Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Trochę się ruszyło :)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
Stron: 1, 2
hao
Na dzień dzisiejszy mam już zrobione wszystkie zaplanowane poprawki. Teraz pozostaje wprowadzić kilka pomysłów, w tym jedna niespodzianka, która powinna wam przypaść do gustu wink.gif
Puma
Czekam niecierpliwie smile.gif
case
QUOTE(hao)
...teraz pozostaje wprowadzić kilka pomysłów, w tym jedna niespodzianka, która powinna wam przypaść do gustu wink.gif

KONFERENCJA! tak, to na pewno jest konferencja laugh.gif laugh.gif laugh.gif lol
Matzec
Moim zdaniem ani konferencja, ani K.Bot (tak przez chwilę pomyślałem :)).
W końcu to ma być jakiś pomysł, a nie od dawna znana i oczekiwana funkcja, czy wtyczka.
hao
Powinniście się już przyzwyczaić, że u nas niespodzianki są zawsze małe i drobne... ale fajne biggrin.gif
shw
konnekt bedzie ustawial nagie zdjecie hao i torna na tapete? biggrin.gif
Flind
łe a my tu sie spodziewalismy jakis wodotryskow a tu takie małe cos smile.gif>


Ja moge przyjmowac zakłady o to co bedzie w nowej wersji.

A własnie to nie długo to tak tak naprawde nie długo czyli jeszcze w tym tygodniu czy raczej jak wtyczka do irca z w terminie blizej nie okreslonym
kox
Nie było ikonek wielkanocnych, więc może to :wink:
case
QUOTE(kox)
Nie było ikonek wielkanocnych, więc może to  :wink:

hah laugh.gif taaaaaa, po switach? biggrin.gif heheh

QUOTE(Flind)
...a własnie to nie długo to tak tak naprawde nie długo czyli jeszcze  w tym tygodniu czy raczej jak wtyczka do irca z w terminie blizej nie okreslonym

QUOTE(cRoMo)
...swietny pomysl, mam nadzieje, ze ten, kto ma skorzystac - skorzysta, a efekty jego pracy zobaczymy - tak jak obiecal - w czwartek

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
redzik
Moze czerwone szturmówki i "niech nam żyje 1 maj"... laugh.gif
Flind
QUOTE(case)

QUOTE(Flind)
...a własnie to nie długo to tak tak naprawde nie długo czyli jeszcze  w tym tygodniu czy raczej jak wtyczka do irca z w terminie blizej nie okreslonym

QUOTE(cRoMo)
...swietny pomysl, mam nadzieje, ze ten, kto ma skorzystac - skorzysta, a efekty jego pracy zobaczymy - tak jak obiecal - w czwartek

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Case ale sprzeałes cromo:D:D a on tak starał sie nic nie sypnac
case
QUOTE(Flind)
Case ale sprzeałes cromo:D:D a on tak starał sie nic nie sypnac

...tylko przytoczylem wypowiedzi wink.gif

ciekawe co to tak serio bedzie za niespodzianka :roll: smile.gif smile.gif
Flind
moze mozliwosc ustawiania dowolnie ikonek w pasku na dole konnekta
case
watpie...
to raczej na "niespodzianke" sie nie nadaje :?
shw
a moze nowy konnekt bedzie powodowal spalenie procesora?
to dopiero bylaby niespodzianka (a ze procesor wielki nie jest, to mala niespodzianka smile.gif)
Flind
nizła niespodziannka by było gdyby konnekt pojawił sie za 15 minut tuz po połnocy. no ale to chyba miała byc mala niespodzianka wiec nie ma co liczyc smile.gif
hao
Zastanawiam sie nad dołączeniem jeszcze jednej niespodzianki smile.gif
ferrarius
Konczy sie czwartek, a niespodzianki nie ma. Myslalem, ze bedzie 1 maja sad.gif
Flind
No i mamy juz piaatek a tu nic nie ma sad.gif, a tak sie juz nastawiłem.
Cromo a ty co nas tak w maliny wypuszczasz biggrin.gif:D
shw
to jest ta niespodzianka - mialo byc w czwartek, a nie bylo.
a ta 2 niespodzianka nad ktora sie zastanawial hao to chyba piatek wink.gif
case
hehe jest jeszcze inna niespodzianka [jak juz o tym mowicie], ale ja nic nie powiem smile.gif) LOL biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Flind
ja tu po nocy siedze czekajac secjalnie na nowa wersje konnekta a ty nic wiec przynajmniej nie spodzianke mi zdradz by ten czas nie był zmarnowany ja usatysfakcjonowany z oczekiwania biggrin.gif:D:D
case
heh. niespodzianka - polega na tym, ze jest niespodziewana i nikt sie jej nie spodziewa tongue.gif
...wiec niech tak bedzie. laugh.gif laugh.gif
Flind
czyli całkiem podobnie jak z tym ze nikt nie wie kiedy bedzie nowa wersja. Ale to bedzie nei spodzianka jak sie pojawi smile.gif. O k.bocie nie wspominam wink.gif

Dobra ja ide juz spac bo zaczynam sie marudny robic jak moj 2 letni braciszek smile.gif
Puma
Niespodzianka niespodziewana smile.gif tylko czy jej dożyje sad.gif
cRoMo
QUOTE(Flind)
Cromo a ty co nas tak w maliny wypuszczasz biggrin.gif:D

Niespodzianka, o ktorej mowilem, nie bedzie od hao, a od kogos innego smile.gif Miala byc w czwartek, bedzie pozniej. Dlaczego? Bo w miedzyczasie autor pracuje nad jeszcze inna niespodzianka smile.gif Serio!!! smile.gif smile.gif smile.gif

PS. Zapowiada nam sie urodzajny maj biggrin.gif
Matzec
Dobra, zamiast tak kręcić, mów co to za nowe wtyczki... ;P
cRoMo
Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas. Sami przyznajcie, ze to wspaniale uczucie byc zaskakiwanym, a my mamy na tym polu duze doswiadczenie, dzieki hao, tornowi i ich niespodziankom Konnektowym smile.gif
Flind
no juz widze w innym temacie ze ta lista niespodzianek jest dosc długa. Niekam z niecierpliwoscia an te niespodzianki. czuje sie jak małe dziecko czekajace na Mikołaja smile.gif
shw
flind - to moze byc dla ciebie szok, ale chyba musze ci to powiedziec...



