Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Bot 0.2.2 dostępny do testów!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
Stron: 1, 2
Olórin
i przedwszystkim wybież skrypty, bo domyślnie wszystkie są wyłączone
Aule
Dlaczego po włączeniu kbota, gdy tylko konnekt sie połączy robi sie błąd krytyczny? Z tego co wiem to nie tylko u mnie tak jest. Co jest nie tak?
Kiedy będzie ta nowa wersja :?: Już sie niecierpliwie. Miała być pod koniec lipca, a już prawie koniec października i jej nie wiedać.
Olórin
lepiej wyłącz kbota bo jest w większości przypadków przyczyną błedów krytycznych, i pamięciożerności konnekta. A na nową wersję raczej jeszcze długo poczekamy sad.gif
nix
PROSZE WSZYSTKICH O NIEUZYWANIE KBOTA
werw0e
QUOTE(jakubek)
PROSZE WSZYSTKICH O NIEUZYWANIE KBOTA


ha!
chciałbyśtongue.gif ja będę używał i tyle, mimo iż wywala mi czasem konnekta biggrin.gif
shw
kbot powoduje mi baaaaaaaaardzo malo bledow (a raczej powodowal, bo ostatnio nie mam netu wink.gif)
pewnie jakubek juz nie zajmie sie rebornem kbota - pomysl wtyczki jednakze jest i byl bardzo dobry, wiec przydaloby sie zajac napisanie wtyki od poczatku.
i teraz przyszedl mi do glowy pomysl, ze moze w koncu niech bedzie tak, jak kilka osob chcialo - kod kbota bylby opensource'm - zobaczymy jak pomysl chwyci...
teraz tylko chenti do pisania...
SandmmaN
QUOTE(pz16)
Dlaczego po włączeniu kbota, gdy tylko konnekt sie połączy robi sie błąd krytyczny? Z tego co wiem to nie tylko u mnie tak jest. Co jest nie tak?
Kiedy będzie ta nowa wersja :?: Już sie niecierpliwie. Miała być pod koniec lipca, a już prawie koniec października i jej nie wiedać.

Też zdarzyło mi się coś takiego kilka razy. Nie pamiętam czy to rozwiąże problem, ale moze spróbuj uaktualnić skrypt status notify.lua.
gl.
blindman
nie wiem czy link do kBota nie dziala dlatego, ze jest to wersja beta niestabilna i zostal juz usuniety, czy tez przez przypadek, ale mimo wszystko jest to dobra wtyczka a ja po formacie jej nie mam sad.gif a chcialbym powrocic do korzystania...czy ktos moze zapodac mi na @ albo podac linka?? bylbym wdzieczny

pozdro
UNK
hmmz jestem teraz w szkole i plik sciagnac sie da ale niestety nei idzie otworzyc pliku :/
moge Ci wyslac ten plik przez K albo na maila ale to jak bede w domu ;d
blindman
no to bylbym wdzieczny, moj numer gg i mail sa w profilu podane
pozdro
raku
ja tez bym poproscil ta wtyczke na meila.
zaciek
szkoda ze nie ma normalnie dostepnej te wtyczki...
dlatego rowniez prosze o przeslanie mi jej na maila:

kaktus@plusik.pl

z gory dzienx
pozdr.
z.
ruffboy
jesli jest taka mozliwosc to rowiez bardzo prosze o przeslanie tej wtyczki

qba016@tenbit.pl

Pozdrawiam Qba
piotr.ek
No kurcze, takie bylo halo swego czasu i wtyczka taka kariere zrobila, ze az zwinela sie, nim zostala dopracowana tongue.gif Szkoda, bo opisywane (opisywane, gdyz po wszystkich tych lamentach, ze cos sie wiesza itp. nigdy nie przemoglem sie do testowania) mozliwosci byly chyba calkiem wyjatkowe wsrod komunikatorow...
UNK
ludzie ile razy wam trzeba powtarzac tongue.gif
kBot powoduje 95% beldow krytycznych co powoduje ciagle zawieszanie K nie wspomne juz o tym ze "blokuje" wtyczke kJabber i uniemozliwia wysylanie wiadomosci przez ta wtyczke :!: :!:
Daarth
jakby mi wyskakiwaly krytyki to bym pewnie z niego zrezygnowal ale nie wyskakuja wiec jest dobrze biggrin.gif. ano blokuje jabbera ale jakos z tym moge zyc biggrin.gif korzystam z niego okazjonalnie biggrin.gif
Sahasrara
Ech, kbot to jest pure eliteness po prostu. wink.gif Rozumiem że hao ma inne palące sprawy niż praca nad jego kodem, ale może by tak kogoś innego zainteresować tym cudem?
LooZ^
To nie on nad tym pracuje wink.gif
Sahasrara
No ale http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1045
case
BazylisZ wydal ostatnio nowa wersje skryptu away, czyli oprocz mnie ktos jeszcze czasem wlacza ta wtyczke :wink: biggrin.gif
SandmmaN
QUOTE(case)
BazylisZ wydal ostatnio nowa wersje skryptu away, czyli oprocz mnie ktos jeszcze czasem wlacza ta wtyczke  :wink:  biggrin.gif

To jak Ty case korzystasz z jabbera w tym samym czasie co? ;P
case
QUOTE(SandmmaN)
To jak Ty case korzystasz z jabbera w tym samym czasie co? ;P

QUOTE(case)
BazylisZ wydal ostatnio nowa wersje skryptu away, czyli oprocz mnie ktos jeszcze czasem wlacza ta wtyczke  :wink:  biggrin.gif

