Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Trochę się ruszyło :)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2
longart
A ja tylko zapytam - Co teraz sie dzieje? biggrin.gif laugh.gif
Tzn. chodzi mi o te nie spodzianki ;/... juz poniedzialek..!
pozdro wink.gif

ps - dobrze, ze jestem cierpliwy biggrin.gif
Puma
QUOTE(longart)
dobrze, ze jestem cierpliwy biggrin.gif


Ja nie jestem taki cierpliwy lecz nie mam wyjścia smile.gif Zapowiadali co niektórzy boom na wtyczki a wyszła tylko jedna w weekend sad.gif
hao
Niespodzianki się szykują, spokojnie.. Nie powiedziałem wcale, że będą już zaraz niedługo... Ale generalnie nie trzeba będzie na nie jakoś strasznie długo czekać smile.gif
hao
Wygląda na to, że nowa wersja jest gotowa... Jako że wolę jednak wstawiać na stronę stabilniejsze wersje najpierw potestujemy go w zamkniętym gronie, a ja w między czasie dokończę drugą z wtyczek...
werw0e
QUOTE(hao)
potestujemy go w zamkniętym gronie


Czy będę mógł w przyszłości do niego należeć ? ;] laugh.gif
blazej
QUOTE(hao)
Wygląda na to, że nowa wersja jest gotowa... Jako że wolę jednak wstawiać na stronę stabilniejsze wersje najpierw potestujemy go w zamkniętym gronie, a ja w między czasie dokończę drugą z wtyczek...


A ile tak mniej więcej pi-razy-oko trwać będzie to testowanie? :-)

Nie, żebym był zniecierpliwiony, ale lud się domaga nowego K. ;-)
hao
Trudno powiedzieć bo póki ciągle dodaję coś nowego smile.gif
hao
Już testujemy... Jeszcze jedna wtyczka do ukończenia... Jeżeli nic się nie znajdzie to jeszcze pewnie kilka dni... Chociaż kto wie...
Puma
QUOTE(hao)
Już testujemy... Jeszcze jedna wtyczka do ukończenia... Jeżeli nic się nie znajdzie to jeszcze pewnie kilka dni... Chociaż kto wie...


Niepokoi mnie stwierdzenie Chociaż kto wiem... hm... to można różnie odczytać, że będzie lada chwila albo że za parę tygodni.

Jeszcze jedna wtyczka, to brzmi zachęcająco smile.gif
blazej
QUOTE(hao)
Już testujemy... Jeszcze jedna wtyczka do ukończenia... Jeżeli nic się nie znajdzie to jeszcze pewnie kilka dni... Chociaż kto wie...


Ech... A ja się napalałem, że już w weekend na nowy KONNEKT "siądę". ;-)

b.
Przemek
A ja mogę znowu czytac forum bo nie mogłem bo ciągle sesje się wpychały. W końcu po tygodniach (miesiącach?) przerwy. Hao w końcu to naprawiłeś BRAWO ! laugh.gif
Lisek
No ciekawe jaki bedzie nowy Konnekt. Bo ja ostatnio dokonalem zbrodni okrutnej i zapodałem Mirande smile.gif Przynajmniej mam wszystkie komunikatory w jednym smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.