Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kSpy 1.0.0.0
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2
piopawlu
Nastąpił koniec wtyczki kSpy :wink:

Jedno z założeń zostało spełnione... mianowicie "gg team" poprawiła błąd pozwalający na zapychanie skrzynek pustymi wiadomościami, lecz zastąpiła go następnym, który nie pozwala na zostawianie żadnych wiadomości. :?


Możecie spokojnie wyrzucić tę wtyczkę smile.gif Raczej się nie przyda.

Piotrek
Puma
QUOTE(piopawlu)
Nastąpił koniec wtyczki kSpy  :wink:
Możecie spokojnie wyrzucić tę wtyczkę smile.gif Raczej się nie przyda.


No no, mi jeszcze działa, tylko wolniej niż kiedyś a może nie działa tylko pokazuje co jej się chcę smile.gif
foxtwo
mi caly czas pokazuje, ze dana osoba sie ukrywa... smile.gif szkoda, ze to jush koniec tych zabaw sad.gif
Puma
QUOTE(foxtwo)
mi caly czas pokazuje, ze dana osoba sie ukrywa... smile.gif  szkoda, ze to jush koniec tych zabaw sad.gif


Teraz zauważyłem że to samo jest u mnie, szkoda sad.gif
Flind
buuuu <ropacz> tagże moj ukochany programik litte prother tez poszedł do piachu i nie działa tak jak nalezy sad.gif a było mi znim tak dobrze i cały czas go używałem
Olórin
:twisted: :evil: faktycznie sad.gif(((((
longart
O KURDE, ale bylem zdziwiony gdy patrze kazdego z moich kontatkow i ze sie ukrywa :shock: laugh.gif smile.gif
pozdro wink.gif

ps - a moze znasz jeszcze jakas 'dziure'? :]
ps2- a inwigilatorz powergg dziala?!
Sahasrara
QUOTE(longart)

ps - a moze znasz jeszcze jakas 'dziure'? :]
ps2- a inwigilatorz powergg dziala?!


Od czasu nowego GG nie było aktualizacji w powergg. Inwigilator pokazuje wszystkich jako niedostępnych, nie działa nawet sprawdzanie czy ktoś ma nas w kontaktach, czy ma włączone połączenia p2p itd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.