Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GGProxy (p2p), teraz jako plugin, gotowy do pobrania
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2
cRoMo
QUOTE(torn)
przydała by się jeszcze automagiczna konfiguracja połączenia... smile.gif

Odnosnie tego ja mam taki maly pomysl. Generalnie, wtyczka moglaby przy autokonfiguracji probowac wyslac plik... do siebie samego, korzystajac z poszegolnych "Scenariuszów" (za dokumentacja). W zasadzie wysylajac wiadomosc/plik na wlasny numer, serwer nie stwarza zadnego problemu i traktuje ja, jak kazda inna. W zwiazku z tym, wtyczka moglaby dokonac "samotestu" i korzystajac z poszczegolnych trybow okreslic wlasciwy dla nas. Pozostaje jeszcze sprawdzenie numerow IP (publiczny i ew. wewnetrzny kompa w sieci) i ewentualnie przekierowanych portow. Pierwsze jest proste (sprawdzic IP publiczne i ew. wyciagnac numer IP karty siecowej z systemu), co do drugiego to nie mam pojecia. Co Wy na to?

PS. False start wink.gif Oczywiscie, opisana prpozycja nie moze miec miejsca, od kiedy pliki sa przesylane bezposrednio (p2p), a nie przez serwer. Ale.. piopawlu juz cos wymislil wink.gif
piopawlu
Cześć!

Nowa wersja jest już dostępna!
Bardzo proszę o przeczytanie załączonego pliku p2p.chm, ponieważ konfiguracja jest trochę łatwiejsza, aczkolwiek uległa zmianie!

Podstawowe zmiany:
- Poprawki estetyczne okienka (scroll-bar'y sie pojawiały)
- Czyszczenie logów
- Logi w formacie HTML
- Prędkościomierz oraz licznik kB (bajer, ale ktoś chciał tongue.gif)
- Autodetekcja IP (nie dotyczy przekierowywania)
- Zabijanie połączeń nie tylko poprzez DEL
- itp, szczegóły w pliku p2p.chm

http://www.n4u.krakow.pl/~piopawlu/php/dow...ip&fileid=ggprx

tradycyjnie proszę o przesyłanie....
Pozdrawiam,
Piotrek
piopawlu
Osoby które sciągnęły ten plik natychmiast po ukazaniu się go, proszę o ponowne sciągnięcie:

209 2003-04-28 18:08:00 195.205.185.*
210 2003-04-28 18:09:57 217.99.105.*
211 2003-04-28 18:13:24 217.97.202.*
212 2003-04-28 18:13:57 217.144.192.*
213 2003-04-28 18:14:36 217.99.105.*

oto ip tych osób. Niestety zostawiłem w tamtej wersji LuaPlus, która mogła troszke mieszać.

Dzięki,
Piotrek
redzik
Zainstalowalem (najpierw 1.005, potem 1.006) i chyba mnie cos trafi bo... przestał wysylac i odbierac. Portu mam ten sam, jestem za NATem, port nie jest przekierowany. Do osób do ktorych moglem wysylac i moglem od nich odbierac pliki nic nie idzie. Mam za to komunikat:
"Uzytkownik nie akceptuje połączenia z Twojego numeru GG"
"Połączenie zostało zerwane lub zamkniete! WsER: 10054 ln: 1 inf: (null)

Kolega z ktorym przesyłałem pliki ma "czyste" GG. Dodam ze jest to ta sama sieć lokalna
cRoMo
"Bardzo proszę o przeczytanie załączonego pliku p2p.chm, ponieważ konfiguracja jest trochę łatwiejsza, aczkolwiek uległa zmianie! "

Przeczytales?
redzik
3 razy. Wszystko jest jak byc powinno. No chyba ze admin cos kombinuje i przekierowali w miedzyczasie porty...

Po edycji:
Po interwencji kol. Piotrka wtyczka dziala, choc sa jeszcze pewne problemy z przesylaniem w sieci lokalnej, no ale to juz nie wina tworcow TEJ wtyczki...
Lukas77
No, brawa dla pana piopawlu za tą wtyke, mnie jednak najbardziej to cieszyć będzie: "Wbudowanie programu programu redir, do ggproxy (możliwość połączenia p2p, nawet dwóch osób za NAT'em)". Nawet nie wiedziałem że to możliwe bez przekierowanych portów smile.gif
Pozdrawiam serdecznie

P.S. Nie to żebym się czepiał, ale ktoś tu nie ma konnekted people
ferrarius
Czy da sie tak zrobic, zeby przed odebraniem pliku nie wskakiwalo okienko gg proxy???
piopawlu
Hej, wyszła nowa wersja, ale informacje w nowym wątku (link na spodzie)


QUOTE
Czy da sie tak zrobic, zeby przed odebraniem pliku nie wskakiwalo okienko gg proxy???


Niestety, w tych obecnie dostępnej wersji nie da się... Dodam jako opcje w następnej.

Piotrek


Link do nowego postu (kTransfer 1.0.0.7)
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=634
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.