Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przepiekny Konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Stron: 1, 2
cRoMo
Wiele sie mowilo o tym, ze Konnekt jest brzydki i w zwiazku z tym nalezy wzbogacic go o obsluge skorek. Jednak jesli ktos ma tak "szybki" komputer, zeby uzywac skinowanego Konnekta, lepiej przerzucic sie na Windows XP (wiem cos o tym, bo mam slaby sprzet, ale odpowiednia konfiguracja i chodzi ladnie). Tam, przy pomocy stylow, mozna zdzialac cuda. Chcialbym, abyscie pochwalili jak wyglada Wasz Konnekt, co by potem pokazac niedowiarkom, a takze umiescic link do watku w FAQ na stronie.

Oto moj Konnekt:
user posted image

Konfiguracja:
Styl XP "Rhodium Edge"
Ikonki MacOS - zaciagniete stad
Ustawienia kolorow dostepne dla zainteresowanych smile.gif
SandmmaN
Moje dzielo wyglada tak:
user posted image

StyleXP: Beacon
Ikonki: *click*
Kolory: request wink.gif

pzdr.
Matzec
Czas na mnie:
user posted image
+ skin Rhodium do K.Statusu.

Jak widać, zmniejszam Konnekta niemal do granic możliwości (na szerokość), jednocześnie pozbywając się wszelkich suwaków. :)
Ikonki opisów po prawej, inne ukryte.

Styl: Rhodium
Ikonki: standardowe, bo okazały się ładniejsze od tych z gg3d (a wcześniej wydawały mi się taaaaaakie ładne)
Kolory: TIP zerżnięty ze screena na stronie Konnekta ;), reszta standardowo.

PS. to może jeszcze każdy napisze, jakich wtyczek używa :)

Update
Przy okazji screen okna wiadomości :)
user posted image
piotr.ek
Ehhh - zazdroszcze wam. Moj p225mmx i 32mb nie sklaniaja mnie ani do przesiadki na xp, ani do uzywania 'upiekszaczy' w stylu Window Blinds (czy jak to sie zwie) Ja w swoim K pozmienialem troszke czcionki i tla z bialych na takie... piaskowe, zeby po oczach nie walilo i to w sumie wsio, nie ma co screenshotow dawac wink.gif
Lukas77
A oto mój konnekt :

user posted image
sarinnn
To ja tez sie pochawale !!! laugh.gif

user posted image
user posted image
Xilon
user posted image
dosc fajne:P (skorka wlasna, tak apropo)
.nomis
A mi się bardzo podoba standardowy wygląd Konnekta i nie zamierzam go zmieniać. smile.gif
Przemekc1
Ja mam dość wolnego kompa ( 500mhz) więc sie nie bawie.

PS. NIgdy sie zabardzo w to nie bawiłem laugh.gif
Balrog
Mam pewne (być może głupie 8) ) pytanie:
Aby mieć takie zaje*** skórki jak wy MUSZĘ używać windę XP lub 2k3?

Obecnie jadę na 2k i ( zbaczając trochę z tematu :wink: ) czy jest możliwość DOINSTALOWANIA kolorowego wyglądu XPka lub 2k3 tzw. LULA ( czy jakoś tak smile.gif )?
Olórin
Balrog - doinstalować do 2K nie da się, można ew. użyć takiego cuda jak WindowBlind, aha, i nie lula tylko luna wink.gif
Balrog
hehe no tak to jest luNa biggrin.gif
WindowBlind, rzeczywiście prawidzwe cudo smile.gif
THX
Przemekc1
QUOTE(Lukas77)
A oto mój konnekt :

user posted image


Extra skóra tongue.gif
Podesłałbyś mi ją :?: .. (albo napisz skąd ja masz, z czego jest słożona[jakich
skórek itp] )

Pozdrawiam
Lukas77
Styl który jest widoczny na oknie konnekta to Metallic Shades, zresztą wrzucam wszystko spakowane w plik *.zip
user posted image

Załączniki

lhs
QUOTE(Lukas77)
a także połączenie ikonek tlena i psi ściągniętych z katalogu.

