Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Silk
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Stron: 1, 2
zimaq
Silk
0.7.7

Silk to zestaw ikon autorstwa Marka James'a zmodyfikowany i przystosowany na potrzeby konnekta.



W zestawie znajdują się ikonki do większości wtyczek.
Transporty będą, jak pan Mark stworzy właściwe ikony. Tymczasowo są zapożyczone z Amicons

Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Silk.zip) + 2470

Changelog:
  • 0.7.7
    • styl css
  • 0.7.6.1
    • wywalenie zbędnych ikonek kAQQ
  • 0.7.5
    • ikonki do ficzerów kAQQ ( transfery, obrazki etc. )
    • ikonki Poczty
    • i... poprawki smile.gif
  • 0.7.1
    • poprawka ikon aqq w tray'u
    • dodany, na życzenie, zestaw gwiazdek dla FavIcona
    • i jak zwykle... drobne poprawki ;p
  • 0.7.0
    • dodane ikonki aqq
    • dodana piąta - różowa ;] - kopia jabbera
    • nowe ikonki m.in. dla kRadio
    • kolejne bonusowe zestawy dla FavIcona
    • + to co zawsze, czyli drobne fixy wink.gif
  • 0.6.5
    • głownie poprawki związane z nową wersją Silka - 1.3
    • zmiana ikonek niewidoczności
    • drobne poprawki - standardowo
  • 0.6.1
    • mini-ikonki na roosterze [ 8x8 px ]
    • proste animacje podłączania się do poszczególnych sieci
  • 0.6
    • dodanie ikonek transportów z bazujących na Amicons
    • prototypy ikonek Actio [ trzeba nad nimi popracować wink.gif ]
    • dodane nowe ID ikon kRSS i linKera
    • uzupełnienie brakujących ikon emNotify
    • dodane ikony dla TłoKa, kCMD
    • drobne poprawki xml'a
    • schemat kolorów w xml'u
    • bonus: ikonki pseudosieci i wiadomości dla FavIcon
  • ...cały changelog
Podziękowania dla autora za stworzenie świetnych ikon oraz dla Jiobla i Siji za pomoc w stworzeniu zestawu wink.gif !

Enjoy!
Andre
świetne smile.gif
Marooned
Wspaniały zestaw, poezja dla oczu smile.gif
Można wiedzieć, jaka czcionka została zaaplikowana na liście kontaktów?
Olórin
Widziałem już to chwilę temu w twoim sigu.

10/10 ?
Damian Milczarek
Rewelacja! Z całą pewnością, jest to najładniejszy zestaw ikon jaki widziałem.
riddle
Jezusie, Silk na Konnekta. Zimaq, zią, niech Cię uściskam!

5/5
Damian Milczarek
Pamiętacie dyskusję o tym jak powinien wyglądać Konnekt tuż po zainstalowaniu? Moim zdaniem właśnie tak, jak na przedstawioynm przez Zimaqa screenie. Perfecto!
.nomis
Jest naprawdę świetnie i w ogóle... Styl jest po prostu śliczny! smile.gif Jedyne co można by zmienić to ikonki tlena, bo w ogóle go nie przypominają, no i nie wiem czy to tylko u mnie, czy to po prostu w tym stylu tak sie dzieje, że ikonka kZmieniacza w trayu wygląda domyślnie?

Załączniki

zimaq
Trzeba będzie nieco png2ico'wać wink.gif Zaraz się tym zajmę...
.nomis
Dzieki za poprawki, jest super smile.gifsmile.gifsmile.gif :* tongue.gif
BiTeLSE
No, no. Piekne ikonki. A specjalnie przyszedlem poszukac czegos nowego :>
KOSMOS
Zestaw super!!!
Jednak jak dla mnie można by zmienić ikonę aktywność "?" tzn znak zypytania, który pojawia się na ikonie statusu.