SWIETY MIKOLAJ NIE ISTNIEJE!!!!

a na niespozdzianki tesh czekam smile.gif
undying
QUOTE
SWIETY MIKOLAJ NIE ISTNIEJE!!!!


pewnie go zabil dziadek mroz hehe, czekajmy wiec cierpliwe moze w swieto 3 maja dostaniemy prezenty ;]
Sija
dziadek mroz to moj idol ;P
torn
QUOTE(undying)
pewnie go zabil dziadek mroz hehe, czekajmy wiec cierpliwe moze w swieto 3 maja dostaniemy prezenty ;]
dziadek mróz to mi się raczej z 1 maja kojarzy :]
undying
ty no spoko ale rosja duza wiec u nas 3 bedzie wink.gif
miluti
Dalej nic nie ma... dziś idę spać zdecydowanie wcześniej hehe
Może rano coś będzie :?:
Puma
No i nie ma niespodzianki sad.gif
undying
No jak nie ma niespodzianki ? Dostalismy przecierz K.Spy'a - kolejna wtyczke biggrin.gif
Madej
QUOTE(undying)
Dostalismy przecierz K.Spy'a - kolejna wtyczke biggrin.gif

A po poludniu ma jeszcze wyjsc eMail Notifier. Takie niespodzianki to ja lubie laugh.gif
case
QUOTE(Madej)
...A po poludniu ma jeszcze wyjsc eMail Notifier. Takie niespodzianki to ja lubie  laugh.gif

...no to wlasnie zepsules niespodzianke :? sad.gif
undying
A tam zepsul, sam autor pisal w temacie o K.Spy ze bedzie eMailNotifer biggrin.gif Jako ze nie jestem programista to pozostaje tylko czekac i testowac smile.gif
Madej
QUOTE(case)
...no to wlasnie zepsules niespodzianke :?  sad.gif

:oops: :oops: :oops: :oops:

QUOTE(undying)
(...) sam autor pisal w temacie o K.Spy ze bedzie eMailNotifer (...)

To chyba wszystko tlumaczy, jestem niewinny :wink: laugh.gif
case
QUOTE(Madej)
QUOTE(undying)
(...) sam autor pisal w temacie o K.Spy ze bedzie eMailNotifer (...)

To chyba wszystko tlumaczy, jestem niewinny :wink: laugh.gif

zwracam honor wink.gif - umnknelo mi to 8) 8)
torn
Niespodzianki o których mówił Hao to nie k.spy i emnotify (czy jakoś tak) tylko 2 inne wtyczki napisane przez niego.
shw
yyy - a bedziem na nie czekac do sfiunt ? biggrin.gif
oooo - juz wiem - jedna z nich bedzie tort i wyskakiwal bedzie nagi kontakt i 'seprajz!!!!!'. zgadlem ? smile.gif
nie no juz tak mi sie dluzy to czekanie, ze juz mi rozne rzeczy do glowy przychodza...
case
QUOTE(shw)
yyy - a bedziem na nie czekac do sfiunt ? biggrin.gif
...nie no juz tak mi sie dluzy to czekanie, ze juz mi rozne rzeczy do glowy przychodza...

a pamietasz SHW czekanie na kBot'a? - tego nic nie przebije :wink:

...ale kieeeeeeedy to bylo :?
Puma
QUOTE(shw)
oooo - juz wiem - jedna z nich bedzie tort i wyskakiwal bedzie nagi kontakt i 'seprajz!!!!!'. zgadlem ? smile.gif


to by była niespodzianka smile.gif

a tak na poważnie, można się spodziewać wtyczek dzisiaj czy nie wiadomo kiedy ?
shw
QUOTE(case)
a pamietasz SHW czekanie na kBot'a? - tego nic nie przebije  :wink:

...ale kieeeeeeedy to bylo  :?

jaki kBot? o jesu - zapomialem juz smile.gif przeciez to bylo taaaaaaaaak dawno.
nie no ale jak bocik sie pokaze to K bedzie mial mozliwosc naprawde wielkiego rozszerzania w min. 2 sposoby/jezyki.
szczerze mowiac to bardziej czekam na kBota niz noweg K. Bo ukazanie kBota bedzie naprawde bardzo widoczna zmiana, a nowego K to... nie wiem co sie w nim zmieni, ale pewnie mniej niz zmieni w nim kBot!
case
QUOTE(shw)
szczerze mowiac to bardziej czekam na kBota niz noweg K. Bo ukazanie kBota bedzie naprawde bardzo widoczna zmiana, a nowego K to... nie wiem co sie w nim zmieni, ale pewnie mniej niz zmieni w nim kBot!

no... bot ma sie pokazac [ laugh.gif ] do konca maja [teoretycznie 8) ], wiec tak czy tak poczekamy jeszcze dluuuugo :?
a co do nowego K, to nie wiem czy Hao cos nowego kombinuje, czy nie... :wink:
undying
ja juz w pojawienie sie k.bota nie wieze hehe
Matzec
Luuuuudzie przestańcie gadać o tym K.Bocie. Będzie, kiedy zostanie ukończony. Trzeba czekać, a nie narzekać!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.