Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] TextFilter
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
macnow
Jednego tylko nieumiem jeszcze zrobić sad.gif
Żeby całkowicie ignorowało wiadomośc i nie informowało o niej sad.gif

http://cku-gda.ids.pl/~eurocku2/textfilter.zip
winthux
spróbuj tak:
msg.SetBody("")

U mnie to działa i pisałem podobny skrypt do obrony przed floodem ale mam problemy z czasem ;) czasami wiadomość poprawna nie przechodzi ;P. Jeszcze muszę pomyśleć:). Zastanawiam się nad napisaniem skrptu, dzięki któremu można by odbierać i wysyłać wiadomości poprzez konnekta na innym kompie takie coś jakby RemoteControl ;)
macnow
Dzięki za pomoc biggrin.gif

Oto nowa w miare działająca już wersja :!:
Pobierz TextFilter 1.0

Myślę że jednak nie ostatnia :idea:
macnow
Nowa Wersja 1.5 smile.gif

Ustawienia sa zapisywane w osobnym pliku: textfilter.ini

/textfilter wyswietla ustawienia i liste parametrow smile.gif

Pobierz TextFilter 1.5
macnow
Wielkie sorki ale w wersji 1.5 jest błąd, powodujący nie zapisywanie sie ustawień sad.gif

Niestety błedy sie zdażają, ponizej poprawiona wersja.

Pobierz TextFilter 1.6
macnow
A wiec po wielogodzinnych testach wyszło jeszcze kilka błedów.
Od teraz skrypt już raczej w pełni działa smile.gif

Prosze o propozycje i sugestie w jego sprawie smile.gif

Pobierz TextFilter 1.7

Jeszcze raz wielkie sorki, ale tego skrypta zaczęłem pisać nie mając jeszcze pojecia o LUA, wiec wdarło sie kilka błędów smile.gif
longart
Chyba zapomniales o " smile.gif.
A powiedz tylko, jakie bledy poprawiles? smile.gif tzn. moze inaczej.. jakie byly? tongue.gif Bo ja uzywam Towjego textfiltera 1.0 i ... jest wszystko OK laugh.gif
pozdro wink.gif
macnow
W wersji 1.0 nie było ich zbyt wiele, a przynajmniej nie przeszkadzają w działaniu skryptu.

W kolejnych wersjach, jak zacząłem dodawać nowe funkcje wiele błędów się ujawniło. Nie zauważyłem ich z początku, dlatego wszystkie wersje po 1.0 były zabugowane i praktycznie wcale nie działały. Całkowicie rozwiązałem ten problem w 1.7 smile.gif

Numeracja urosła bardzo sad.gif 1.5 mial sie nazywać ale poleciało i doszedłem aż do 1.7 smile.gif

Wersję 1.7 mozna konfigurować z okienka gg smile.gif
Zawiera pomoc po wpisaniu /textfilter smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.