Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Silk
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Stron: 1, 2
JabGSM
Post wyżej dodałem zestaw z szarymi ikonkami smile.gif
Miłego uzywania smile.gif
Pozdrawiam
zimaq
0.6.5, zmiany w pierwszym poście, jak i download.

I nie, nie dodam nowych ikonek RSS, bo są po prostu brzydkie. Co z tego, że ustandaryzowane, skoro ładniejsze są stare. Nowe nie mają już tego czegoś silkowego.
.nomis
A ja tam wolę czerwone smile.gif pomieszałem sobie i jest G tongue.gif
$gr33n#h0rn!_
zimaq, szykuje sie kolejny update - nowa wersja krss, nowa ikonka smile.gif
sam byl sobie dodal, ale nie znam id ikony... ani nie mam zadnego ladnego silkowego obrazka. :/
dulek000
Spokojnie, ze zmianami stylu poczekajcie na stabilny release kRSS.
Wareczek
A dlaczego Silk nie obsługuje ikon Tlena ?
zimaq
Fo sure?
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (slik_tlen.png)
wink.gif

Jak ktoś ma lepszą propozycję na tlenowe ikonki to śmiało.
Byle by były w stylu silkowym smile.gif
ziutek997
Wszystko super zrobione i wygląda bardzo dobrze... ale... szkoda żę nie zgrywa się z ciemnym kolorem tła. Gdy ustawię ciemny kolor tła to ikonki wyglądają nieciawie. Czy jest sposób aby na to zaradzić ??
Abraxas
Pewnikiem używasz TłoKa. Jeśli tak to w zakładce wygląd w ustawieniach zmień kolor tła kontakt na najbliższy kolorowi który masz pod ikonkami.
ziutek997
Abraxas dzięki biggrin.gif Faktycznie głupi problem, proste rozwiązanie smile.gif
zimaq
Update, informacje w pierwszym poście wink.gif
zhvir
łapa fajna a co do ikonki kRadia to.. hmm... jakoś tak ni w c.... ni w oko wink.gif

GJ
KOSMOS
fajne te nowe ikonki łączenia biggrin.gif
zimaq
iPod się nie podoba? Przecież taki trendy jest :słuchając_z_nano_muzyki: wink.gif
Jak będzie kRadio z ikonką Klawisza to się ją nieco 'zsilkuje' i podmieni...
KOSMOS
brakuje jakiegoś wpisu dla kAQQ
nie zmienia ikonki w baloniku w tray'u
zimaq
KOSMOS: done, powinno działać.
Plus kilka poprawek, zalecam update wink.gif
dulek000
Mi się zdaje, że ikonki kontaktów MetaKa nie śmigają jak powinny. Np. "Nie przeszkadzać" jest domyślna.
cumeel
Wielkie dzięki za gwiazdki:D Nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu, także miłe zaskoczenie.
zhvir
co do ikonki kRadia -> ipod <ble> to sobie podmieniłem na dwie nutki -> music.png - o niebo lepsze smile.gif
.nomis
Po ustawieniu Silka wszystko jest OK, ale po restarcie znika ikonka kSL, a na jej miejsce wraca ta stara brzydka - dlaczego?

I mała prośba jeszcze o starą ikonkę gadu_conn jeśli ktoś może... nomis@life.pl
Spass
.nomis: Spróbuj przesunąć wtyczkę kStyle na sam dół na liście wtyczek.
zimaq
To samo dzieje się czasami z kTerminarzem, a rozwiązanie podał Spass wink.gif
zimaq
Update ~ pozbycie się zbędnych ikonek ;-)
Sija
aktualizacja smile.gif
John Cooper
Przydały by się nowe (lepsze) ikony GG, Tlena i Jabbera. Bo te co sa teraz są daremne.
Ikonki AQQ w przeciwieństwie do reszty są rewelacyjne !!!
sasquacz
ee?

1. wiesz co oznacza slowo daremne?
2. jak dla mnie cala esencja silka to te wlasnie zgrabne sloneczka, M. James mial leb
zimaq
QUOTE
Przydały by się nowe (lepsze) ikony GG, Tlena i Jabbera. Bo te co sa teraz są daremne.
Ikonki AQQ w przeciwieństwie do reszty są rewelacyjne !!!

Jeśli to nie jest ironia, to jestem bynajmniej zdziwiony... Ikonki kAQQ są tylko po to, żeby zamienić te standardowe, a reszta to istny majstersztyk.
QUOTE
jak dla mnie cala esencja silka to te wlasnie zgrabne sloneczka, M. James mial leb

Tru...

btw. Niedługo jakiś większy update ;-)
mariush
No to czekam, bo ja również jestem zdania, że ikonki nie mają sobie równych smile.gif Od kiedy je odkryłem, nawet nie bawię się w sprawdzanie innych zestawów biggrin.gif
ciaastek
No ja bym mógł napisać dokładnie to samo co poprzednik smile.gif szkoda tylko, że przezroczystość nie działa dokładnie tak jak trzeba (ale to wszędzie jest) i są takie niekiedy brzydkie obramowania... ale nie piszcie dla mnie tutaj nic na ten temat - prosze.

Większy update - czekam, czekam... ale nie wiem czy da się tutaj jeszcze coś poprawić biggrin.gif jak dla mnie - używam tylko jabbera i gg jest poprostu pięknie. Znajomy namawiał mnie na JioProxal, s.a0x, fajne są, ale jednak Silk nie ma sobie równych!
zhvir
Czy rzeczywiście ten styl okna rozmowy ma tak wyglądać? Chodzi mi o ikonkę zegarka! Mam ie7

Lanooz
Kiedy jest ustawiony TłoK to wtedy ikonki Silka szpetnie wyglądają - mają czarne obwódki. Takie postrzępione. I dzieje sie to tylko wtedy kiedy jest TłoK
zimaq
Proponuje poszukać na forum, ew pobawić się ustawieniami wyglądu... Było.

@zhvir: a bo ja wiem ^^
Lanooz
Tego tak łatwo nie da się wyszukać o ile jest...

Tak czy inaczej..'samo' mi sie naprawiło i jest bosko tongue.gif
Agressia
mam takie małe pytanie
droobny szczegół

jak komus zmieniam ikonke np na.. gwiazdkę
to jak ten ktos staje sie dostepny to pokazuje sie podiadomienie ale tam ma ikonke szarą
a jak staje sie niedostepny to w powadomieniu [k.notify] jets ikonka kolorowa

zrozumiałe?

to jest troche....mylące
keeveek
to wina favicona, już raportowałem ten błąd kiedyś. najgorsze jest to, że jeśli ktoś był dostępny przed wyłączeniem K to po włączeniu go nadal będzie widniała ikona "kolorowa" nawet jak tej osoby nie będzie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.