie dziala ...

NIE MOGLEM USTALIC ADRESU STRONY


taki mam komunikat .... ;/
Sad
nie dziala u mnie takze ;>
MihAoo3k
jest jakis problem z ramka na tej stronie-tak mi sie chociaz wydaje, ale narazie jeszcze nie udalo mi sie tego problemu rozwiazac;/..
ishii
U mnie tez niestety nie dziala :[

taki sam komunikat: nie moglem ustalic adresu strony
garus666
Wszytsko z nową bramka na orange działało jakiś 1 może dwa dni a teraz tylko taki komunikat jaki dodałem tu w załączniku :/

Załączniki

Katar83
Potwierdzam

MultiBox także nie działa póki co.
kedzior
ph34r.gif to pozostaje czekac az ktos na cos wpadnie, JA niestety sie na tym nie znam sad.gif


dry.gif


UP THE IRONS cool.gif
mac307
U mnie jak na razie działa tylko MultiBox...

BTW. mam takie pytanie techniczne do moderatorów, otóż aktualnie dyskusje na temat skryptów do brmaki Orange prowadzone są w dwóch różnych działach, czy nie lepiej byłoby to przenieść do jednego?
liwinek
Witam, czy ktoś dziala coś w kierunku Multiboxa? bo niedlugo sie pochlastam czerstwą bułką blink.gif Help programiści wacko.gif



Livin blush.gif
MihAoo3k
bym pogrzebal w tym multiboxie, ale go nie uzywam, tzn wysylam ze strony jak potrzebuje;)
noxon
ja co do mbox'a, nie da rady wysylac np na heyah (pisze ze nr jest niepoprawny), a ze strony bez problemu idzie. ma ktos jakies pomysly co do tego ??
ishii
Jest jakas szansa aby wkrotce bramka orange zaczela dzialac? czy ktos zdolny i majacy duzo czasu juz nad tym siedzi? :]

pozdrawiam
MihAoo3k
QUOTE(noxon @ 22.09.2005 - 13:29)
ja co do mbox'a, nie da rady wysylac np na heyah (pisze ze nr jest niepoprawny), a ze strony bez problemu idzie. ma ktos jakies pomysly co do tego ??
*


jesli dostajesz komunikat ze numer jest niepoprawny to sprobuj pogrzebac w pliku multibox.xml-ten plik jest za to odpowiedzialny.
kedzior
no kurcze ... MihAoo3k ... zaoszczedz kolega nerwow i napisz te wtyczke smile.gif

skladam oficjalna prosbe biggrin.gif

mam nadzieje ze wszyscy sie pod nia podpisza cool.gif

pozdrwiam
keiran
tez mam problem z ustaleniem adresu strony. niestety C znam za slabo zeby znalezc blad. sad.gif
kedzior
dziekuje działa idealnie wink.gif


biggrin.gif
ishii
jak wyżej, dzięki :]

//Cytat wyciąłem.
MihAoo3k
QUOTE(keiran @ 23.09.2005 - 14:32)
tez mam problem z ustaleniem adresu strony. niestety C znam za slabo zeby znalezc blad. sad.gif
*



na samej gorze w moim pierwszym poscie masz plik orange.rar - sciagnij go i podmien plik orange.lua w katalogu program files/konnekt/sms
w ramach sprostowania, to nie C tylko lua.
keiran
Slicznie dziekuje smile.gif
lua - pierwsze slysze, no ale ja sie ne znam na programowaniu biggrin.gif
bakerss
To ja już nie wiem, jest jakis poprawnie działający skrypt do bramki Multi Box ?
liwinek
stary nie ma na razie zadnego skryptu do multiboxa, nikt chyba nic nie napisał. liwin

// Cytat wyciąłem.
misiekf
nie wiem czy bylo, bo mozliwe ze nie zauwazylem... ale dodaje... tak na wszelki wypadek...

ikonka Orange do sms ...
umiescic w folderze konnekta/sms

Załączniki

raben
A MultiBox Mi dzial przez scrypcik (wtyke) z starego sms Mbox Idea :] nie wiem jak to mozliwe ale 2 dni temu dzialal teraz tez chyba dziala
januh
U mnie dalej nie działa w konnekcie obsługa multiboxu sad.gif
Komunikat błedu, jak w załączniku...

Załączniki

luka80
podmienilem 3 pliki

orange.ico
orange.lua
orange.xml

z poprzednich postow i brameczka hula biggrin.gif
dzieki wielkie

Załączniki

MihAoo3k
QUOTE(liwinek @ 26.09.2005 - 12:16)
stary nie ma na razie zadnego skryptu do multiboxa, nikt chyba nic nie napisał. liwin
*



nei wiem czemu tak uwazacie, ja mam plik multibox i smsy ladnie sie wysylaja ze strony orange;)...jesli komus to nadal nie dziala to zalaczam plik-zmienilem w nim jedynie to zeby podpis wygladal tak samo jak na stronie czyli"Od nazwa: "tresc...zalaczam plik:

Załączniki

januh
MihAoo3k: Z przykrością stwierdzam, że Twoja wersja u mnie nie działa. Proces wysyłania zatrzymuje sie w momencie, gdy skrypt odkrywa, iż nie może pobrać informacji o pozostałych smsach... Spod przegladarki wszystko hula. Ciekawi mnie, jak to możliwe, że u niektórych ową bramkę Konnekt bez problemów obsługuje, a u innych nie... Ktoś może w końcu rozwikła ten fenomen? biggrin.gif
MihAoo3k
napewno masz wybrana bramke "Orange Multi Box"??...Mi wysyla bez problemu-zobacz czy oby napewno podales dobry login i haslo. Testowalem ta bramke i nie mialem z nia zadnego problemu.

