Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: StatuseK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2
Mucha
Na kPlugins juz wyslalem, a do kogo trzeba sie zglosic w sprawie loginu do kWeb?
dulek000
Do Hao.
saCOOL
No ja nie wiem, czy można ją uznać za skończoną..

Występuje problem z dodawaniem kontaktów, nawet po naciśnięciu Zastosuj. A jak już się pojawią, to tym razem (chyba dla odmiany biggrin.gif) Opis jest wyświetlany z opóźnieniem..

EDIT: Po rozłączeniu wszystkich sieci kZmieniaczem (problem dotyczy Tlena i Jabbera, jeśli pozostawię ich pola puste, wszystko jest ok), wywala mi Konnekta..
andriusza
cześć wszystkim, a ja mam pytanko tego typu. jak zrobić bym miał kilka statusów np dla gg:
ustawiam status - "Cześć"
ale gdy chce ustawić następny np "Żegnam" to gdzie albo jak zapisać status "Cześć" ? Bo narazie to robię, że gdy chcę żegnam to wywalam cześć :/ Niby tam jest jakaś lista rozwijalna w statusach, ale nie ma czegoś takiego jak zapamiętaj ten status na liście, czy coś podobnego, a może jest tylko jak nie widzę tongue.gif Wszystko możliwe, pytam, bo nie mogę czegoś takiego znaleźć
Andrzej1307
eee.. pewnie uzywasz nowej wersji kZmieniacza, ktora nie zapamietuje opisow...
andriusza
QUOTE(Andrzej1307 @ 20.07.2006 - 19:03) *

eee.. pewnie uzywasz nowej wersji kZmieniacza, ktora nie zapamietuje opisow...

znaczy się nie wiem w jakim znaczeniu to piszesz? Bo jak zrestartuje kompa to zapamiętuje ostatni opis, ale nie mogę dodać kilka opisów, by sobie móc je wybierać który chcę urzyć. W tym znaczeniu się zapytałem
saCOOL
To chyba nie jest odpowiedni temat, na tę rozmowę. Używajcie Prywatnych Wiadomości..
wrobelpl
QUOTE(saCOOL @ 18.07.2006 - 22:31) *

EDIT: Po rozłączeniu wszystkich sieci kZmieniaczem (problem dotyczy Tlena i Jabbera, jeśli pozostawię ich pola puste, wszystko jest ok), wywala mi Konnekta..

Mam to samo, jak mi neo padnie, albo rozlacze recznie.
sid
identyczna wtyczka jest w tlenie, ale tam działa ona poprawnie
Andrzej1307
chyba u mnie to samo jest, wywala mi K kiedy zmienie status na niedostpeny w Tlenie... kiedy ustawie pole adresu Tlena na puste, to nic takiego sie nie dzieje...
Mucha
Sprawdzalem juz z tym tlenem, bez StatusKa tez mialem krytyki jak mi padalo lacze. A co do tych statusow z opoznieniem to sprobuj dac w ustawineiach tlena i jabbera "Synchronizuj do Konnekta". Zainstaluje Jabbera i posprawdzam jeszcze wszystko
EDIT
Problem z opisami faktycznie nadal wystepuje
Problemu z kZmieniaczem nie doswiadczylem wiec nie moge naprawic
Mucha
Nowsza wersja, bledy z opisami usuniete.
Andrzej1307
wywala K przy laczeniu sie z siecia Tlena. jesli dam pole puste to blad nie wystepuje.
Mucha
Laczysz sie poprzez ikonke sieci tlen czy kZmieniacz? Jak brzmi tresc bledu? Opis jest pusty? Zaznaczyles "Synchronizuj do Konnetkta" w ustawieniach? Jak z Jabberem? Sciagnij ta wersje co teraz jest, dodalem logi dla tlena.
Andrzej1307
lacz sie przez ikonke tlena, nie pamietam tresci bledu tongue.gif bez ustawiania opisu. nie dawalem synchr. do K...

Jabber ok.

Dalej wywala Konnekta...
Mucha
No to daj logi i blad oraz synchronizacje do konnekta
sid
wywala k przez wtyczke !
Mucha
logi, tresc bledu...
sid
cos do wtyczki tlenu sie pluje
p.s
zobacz sobie na wtyczke myself z tlenu, tak to powinno wygladac, prosto a zarazem dziala
Mucha
Musisz dac logi, inaczej nie wiem o co chodzi
PS Nie rozumiem za bardzo co mi da patrzenie na wtyczke w tlenie
EDIT
Dodalem logi jeszce dla Jabbera
EDIT2
Dodalem jeszce obszerniejsze logi
sid
a da ci duzo , powinienes zrobic ptaszki do kazdej sieci
Mucha
Bylo.. i zostalo usuniete, nie ma po co dublowac, jak nic nie wpiszesz to tak jakby ptaszek byl odznaczony
xxllxx
@Mucha
jestes wielki! Wreszcie ktos zrobil cos po kilku latach z tym czyszczeniem opisow!