Przecież na tym screenie NIE MA ikonek z Psi!!
Lukas77
QUOTE(lhs)
QUOTE(Lukas77)
a także połączenie ikonek tlena i psi ściągniętych z katalogu.

Przecież na tym screenie NIE MA ikonek z Psi!!


To prawda, ale są w paczce, którą wrzuciłem... po prostu nie chciało mi sie robić nowego screen'a.
Przemekc1
QUOTE(Lukas77)
Styl który jest widoczny na oknie konnekta to Metallic Shades, zresztą wrzucam wszystko spakowane w plik *.zip


Wielkie dzięki laugh.gif
Przemekc1
QUOTE(piotr.ek)
Ehhh - zazdroszcze wam. Moj p225mmx i 32mb nie sklaniaja mnie ani do przesiadki na xp, ani do uzywania 'upiekszaczy' w stylu Window Blinds (czy jak to sie zwie) Ja w swoim K pozmienialem troszke czcionki i tla z bialych na takie... piaskowe, zeby po oczach nie walilo i to w sumie wsio, nie ma co screenshotow dawac wink.gif


A ja jęcze, że mam słabego kompa.. (bez obrazy oczywiście biggrin.gif )


PS. Czy istnieje jakas wersja Window Blinds na win98 (darmowa).


Wilekie sory za te głupie posty (2 razy pod rzad), ale zanim zobaczyłem, że napisałem je 2 pod soba juz nie mogłem ich usunąć :oops:
piotr.ek
QUOTE(Przemekc1)
A ja jęcze, że mam  słabego kompa.. (bez obrazy oczywiście biggrin.gif )

To bylo ponad rok temu. Teraz mam c466/192mb i wreszcie, od grudnia zeszlego roku, xp smile.gif Tak czy inaczej zadnych wodotryskow poza standardowym srebrnym schematem kolorkow, ktory przyszedl razem z windowsem... Wszystko smiga bardzo znosnie, hehe, nawet w polaczeniu z gf4mx440 gta:vice city na tym przeszedlem biggrin.gif

QUOTE(Przemekc1)
PS. Czy istnieje jakas wersja Window Blinds na win98 (darmowa).

Tego nie wiem, ale jakbym mial zmieniac wyglad win98, to juz wolalbym uzyc innego shella po prostu (korzystalem z Aston Shell swego czasu i ZNACZNIE lepiej zarzadzal pamiecia, przez co te 32mb nie przeszkadzaly az tak bardzo w lataniu po necie itd.) Blindsy zamulaly okropnie.
Lukas77
Pod tym adresem znajduje się programik, który prawie w ogóle nie ociąża windows 9x, a można sobie wrzucić styl Luna, jednak są z nim jakieś problemy pamiętam, chyba z Officem nie chciał współpracować, ale potestować można. Program nazywa się eFX:
http://windows.online.pl/programy/prog01.htm
user posted image
Przemekc1
Program rzeczywiście nie obciąża procka, ale jednak zbyt dobry to on nie jest.

Ale dzięki biggrin.gif


Troche za bardzo odbiegłem od tematu (przepiekny konnekt), sory.
arkadyjczyk
Jak wszyscy się chwalą to i ja pokażę swój.

Link do Katalogu

Załączniki

MiLKA
hmmm.... czekam z niecierpliwością na ten styl :]
Lukas77
QUOTE(arkadyjczyk)
Jak wszyscy się chwalą to i ja pokażę swój.

Link


No przecież jest link!!! :-) Rzeczywiście, ten styl zachwyca, jest po prostu idealny!!! Wielki szacunek!!!
MiLKA
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(arkadyjczyk)
Jak wszyscy się chwalą to i ja pokażę swój.