EDIT

A i proponuje zmienić ikonki dla kontaktu bez sieci, tzn takiego którego używam do wysyłania sms'ów.
Bo w tej chwili ma on taką samą ikonkę jak:
- wszystkie sieci - kZmieniacz
- kontakt grupowy - MetaK
inny kolor
- kontakt tlenu -DwuTleneK

Proponuje ikonkę telefonu komórkowego, lub inną ikonkę która przedstatwia osobę.
Rav3N
Piękny styl wink.gif

10/10
dulek000
I nadszedł czas zmiany stylu. smile.gif
keeveek
nie podobają mi się ikony tlena i gadu gadu. Gadu zostawiłem standardowe, a tlena ukradłęm z shine wink.gif poza tym - ładnie pogrupowany xml, ogromna liczba ikon ;]
krys_wm
Styl bardzo ładny, jedyne co mi śię nie podoba to ikonka do checkiego, ale i tak dobra robota
ze0x
Bardzo ładny styl. Polecam wszystkich wink.gif
zimaq
Niedługo nieco zmodyfikowana wersja, a tymczasem request - w następnej wersji konnekta prosiłbym, żeby w liście ikon wyświetlane było jeszcze jedno pole, opisujące do jakich modułów(?) pobierana jest dana ikonka. Bardzo by to ułatwiło sprawę tworzenia stylu.
No i jeszcze jakby każdy element miał odrębne ID ikony, to juz w ogóle byłbym wniebowzięty wink.gif
Bo teraz zdarza sie, że jedna ikona używana jest do kilku niepasujących do siebie rzeczy i trzeba pójść na kompromis ( "ta opcja jest częściej używana, od tamtej, to damy ikonkę bardziej pasującą do pierwszej opcji..."). Przykład - kontakty bez sieci i sms.
KOSMOS
Do przedstawienia ikonek metakontaktu można użyć tego:
ze0x
Witam a mam takie pytanko jeszcze. Czy mógłbym sie dowiedzeć co to za czcionka jest na tym screenie do opisów kontaktów? Pozdrawiam.
zimaq
Trebuchet MS, 7px wink.gif

Swoją drogą to w następnej wersji dodam chyba schemat czcionek i kolorów do załadowania wink.gif
ze0x
Dzieki wink.gif a co do załodowania czcionek i kolorów to przydałoby sie smile.gif
eBayo
Czekajmy więc na nową (i lepszą...) wersję. smile.gif Produkt świetny! A odnośnie tego, to mam pytanko - pod jakim stylem do Windowsa jest ten screen? Chętnie taki stylik bym sobie strzelił... wink.gif
JabGSM
Ta czcionaka u mnie zupełnie inaczej wyglada sad.gif
Jak możesz to wyeksportuj tą czcionkę i wrzuć na serwa, PLEASE sad.gif
zimaq
ClearType mamy właczone?
( pulpit > właściwości > wygląd > efekty )
JabGSM
Oki dzieki bardzo, juz jest wszystko ok.

Pozdrawiam
zhvir
moze dałoby sie skombinować jakies komponujące sie kolorystycznie ikonki dla msn messengera oraz zmienić te nieszczęsne konki tlena ? smile.gif
zimaq
Na jakie... jakby się dało, to by były od razu.
Odpowiedni request został wysłany do autora, może cos niedługo się pojawi wink.gif
zhvir
a czy wszystkie ikonki muszą być od jednego autora? a jak on umrze to co wtedy?? koniec ikonek?
jiobel.
zhvir:
A czemu tyle śniegu tej zimy jest? Głupie pytanie, głupia odpowiedź.

Zimaq, tak jak mówiłem, postaram się i ja coś pomyśleć jeszcze. Tylko czaaaasu brak... ;-)
zhvir
jesli uważasz ze pytanie jest głupie to nie musisz sie zniżać do jego poziomu i zwracać na nie uwagi, a co do odpowiedzi to żadnej nie widze... nawet głupiej