PS. Czy jest mozliwosc zeby np. czyscilo wszystko oprocz opisow checky'ego?
Mucha
No ale opisy z Checkego tez sa nieaktualne po wylaczeniu Konnekta
xxllxx
W sumie to masz racje. Nie wiem o czym myślałem... wacko.gif
gawr0n
Witam,mam problem z tą wtyczką,mianowicie:
nie da się jej sciągnąć,wchodząc do menu wtyczek,czyli ustawienia-->wtyczki
stąd ściągnąłem plik rar z tego tematu i umieściłem go w folderze konnekt/statusek (chodzi mi o plik dll)
i teraz nie wiem czy źle to zrobiłem,czy jestem ślepy i nie mogę znaleźć opcji w K związanych z tą wtyczką...żadnego swojego statusu nie widzę,nie mam tej wtyczki na liście w ustawieniach...wie ktoś co robię źle? dzięki z góry
Pryczek
QUOTE(gawr0n @ 27.08.2006 - 23:35) *

ściągnąłem plik rar z tego tematu i umieściłem go w folderze konnekt/statusek (chodzi mi o plik dll)


Wtyczki wrzuca się do folderu plugins tongue.gif (Konnekt\Plugins) . Później wchodzisz w "ustawienia > wtyczki" ,włączasz wtyczkę,resetujesz Konnekta i koniec pieśni.
Pozdrawiam smile.gif
Swift
zauwazylem pewien bug
posiadam styl s.Modena 0.9d
ustawiajac swojemu opisowi ikonke (poprzez favicon) po uruchomieniu konnekta ikonka jest szara (a powinna byc 4 kolorowa).
dopiero po nacisnieciu prawego przycisku myszy i najechaniu na rozne pozycje do wybrania ikona sie zmienia

a i czy dałoby sie zrobic tak, zeby pokazywalo godzine kiedy zmienilem status/opis? caly czas jest Czwartek 01:00 :/
Mucha
1. Nie wiem jak i o co chodzi zbytnio
2. Nie da sie
Swift
1. Ustawilem kontaktowi ze swoim opisem inną ikone (poprzez FavIcon). Jest ona 4 kolorowa (4 ćwiartki róznego koloru), ale po restarcie konnekta ikona robi sie szara (w favicon tez jest taka do wyboru), po zaznaczeniu jej i najechaniu na np. Więcej ikona zmienia sie na tą, która powinna być.
Mucha
Nie korzystam z FavIcon, te ikonki to pod jakis okreslony status sie daje? Bo jak tak to np przy laczeniu masz inny status niz dost chociaz ikonka jest taka sama. A jesli to jakis blad rysowania na liscie czy bledow w ikonkach to nic z tym nie zrobie.
Bo$s
Czy to czyszczenie opisów można ustawić tylko dla wybranych sieci ? Ponieważ nie chcę, aby czyściło mi checky'iego sad.gif
Mucha
Opisy Check'ego na ndst sa nieaktualne, juz byla dyskusja na ten temat.
Bo$s
Ale i tak nie ma sposobu, aby Checky pobierał wszystko przy uruchomieniu K sad.gif

Poza tym opisy takie jak Rozkłady jazdy, czy też Cytat są zawsze aktualne.
Mucha
Skoro tak to OK, dodam to jako opcje
Bo$s
Będę bardzo wdzięczny smile.gif
Mucha
Z pewnym opoznieniem, ale zrobione. Napisz czy dziala, bo ja nie mam Checky i nie chce mi sie sciagac. Dodatkowo nowa ikonka (by psota)
Bo$s
Działa, wielkie dzięki smile.gif
Mucha
Od dłuższego czasu na dysku zalegała u mnie nowsza wersja (1.1.0.0), ale jakoś zapomniałem ją opublikować. Usunięto czyszczenie opisów przy zamykaniu (już niepotrzebne), zmieniony sposób dodawania kontaktu na którym wyświetla się status(wystarczy dodać kontakt taki jaki mamy numer/login/jid/uid czy jak to się tam nazywa), dodana opcja zapisywania opisów (kStatusLog) oraz ukrywania opisu (ukryj_opis), zostawiam też na wszelki wypadek starszą wersję gdyby coś nie działało.
GuZiK
W nowej wersji nie ma możliwości konfiguracji wtyczki i ogólnie nie działa.
xxllxx
U mnie działa. Dobry pomysł z połączeniem wszystkiego w jedno. Szkoda ze zlikwidowales czyszczenie opisow, bo np. checky zostawia je. Fajnie by bylo jakbys dodal opcje wylaczenia logowania opisow (globalnie) do historii albo zapis do pliku.
Pozdrawiam
Mucha
GuZiK:No nie ma bo nie ma co konfigurować, opisów nie czyści, "Twój" numer wybierany jest automatycznie.
xxllxx:Jeśli Ci to przeszkadza to po prostu korzystaj ze starej wersji wtyczki. Dodałem źródła do pierwszego postu z załączonym SDK Konnekta (pod VS2008), powinno się bez problemu skompilować po naciśnięciu Ctrl+Shift+B, możesz sobie dodać opcję wyłączenia (to będą chyba 2 linijki).
xxllxx
Dzięki serdecznie. Ty to masz dobre serce wub.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.