:twisted: :twisted:
shw
nad kbotem pracowal i stworzyl go jakubek (vel nix), ktory juz na pewno tego nie zrobi ponownie. ma malo czasu, zajal sie troche kieview i knotify.
moze jedynie ktos sprawny poprosi go o kod i popracuje nad nim..
ale to tez jak wyjdzie juz nowy konnekt, bo podobnoz maja byc w nim dosc znaczace zmiany - na tyle znaczace, ze wszystkie wtyczki wymagac beda przepisania, lub chociaz rekompilacji.
takze na kbota szybko bym nie liczyl. ja juz go nie uzywam od jakiegos czasu, chodz dzialal mi dosc stabilnie i bardzo sie podobal. pomysl warty kontynuacji! (ale tego chyba nie trzeba mowic)
nix
QUOTE(shw)
nad kbotem pracowal i stworzyl go jakubek (vel nix), ktory juz na pewno tego nie zrobi ponownie. ma malo czasu, zajal sie troche kieview i knotify.
czy na pewno to nie byl bym taki pewny
Sahasrara
Hehe... No to proponuję utworzyć osobny dział dla kbota we 'Wsparciu'. wink.gif
shw
QUOTE(nix)
QUOTE(shw)
nad kbotem pracowal i stworzyl go jakubek (vel nix), ktory juz na pewno tego nie zrobi ponownie. ma malo czasu, zajal sie troche kieview i knotify.
czy na pewno to nie byl bym taki pewny

na pewno, nie na pewno, ale pamietam, ze powiedziales kiedys, ze teraz masz work i woman of your life i nie bedziesz mial czasu na kbota. jak widac nie masz tez za wiele czasu na samo kieview i knotify, wiec uznajmy, ze nie bedziesz go tworzyl - moze ktos sie zreflektuje i zacznie go pisac smile.gif
Piett
Ma ktoś tą wtyczke? pewnie tak ;] wiem wiem ze tam powoduje bledy i w ogóle ale chciałbym ja zobczyć bo normalnie obrosła legendą smile.gif

Dołączyłem do Konnekta nie tak dawno, wtedy już jej nie było no i chciałbym zobaczym, o czym kiedyś sie tak dużo mówiło tongue.gif

piett(a)gazeta.pl

Pozdrówka :wink:
hao
jak ktoś ma tą paczkę niech podrzuci na forum, skoro wszyscy pytają...
Olórin
to nie orginalna paczka ale jest to co trzeba :]

Załączniki

Arlathan
mam ostatnio pewne klopoty i zdarzaja sie tylko kiedy jest kbot wlaczony.
rozmawiam sobie, rozmawiam, i w pewnym momencie po nacisnieciu entera by wyslac wiadomosc, nastepuje krach..
bledy runtime error i tym podobne,
podalbym logi, tylko powiedzcie z ktorego pliku.. to przy nastepnej okazji przesle wink.gif
Sija
QUOTE(Arlathan)
mam ostatnio pewne klopoty i zdarzaja sie tylko kiedy jest kbot wlaczony.
rozmawiam sobie, rozmawiam, i w pewnym momencie po  nacisnieciu entera by wyslac wiadomosc, nastepuje krach..
bledy runtime error i tym podobne,
podalbym logi, tylko powiedzcie z ktorego pliku.. to przy nastepnej okazji przesle wink.gif


nie wysilaj sie - K.Bot nie jest juz support'owany
Bora
k.bot is kaput smutne ale prawdziwe sad.gif
UNK
Arlathan kBot powoduje bardoz duzo bledow krytycznych, tak jak u mnie bylo to 99,99 % tongue.gif przy wlaczonym jakikolwiek skrypcie, raz chodzil 2h i si enie zawiesil, raz zaraz po wlaczeniu sie wykladal
Olórin dodajac na forum kBot'a zapomnial dodac jednej rzeczy tongue.gif
kBot jest niestablina wtyczka, powoduej duzo bledow, uzywasz jej na wlasna odpowiedzialnosc
Arlathan
wink.gif
juz nie mam zadnych problemow z dzialaniem K. szkoda bota.. szkoda..
gilek
argh! skończmy z tą mirandą tongue.gif
alberht
no ładne kwiatki... szkoda, ze piopawlu woli mirande... ;(
case
szkoda, szkoda.. coz mozna powiedziec.. wiele razy blagalem Piotrka, zeby "Nas" nie zostawial, ale zbyt wiele rzeczy, ktore ma Miranda, a nie mozna sie ich doczekac w K, spowodowalo, ze P zdezerterowal :cry:, a razem z nim ogromny potencjal tworczy.. sad.gif
Lukas77
No smutno się robi jak się na to patrzy... Piotrek to porządny gość.
A tak przy okazji pytanie do Nix'a - czy odbugowanie kBota to wielki problem?? Nie znam się na C w ogóle, ale ta wtyczka to jeden z najlepszych projektów, który niestety nie żyje sad.gif
case
QUOTE(Lukas77)
No smutno się robi jak się na to patrzy... Piotrek to porządny gość.
A tak przy okazji pytanie do Nix'a - czy odbugowanie kBota to wielki problem?? Nie znam się na C w ogóle, ale ta wtyczka to jeden z najlepszych projektów, który niestety nie żyje sad.gif

nawet nie gadaj, bo sie lezka w oku kreci.. :cry:
nix
K.Bot czeka na Konnekta w wersji 0.7.x i na nowe podejscie do kolejki wiadomosci
alberht
jupi ! hurra ! no nie wierze... nie będę mógł dzisiaj zasnąć biggrin.gif
case
wow.. no, no, no.. to chyba warto czekac.. biggrin.gif [oby tylko pomysl nie wygasl w zarodku.. :wink:]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.