Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cenzura v2
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
Mucha
suchy: rozroznianie malych i wielkich liter moze byc, ale z tym wyszukiwaniem w slowach to juz lekka przesada. Jak mam dodane np "PO" czy "PiS" to wywali mi takie slowa jak "popatrz" czy "napisz" (przy nieuwzglednianiu wielkosci liter)

megawebmaster: result zwraca string i jest w wielu miejscach, nie pokazuje ci komunikatu po pewnie cos zmieniles w dzieleniu slow
keeveek
Mucha, dodawanie dziwacznych słów tak czy inaczej jest moim zdaniem dziwne tongue.gif

Wydaje mi się, że tylko łańcuszki powinny być blokowane totalnie, natomiast reszta powinna być wygwiazdkowywana. i żeby nie było problemów z PO i PiS to można dać po tym słowie spację, a słowa oddzielać średnikami.
saCOOL
Zgadzam się z przedmówcą. Odrzucanie całej wypowiedzi jest trochę irytujące. Fajnie by było, jak by wtyczka te słowa gwiazdkowała po prostu. Ciekawe czy to w ogóle jest realne w wykonaniu.
megawebmaster
W dzieleniu słów? To znaczy? Chodzi mi o to, że result od wulgaryzmów zwraca DOKŁADNIE taką samą wartość jak result z Twojego rozwiązania.
Zresztą sam zobacz:
CODE

//wczytanie z bazy przeklenstw
Baza1 := TStringList.Create;
Przeklenstwa := TStringList.Create;
Baza1.LoadFromFile('plugins\baza_przeklenstw.txt');
for i := 0 to Baza1.Count -1 do begin
  Explode(Baza1[i], '|', Przeklenstwa);
end;

//wczytanie z bazy lancuszkow
Baza2 := TStringList.Create;
Lancuszki := TStringList.Create;
Baza2.LoadFromFile('plugins\baza_lancuszkow.txt');
for i := 0 to Baza2.Count -1 do begin
  Explode(Baza2[i], '|', Lancuszki);
end;

case filtr of
0:  begin
    for i := 0 to k-1 do begin
    for j := 0 to Przeklenstwa.Count-1 do
      begin
      if tablica[i] = Przeklenstwa[j] then
        result := result + Przeklenstwa[j] + ' ';
      end;
      continue;
    end;
    end;


saCOOL: z tym wygwiazdkowywaniem myślałem wczoraj po kąpieli - coś niecoś wymyśliłem, ale trochę to obciąży proces - trzeba od tyłu zmieniać wyrazy w całym stringu, a to nie takie łatwe znowu...
Mucha
Wygwiazdkowanie jest realne i proste w zrobieniu. Jak ma byc: k***a, ***** czy *** (zawsze ta sam liczba)?

megawebmaster: tzn fragment kodu odpowiedzialny za dzielenie wiadomosci.
Jesli nie usuwa wiadomosci tzn ze result jest pusty, zobacz czy na koncu wczytanych slow nie ma spacji albo jakis znakow specjalnych
A przy okazji, czy listy slow nie powinny byc tworzone na poczatku a nie za kazdym sprawdzaniem wiadomosci?
Najlepiej napisz do mnie na priv (AQQ 4277218) bo tak na slepo to troche trudno zrozumiec
megawebmaster
Ok, tylko czy masz tylko Aqq czy też gg ? :>
keeveek
mnie pasuje bardziej k***a, ale myślę, że jeśli to możliwe, to zrób wszystkie możliwości, do wyboru
megawebmaster
Heh wymagający - teraz pomagam koledze Mucha - mam nadzieję, że razem to osiągniemy! To gwiazdkowanie da się zrobić, ale najpierw trzeba się zająć lepiej główną funkcją wtyczki - łańcuszkami smile.gif

P.S. Wulgaryzmy filtruje już po mojemu smile.gif A łańcuszki prawie biggrin.gif:D

P.S.2 DZIĘKI CI MUCHA ZA PODPOWIEDZI!
@ndy
Na jakie słowa blokowane są łańcuszki ?
megawebmaster
W kodzie są zapisane, a ja próbuję to przenieść do dodatkowych baz smile.gif
Yazhubal
W sieci aqq nie wyswietla sie komunikat o tym, ze ocenzurowalem dane slowo.
Pawu
blokuje łańcuszki nawet jak tego nie chce.
i często blokuje zwykłe wiadomość jak np: ":)"
(w gg)
Mucha
Więcej szczegółów poproszę. Np zrzut z konfiguracji, lista niechcianych słów.
Pawu
np: (będę pisać całe wiadomości które uznało za łańcuszki, każda w osobnej lini)
":)" - jak tylko buźka jest w wiadomości
znowu!!!
!!
jaki konekt?
napislam tak: ale ty cały czas z konekta
16:10:02 agnieszkamika (agnieszkamika@tlen.pl) ale ty cały czas z konekta tak
ale ty cały czas z konekta tak
ciekawe/:
??
jaka?
a czekaj sparwdze cos
a jkie ty mas zikonki?
,<placze


te wszystkie wiadomości łapało jako łańcuszki, a co ciekawsze nawet jak wyłączyłem opcje "łańcuszki" to też je blokowało ;/

a słówka (a właściwie wyrażenie) które blokowałem to:
"prześlij ją każdemu kogo masz na gg a jutro będzie Twój szczęśliwy dzień;"(średnik dopiero na końcu tego zdania.
Mucha
To przez tą Twoją wpisaną frazę. Po ostatnim słowie we własnych nie dawaj ";" bo wtedy traktuje to jako spacje, która jest w każdej wiadomości i następuje zapętlenie.
Keleos
Mucha nie udziela supportu żadnej ze swoich wtyczek.

Wszelkie problemy i pytania można zgłaszać w dziale "Problemy", nie mniej jednak nie ma co prosić autora o poprawę czegokolwiek, czy też dodanie nowych możliwości do wtyczki.

Na wniosek Autora, zamykam wszystkie tematy o jego wtyczkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.