Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: aKtywny
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2
saCOOL
Pokaż dla wszystkich działa dopiero po restarcie K (niestety, bardziej to uzależnione od protokołu gg i od samej wtyczki gg).
Co do tego automatu to: faktycznie, coś nie do końca działa tak, jak powinien.

EDIT: Odznacza się sam z siebie. Czekam na poprawienie manualnego..

QUOTE
- Za mała ikonka w menu, co sprawia, że brzydko się ustawia na liście.
- Przycisk Ukrywania/Ujawniania widoczny jest we wszystkich sieciach (można ukrywać co nie przynosi oczywiście żadnego efektu, poza kontaktami z sieci gg).
- Przycisk nie działa, gdy wyłączymy automatyczne naciskanie.
- Odznacza się sam z siebie (czasami, jak mu pasuje).
Może by to dodać do pierwszego postu, żebyś nie musiał szukać potem (jak znajdziesz czas i ochotę).
Mucha
Andrzej: Eh...., nie chce mi sie juz tlumaczyc, odkrywa status jak zaczynasz pisac, urywa jak przestajesz (wg Konnekta, ja tu nic do gadania nie mam), a wlacz/wylacz dotyczy tylko automatycznego, jak masz auto to manualny nie dziala...
Andrzej1307
no ok ale nawet jak dam potem "pokaz wszystkim" i nawet jesli zrestartuje K to dalej nie widac mojego statusu. i nic nie moge z tym zrobic
saCOOL
Jak zrestartujesz i zmienisz opis na dostępny, zobaczą Twój opis.
Andrzej1307
czyli zawsze jak juz nie chce sie ukrywac musze restartowac? dry.gif
Mucha
A nie wystarczy sie rozlaczyc i polaczyc znowu?
saCOOL
Andrzej1307: Jeśli ukrywasz i ujawniasz pojedyncze kontakty, nie musisz nic restartować, natomiast gdy używasz globalnego ukrywania/ujawniania, musisz wykonać restart. Ile jeszcze razy będę musiał to napisać, żebyś w końcu zrozumiał? Jak się nie podoba, wywal wtyczkę i nie używaj, na miłość boską! Ciągle psioczysz! Jest parę rzeczy do poprawienia, ale nikt poza Tobą nie narzeka.
zhvir
to może przy włączaniu "pokaż wszystkim" dałoby się zrobić automatyczne rozłączenie i połączenie?
saCOOL
Nie ma opcji tej wtyczki w ustawieniach a ja naprzykład jestem przeciwny automatycznemu rozłączaniu (brak opcji sprawia, że pojawi się spór).

Mucha, a może dałoby się zrobić tak, żeby ujawnienie wszystkim, powodowało odznaczanie kontaktów pojedynczo z częstotliwością kilku kontaktów na sekundę (tak jak było z ukrywaniem w poprzedniej wersji), aż do ujawnienia wszystkich, kiedy to opcja ujawniania zatrzymywałaby się.
mac307
chciałem przetestować sobie tą wtyczkę ale przy uruchomieniu dostaje taki oto błąd:


Mucha
Masz wtyczke GG? Jaka masz wersje konnekta?
mac307
Konnekt w wersji 0.6.22.137

wtyczka GG naturalnie jest... jeśli chodzi o sieci to mam jeszcze wtyke do tlena i aqq. jesli to coś da to moge wszystkie wtyczki wypisać z jakich korzystam.
Mucha
Dziwne, 15 to to menu wtyczek na toolbarze, a 258001 to numer menu aKtywnego. Moze sie z czyms gryzie, ktorej wersji uzywasz 0.0.0.2 czy 0.0.0.3? I sprawdz czy przez przypadek nie zostawiles starej wersji w folderze plugins z inna nazwa.
ursus6
Z grupą 15 zrób tak np.:
UIActionAdd(ICMessage(IMI_GETPLUGINSGROUP, 0, 0), IMIA_xxx, ACTR_INIT , 'ble', IDI_XXX);
Mucha
Poprawilem ikonke i zrobilem tak jak mowi ursus, blad nadal wystepuje?
mac307
to moze odpowiem pokolei:

od razu sciągnałem wersje 0.0.0.3 wiec pozostawienie wczesniejszej w folderze wtyczek nie wchodziło w gre.

po wprowadzonych zmianach startuje bez problemu

podziękował wink.gif
keeveek
jak ta wtyczka w ogóle działa? bowiem sprawdzałem i jestem dostępny dla osób nie tylko z mojej listy. jak w ogole funkcjonuje ten przycisk w oknie gg? i gdy rozmawiam z jakąś osobą to ona mi "miga" , zmienia się jej status co jakąś chwilę a te osoby narzekają, że ja im "migam"

chodzi o to, że jak zmieniam status na dostepny to przynajmniej przez kilka chwil jestem taki dla wszystkich, a gdy rozmawiam z osobami to zmienia mi się stan z dostepnego na niedostepny zależnie od tego jak czesto pisze z jakas osoba i jest to denerwujące.
Mucha
metnie zes to wytlumaczyl, nie za badzo cie rozumiem, zadaniem tej wtyczki jest wlasnie miganie, a to ze notify ci wyskakuje za kazdym razem kiedy sie przed kims ukrywasz to juz wina protokolu gg oraz notify.
keeveek
czyli zadaniem wtyczki jest pojawianie się i znikanie na gg? a nie pokazywanie statusu osobom z którymi mamy otwarte okno rozmowy?
ved
[PROPOZYCJA]

Taki maly dodatek do tej wtyczki mi sie nasunal dzisiaj, a nie chce nowego watku tworzyc, bo bez sensu.
Mianowiscie cos na zasadzie integracji w to autorespondera dla osob ze statusem "niedost"(ukryty), na zasadzie:
ktos ma status 'ukryty' i pisze do nas costam, a autoresponder odpisuje mu np: "nie przyjmuje wiadomosci od niedostepnych.."

Wkurza mnie pare osob na liscie, zwlaszcza wyznawcow GG, moze by sie nauczyli a i na jabberze sie zdarza.
Co myslicie?
Mucha
Nie ma to nic wspolnego z ta wtyczka.
keeveek
i jest przy okazji głupie i niepotrzebne.
ved
IMHO ma i to bardzo duzo:]
Wtyczka sluzy przeciez pokazywaniu swojego statusu tym osobom do ktorych piszemy. Tego samego mozna wymagac od innych.

Glupi i niepotrzebny to jest raczej tutaj Twoj post keeveek.
Mucha
Ta wtyczka nie wysyla i nie bedzie wysylac zadnych wiadomosci bo nie jest autoresponderem. Takie cos to chyba raczej do kAway albo do jakiegos bota.
A z keevkiem musze sie tutaj zgodzic, tez nie widze w tym zadnego sensu.
ved
Jak mozna 'nie widziec' sensu w czyms tak oczywistym. Skoro JA wysylam swoj status rozmowcy to tego samego wymagam od niego. Nic wiecej.
keeveek
co nie znaczy że do tego potrzebny jest autoresponder.
ved
Mi byc sie przydal. Ignorowanie ludzi bez zadnego info jest troche chamskie jednak.
Mucha
Potrzebne czy nie - to juz material na nowa wtyczke. Temat do zamkniecia.
Aule
Na prośbę autora, zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.