Link


No przecież jest link!!! :-) Rzeczywiście, ten styl zachwyca, jest po prostu idealny!!! Wielki szacunek!!!

jak pisalem swojego posta to linku nie bylo, jest data edycji przeciez podana: Wto Cze 01, 2004 23:49
hao
Koniecznie na katalog!
Jezeli jest wolny od tzw. "wad prawnych" to z chęcią powitamy ten styl na głównej centralce biggrin.gif
bakerss
Bardzo fajny lajtowy styl :] biore go! biggrin.gif
domek
Xtra!
Sija
QUOTE(arkadyjczyk)
Jak wszyscy się chwalą to i ja pokażę swój.

Link


chapsam bez pytania, cudenko biggrin.gif
.nomis
Pierwszy style, którego nie musze zmieniać żeby mi się podobał tongue.gif Dzięki!
arkadyjczyk
Eee tam, taki zrobiony w wolnym czasie biggrin.gif

Pierwszy i może nie ostatni 8)
lhs
Coś Ty taki skromny?? Jeszcze tylko odpowiedni css do tego...
Aule
Jest css. Przyjrzyj sie uważnie biggrin.gif
lhs
Aaa, to sorki. Chociaż na screenie nie widzę... a nie sciągnąłem (bez obrazy!!), bo z moim własnym jestem emocjonalnie związany!! biggrin.gif
tom3k
No ta ja też pokażę swój......

BTW: jak wysłać obraz w tym właśnie miejscu???

Załączniki

Mirandowiec
Jestem uzytkownikiem Linuxa wiec nie moge korszystac z KONNEKTA aczkolwiek kiedys go testowalem na Winshicie XP... calkiem niezly... niestety, ma jeszcze duzo bugów, zdecydowanie lepszy jest od niego komunikator o nazwie MIRANDA... jego adres to www.miranda-im.org a oficjalne polskie forum www.miranda.kom.pl ... naprawde polecam... tam dopiero mozna robic bajery przy 250 wtyczkach ;]
a oto moj pulpit na kde smile.gif
http://hansus1.w.interia.pl/kde.png
pozdro ziomy, narazicho ;]
.nomis
Przetestuj Konnekta teraz, a mocno się zdziwisz! smile.gif
lhs
Ej, .nomis, to przecież próba prowokacji była!!
MiLKA
pamietajmy ludzie Trollom nie przeszkadzajmy w blogiej i nieswiadomej egzystencji
torn
QUOTE(Mirandowiec)
a oto moj pulpit na kde :)
http://hansus1.w.interia.pl/kde.png
pozdro ziomy, narazicho ;]
Wow. Wygląda to jak skrzyżowanie Win 3.11 i jakiegoś marnego 'grafika'. pozdro ziomuś.
Roots
QUOTE(torn)
Wow. Wygląda to jak skrzyżowanie Win 3.11 i jakiegoś marnego 'grafika'. pozdro ziomuś.


Błagam, bez takich prymitywów. Linux prawie we wszystkim dorównuje windzie i jest za FREE ! Do szczęścia pod Linuxem brakuje mi tylko Konnekta, a jak słyszałem nigdy nikt nie planował takiej wersji. (szkoda)


A co do:
QUOTE(Mirandowiec)
kiedys go testowalem na Winshicie XP... calkiem niezly... niestety, ma jeszcze duzo bugów, zdecydowanie lepszy jest od niego komunikator o nazwie MIRANDA

może to i prowokacja, ale najpierw sprawdź mirandę, a dopiero się wypowiadaj, bo inaczej działasz tak samo jak i ten "prowokator", a to nie profesjonalne.
Dziwi mnie tylko, że nasz "prowokator" na pulpicie KDE ma pospolite Kadu (najpopularniejszego klienta sieci GG pod Linuxem) a nie mirandę ! laugh.gif Czy to nie dziwne ? (hehe)

Pozdrawiam !