zeby nie było OT to moge zrobić na jutro ikonki do MSNa ktore będą się dobrze komponować z tym stylem, jak nie dla wszystkich to dla siebie... tongue.gif
zimaq
zhvir: No to czekam na jakiegoś sample'a
zhvir
Przysiąde dzisiaj w nocy... poza tym musze popatrzeć dokładnie do pliku xml jak to w ogóle wygląda i z czym to sie je biggrin.gif Ale ikonka msna niedostępny wygląda całkiem całkiem smile.gif
arct!c
zhvir czekamy nadal..
Dzasta
Extra. Idealnie dopasowany do mojego pulpitu. Poprostu pasuje do wszystkiego smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif | To forum jest cudowne smile.gif
John Cooper
Bezapelacyjnie najlepszy styl do Konnekta.
Wszystko pięknie sie prezentuje.
JabGSM
Witam ponownie smile.gif 15min zabawy w photoshopie i szare ikonki niedostepności i niewidoczności zostały zastąpione nowymi, czerwonymi, zamieszczam bo komuś moze sie spodobać... Oto efekty:



ENJOY! biggrin.gif

Załączniki

wasiu
Fajnie wygladają ci niedostępni, nie lubie jak jest za dużo szarości w komunikatorze;].
zhvir
-> JabGSM: Całkiem dobrze wygląda ale ja wole te szare smile.gif ponadto fajnie by było żeby zmieniony styl miał inną nazwę niż oryginalny w pierwszym poście bo potem mogą być problemy.

-> zimaq & arct!c: Miałem zaproponować dodatkowe ikonki do tego stylu dla transportów MSN... no to proponuje biggrin.gif i dodatkowo propozycje wpisów do pliku xml dla przeoczonych wtyczek emNotify i linKer (pewnie więcej by sie znalazło) i sorki że tak późno ale... :> a co sie będę tłumaczył biggrin.gif

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (silk_dodatki.zip)
zimaq
zhvir: linKer nie ejst przeoczony tylko tak jak już KoSiarz pisał, są dwie wersje 0.9.9.10, mające inne ID ikonki, i widocznie masz tą inną niż ja wink.gif
Ale ok, doda się...
A co do tych ikonek MSN, to one na 'slikowe' nie wyglądają, ale na pewno lepiej niż standardowe.
KoSiarzPL
Tak jak zimaq Jest dokłądnie tak jak zimq powiedział. Zmiana ta była niezbędna i za kłopoty przepraszam w najbliższej, więcej już takich nie będzie. Proszę robić ikonki dla wersji z serwisu kplugins. Id nie pamietam, poda go gdy będe miał dostęp do swojego komputera.
zimaq
Brakuje jeszcze jakichś ikonek, oprócz tych dla emNotify i linKer'a wersja z kPlugins ( które, swoją drogą, zostały już dodane ) ?
Bo szykuje się nowa wersja, dodane kilkanaście ikonek niestandardowych + tabletKa i kAway2 ( jakby ktoś chciał przekolorować sobie ) + kCMD + o ile uda się wykombinować - Actio.
dulek000
W nowym kRSS szykuje się sporo nowych ikonek. ID zaraz wyślę Ci na priva.
zimaq
Update ( 0.6 )
Info w pierwszym poście.
Sija
Version 1.3 smile.gif
arct!c
Mmmmmm ... : ) Samochodzik jako export ustawień expimpa smile.gif
zimaq
No to czas się zabrać za update zestawu wink.gif
JabGSM
Właśnie poprawiłem (zrobiłem od nowa) moją poprzednią modyfikacje Silk-a
a więc:
- ikonki kRSS zmienione na nowsze,
- ikonki Actio (wszystkie) zmienione na "odpowiednie", niebieski tel. z nowego Silka,
- ikonki niedostepności i niwidoku zedytowane od nowa,
- ikona exPIMP zmieniona na ciężarówke z nowego zestawu,
- ikona TV na nową przpominającą TV tongue.gif

To chyba wszystko smile.gif

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Silk_0.6.x.zip)
+353 pobrań
Moja poprzednia zmodyfikowana wersja

Załączniki

zimaq
Czyli nie musze juz wrzucać poprawionego Silka, bo widze, że kolega zrobił to za mnie.
Nizm0
Ja bym prosił wrzucenie poprawionego tongue.gif jakoś wole te szare ikonki niedostępności biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.