Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sms idea
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Stron: 1, 2
sal_er
QUOTE(jareq)
Co Ty gadasz?? tu chodzi o podstawową bramkę Ideii!
O przepraszam... :) Zasugerowałem się czymś, czego nie było. Wybacz.

Ja cały czas piłem do wątku 1stWapa...
KOSMOS
Przed chwila wysłałem do IDEI przez zwykła i jest OK.
jareq
QUOTE(KOSMOS)
Przed chwila wysłałem do IDEI przez zwykła i jest OK.

No ten skrypcik jest OK nie wyskakują już żadne błędy i pobiera token ale w logu pojawia się komunikat "Problem z bramką" :? i chyba nic nie wysyła już mnie to zaczyna denerwować - co to może być??
sal_er
Potwierdzam.

Dobry rozwiązaniem (aczkolwiek troszkę czasochłonnym) jest założenie konta na idea.pl --> mBox. Nawet, jeżeli nie ma się telefonu w tej sieci - można się zarejstrować. Dostajesz 10 smsów, 640 znaków, bez tokenów i reklam. A jak Ci się skończą te wiadomości, zakładasz kolejne konto, i tak w kółko... :>

PS. działająca wtyczka do mBoksa jest tutaj.
misia
u mnie nadal sie pojawia informacja, ze "Problem z bramka"
takie info juz wyskakuje po wpisaniu tokena sad.gif(,
a bramka Idei http://sms.idea.pl dziala poprawnie :|
Konstruktor
po wpisaniu kodu nadal pojawia sie blad a tokena nie pokazuje.Komunikat mowi o tym ze nie moze utworzyc pliku gif.I co dalej
jareq
W głównym katalogu Konnekta utwórz nowy folder i nazwij go temp
BeautyFace
sluchajcie,ja mam ten sam problem teraz ale za cholere nie moge sobie sam poradzic...konekt nie pobira mi tokena z bramki idea.W oknie statusu wysyłania sms'ow pojawia sie komunikat ze plik tokena temp nie mogł zostac utworzony...mógł by mnie ktos pokierowac co z tym zrobic krok po kroku :wink: [/i]
Olórin
Odpowiedź masz post wyżej.
BeautyFace
a no popacz...rzeczywiście :oops: ...juz działa...wielkie dzieki laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.