Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kupdate
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Stron: 1, 2
burcu
QUOTE(Matzec)
Inny problem z kUpdate - zawsze po zainstalowaniu nowych aktualizacji, gdy włączę konnekta, wyskakują mi błędy o treści mniej więcej \"Could not bind socket\" i ani gg, ani jabber nie może się połączyć. Pomaga dopiero restart konnekta.


Potwierdzam takie zachowanie. Też od pewnego czasu tak mi się dzieje :shock:
UNK
dzieje sie tak poniewaz porty z K ktory zostal zamkniety nei zostaly zwolnione
ja mam tak jesli mam dwa K wlaczone z kLan'em (nie moga miec tej samej nazwy kanalu na jednym kompie)
a dlaczego tak sie dzieje to nie wiem u mnie jest wszystko ok po aktualizacji (mozw wina systemu (?) )
hao
Być może poprzednia instancja Konnekta jeszcze nie została zakończona...
Matzec
Sprawdzę przy kolejnej aktualizacji - zamknę wszelkie konnekty w menedżerze zadań, zanim zacznę instalację.

PS. Sprawdzę to tym szybciej, im szybciej będzie aktualizacja, hao ;)
Lwiczek
A ja mam jeszcze inny problem z kUpdate [który _raczej_ nie był poruszany na forum]. Otóż kiedy uruchomię K i stwierdzi on, że pojawiły się nowe uaktualnienia, to w zasobniku sys pojawia się mrugająca zielona strzałka... problem polega na tym, że jakiekolwiek klikanie na nią nie powoduje żadnej akcji... muszę za pomocą prawego przycisku myszy 'przywrócić' K i potem z menu główego wybrac aktualizacja -> nowe aktualizacje... po ponownym uruchomieniu jest już wszystko ok [bo nie ma nowych updateów]... i tak z każdą aktualizacja... co to może być? bo jest, deikatnie rzecz ujmując, denerwujące [zwłaszcza ze ostatnio aktualizacje są dosyć czesto :)] ;/
hao
Huh, był już poruszany... Wyłącz kBota...
Lwiczek
Heh, to się nazywa szybka odpowiedź :)
Co do tematu to ne trafłem na niego... soryr...

A co do wyłączania bota... to jest trudny orzech do zgryzienia :/ i jeszcze nie wiem czy go wyłącze... jednak pokazywanie wiadomości w dymku jest lepsze w bocie niz w knotfy :(
zipper
a ja mam jeszcze inny problem..
odpalam update.. wszystko sie ladnie sciaga lae potem konnekt mi sie nie wylacza i musze go zabijac z okienka procesow recznie.. i tak za kazdym razem.. i nie wspomne ze niektor aktualizacje mi nie znikaja chocbym nie wiem ile razy je sciagal.. (wiem ze to bylo ale nie moge znalezc nigdzie ) z gory dzieki za pomoc smile.gif
dulek000
QUOTE(zipper)
a ja mam jeszcze inny problem..
odpalam update.. wszystko sie ladnie sciaga lae potem  konnekt mi sie nie wylacza i musze go zabijac z okienka procesow recznie.. i tak za kazdym razem..  i nie wspomne ze niektor aktualizacje mi nie znikaja chocbym nie wiem ile razy je sciagal.. (wiem ze to bylo ale nie moge znalezc nigdzie ) z gory dzieki za pomoc smile.gif


Oj proszę poszukaj...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.