Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Board
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2
ved
Mnie sie nasunela taka idea, mam nadzieje ze nie bedzie zbyt offtopowo.

Zbawienny okazal sie kBoard kiedy przez net miala mi znajoma wytlumaczyc pewien rysunek konstrukcji zelbetowej:D.
Z tym ze przydalobaby sie bardzo taka opcja jak rysowanie na fragmencie screenu ekranu (badz calym screenie).
Taka hybryda GGimage z kBoard bylaby przebojowa.

Co sadzicie?
atol
a już chyba była taka propozycja by pod k.boarda dawać tło, narazie odzewu brak
saCOOL
To ja coś napisze, żeby odświeżyć temat.

Jak doskonale wiemy, blokady gg uniemożliwiają sprawne korzystanie z tej wtyczki. Jednak przy użyciu innych sieci nadal jest całkiem dobra i działa poprawnie.

Prośba o pozytywne rozpatrzenie funkcji wczytywania obrazka (czy screena), o zablokowanie jej dla kontaktów gg, oraz o brak ograniczenia wielkości obszaru do rysowania. Wtyczka ma wielce ciekawe zastosowanie: można pisać skomplikowane wzory, tłumaczyć rysunki i tak dalej.
zhvir
zablokowanie kBoard w sieci GG (lub jakaś dodatkowa opcja w ustawieniach blokująca wraz z ostrzeżeniem o korzystaniu z niej w tej sieci) - uważam że jest to w obecnej sytuacji konieczne

rysunki w oknie kBoard - na pewno byłyby super ale nie sądzę żeby na tak poważną ingerencje w kod ktoś miał ochote wink.gif
lord_olo
Jest mozliwosc aby otrzymac kod wtyczki ? W celach edukacyjnych. Prosze o odpowiedz
Sisi
Podpisuje się pod prośbą
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.