:idea:
biggrin.gif
torn
QUOTE(Roots)
Błagam, bez takich prymitywów. Linux prawie we wszystkim dorównuje windzie i jest za FREE !
Spokojnie, chyba się nie zrozumieliśmy, sam nie mam nic do Linuxa, wiem że dorównuje Windowsom, a w niektórych zastosowaniach jest o niebo lepszy. Wiem też L że może wyglądać dobrze, ale to co zaprezentował nasz prowokator jest paskudne.
MiLKA
no niestety Mandrake bezposrednio po zainstalowaniu tak wyglada. A biorac pod uwage, ze jest to wersja dla bardzo poczatkujacych to wlasnie oni patrzac na takie paskudy wracaja do windy.... no cozz... i tak nic nie dorowna mojemu pulpitowi - defaultowy Gnome 2.6 kompilowany przezemnie, cudo minimalizmu, no poprostu miodzio ;d
Lipa.dk
Może lekko zjadę z topicu (choć tak nie do końca biggrin.gif )... Koniecznie muszę Wam zaprezentować ten "fenomen", który u mnie w pierwszej chwili wywołał szaleńczy wręcz śmiech, ale po chwili zacząłem się zastanawiać, czy nie jest to przypadkiem godne pożałowania laugh.gif No wieć cała sprawa dotyczy gadulca mojej siostry... nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem screena temu "czemuś"... hehe. IMO żaden szerszy komentarz nie jest potrzebny... :twisted:

Załączniki

Sija
QUOTE(Lipa.dk)
Może lekko zjadę z topicu (choć tak nie do końca biggrin.gif )... Koniecznie muszę Wam zaprezentować ten \"fenomen\", który u mnie w pierwszej chwili wywołał szaleńczy wręcz śmiech, ale po chwili zacząłem się zastanawiać, czy nie jest to przypadkiem godne pożałowania laugh.gif No wieć cała sprawa dotyczy gadulca mojej siostry... nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem screena temu \"czemuś\"... hehe. IMO żaden szerszy komentarz nie jest potrzebny... :twisted:


pragne go :!: tongue.gif
Arlathan
QUOTE(Lipa.dk)
nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem screena temu \"czemuś\"... hehe. IMO żaden szerszy komentarz nie jest potrzebny... :twisted:


jakie to jest proste... prostackie :>
.nomis
biggrin.gif:D:D BOSKIE biggrin.gif:D:D
Dawno nie widziałem czegoś tak potwornego. Kochana siostrzyczko, zapraszamy do XXI wieku! Albo chociaż... do XIX tongue.gif
Lipa.dk
QUOTE(Arlathan)
QUOTE(Lipa.dk)
nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem screena temu \"czemuś\"... hehe. IMO żaden szerszy komentarz nie jest potrzebny... :twisted:

jakie to jest proste... prostackie :>

Mam nadzieję, że komentarz dot. załączonego przeze mnie screen'a a nie mojej (cytowanej) wypowiedzi biggrin.gif
A co do samego screen'a to nie mam pojęcia co to za fenomen... przecież gadulec chyba nie powinien aż tak paskudnie wyglądać... chyba, że to jakaś nowa wersja i nowy pop-art'owy design laugh.gif IMHO zasługuje to na miano "screen'a miesiąca" biggrin.gif
Przemekc1
Kiedyś używałem gg i jakos mi nic nie wadziło. W końcu przeszedłem na konnekta i zapomniałem jak wygląda gg, az pewnego dnia poszedłem naprawiać kompa u koleżanki. Miała akurat włączone gg i... wyglądało identycznie jak to na tym screenie. Dopiero teraz zdałem sobie sprawe jak konnekt jest piekny biggrin.gif
piotr.ek
Przezywacie... W K zdarza(-lo?) sie, ze pasek formatowania znikal, wiec to cudo ze screena nie jest niczym szczegolnym. Moje GG sluzace do testow wtyczek K wyglada calkiem - jak na GG - ok. U siostry Lipa.dk po prostu cos padlo i tyle tongue.gif

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.