// Cytat wyciąłem.
januh
MihAoo3k: Dane są poprawne na 100% smile.gif Bramka odpowiednia również wybrana :> TUTAJ masz screena z przebiegiem zdarzeń.
MihAoo3k
to ciekawe, jeszcze jedna rzecz mi przyszla do glowy-masz wlaczone na stronie ideii multiboxa? Bo jesli nie to to zrob i sprobuj wyslac, a jak nie to hmm....musieliby cos dzis zmienic:)

// Cytat wyciąłem.
januh
MihAoo3k: Dziękuje za zwrócenie mi uwagi... Konto zakładalem jeszcze za Ideii, a teraz po całym tym faceliftingu sądziłem, że zmienili tylko nazwę z mBox na Multi Box. A tu niespodzianka, mimo że mogłem bezproblemowo korzystać ze swojego konta to można jeszcze "doaktywowac" je do Multi Boxa. Co też uczyniłem. Szkoda tylko, że nie ma to wpływu na działanie skryptu w konnekcie...
bakerss
Ja nie wiem od czego to zalezy, żeby działo, u mnie poprostu nie działa, chodziaz mam konto i ze strony elegancko wysyła ;]
MihAoo3k
ciezko jest mi wyjasnic czemu bramka wam nie dziala, bo ja nie mam takiego problemu-gdyby i mi nie dzialala to mozna by bylo sie zastanowic, a tak to nie mam nad czym..pozostaje wam poczekac az ktos napisze od nowa ta bramke.

januh:czy po wlaczeniu multi boxa na stronie pojawia sie Tobie ten sam komunikat o bledzie co wczesniej?..
bartm
Przede wszystkim witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

Mam pytanie:
Jak idea nie była jeszcze taka pomarańczowa, to ktoś w temacie "IDEA mbox" (teraz jest już zamknięty) wrzucił swoją modyfikację tak, że dało się zrobić dwa konta mbox.
Czy mógłby ktoś zrobić coś takiego dla multiboxa? bo siedzę nad tym już 2 h i nic nie wychodzi.

A jakby już się dało na 3 multiboxy to by było lux smile.gif

Pozdrawiam

---------------------------

Czytam te posty powyżej i zauważyłem u siebie coś takiego - mam jeden numer mix, i dwa na firmę.
I te z mixa chodzą bez problemu, a te z telefonów na firmę chodzą albo nie... tzn. pisze albo że "Brak informacji o SMSach - zapewne Orange zmieniło coś na swoich stronach.",
albo czasem "Brak informacji o SMSach - zapewne Orange zmieniło coś na swoich stronach. SMS mógł jednak zostać wysłany." - i wtedy wysyła niby tego smsa.
Chyba dlatego tez nie chcą mi chodzić te podwójne konta... Tzn. tak mi się wydaje.
MihAoo3k
prosze bardzo, w archiwum masz kilka pliczkow ktore musisz wgrac do katalogu sms. Po ponownym uruchomieniu konnekta powinienes w ustawieniach ujrzez MultiBox 2 i MultiBox 3. to beda Twoje dodatkowe bramki z ktorych bedziesz mogl wysylac smsy. Nie testowalem tego, ale chyba powinno byc okej:)..

Co do komunikatu "Brak informacji o SMSach - zapewne Orange zmieniło coś na swoich stronach. SMS mógł jednak zostać wysłany." to taki komunikat otrzymalem jak zle wpisalem login i haslo, albo wogole go nie podalem. a macie najnowsza wersje sms.dll??
bartm
Dzięki bardzo za pliczki, rzeczywiście wszystko działa.
Co do sms.dll to mam 1.8.2.0 - nie wiem czy to nowa czy eee??
MihAoo3k
ja tez mam taka wersje wtyczki sms i smsy wszystkie wszedzie ladnie sie wysylaja;)...jesli komus cos nie dziala to ja naprawde nie wiem czemu:)..

// Cytat wyciąłem.
bakerss
No ja mam numer na firme... tyle, że co to może miec za znaczenie? hmmm...
januh
QUOTE(MihAoo3k @ 28.09.2005 - 23:51)
januh:czy po wlaczeniu multi boxa na stronie pojawia sie Tobie ten sam komunikat o bledzie co wczesniej?..
*



Tak, ten sam, o braku informacji o smsach...
MihAoo3k
ja ten komunikat otrzymalem tylko gdy mialem podany bledny login i haslo. Gdybym mogl to u mnie na komputerze zobaczyc to moze i udaloby mi sie to rozwiazac-tak to mozna gdybac w nieskonczonosc;(
mls
MihAoo3k, od kiedy to jesteś autorem skryptów do bramki MultiBox? A skoro nie jesteś, to łaskawie nie zmieniaj nazwy autora w plikach XML... Dobrze, że choć w LUA zostało bez zmian.
MihAoo3k
autorem nie jestem, tylko je modyfikuje jesli jest taka potrzeba. Troche sie zagalopowalem przy tych zmianach, wybacz.

// Cytat wyciąłem.
Kilohz
Tez mam numer na firme, mam tez nr zwykly i nadal dostaje informacje, ze orange cos zmienilo na stronie. Najnowsze pliki z tego linku i najnowszy sms.dll. Ktos wogole rozwiazal ten problem jakos? Albo cos?
Dover
Ja jestem w trakcie rozwiązywania tego problemu. Szczegóły pod tym adresem: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...view=getnewpost
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.