Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Z jakiej sieci GSM korzystasz ?
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2
^BerZerK^
QUOTE(drivex)
BOK jest wspaniale jak nie potrafia wytlumaczyc czegos (co jest bardzo zadko) to przynajmniej mozna milo pogadac smile.gif)

no popatrz bo ja to samo mam w plusie..
QUOTE(drivex)
POP jest cool - wszedzie zasieg, tani prepaid, tanie rozmow, taryfa zrob to sam jak kto chce tak to ma wink.gif

taaaak zasieg w idei jest wszedzie-chyba ze na zasadzie ze nalezy do telekomunikacji ktora jest wszedzie :->
QUOTE(drivex)
MBOX - darmowa bramka na stronie ktora wymaga rejestracji ale jak sie zarejestrujecie za free oczywiscie i jak macie popa to do 14 dni za free jednorazowo laduja wam karte za 5 zl chyba smile.gif, a bramka pozwala miesiecznie na wyslanie 30 smsow [kazdy sms jest liczony do 640 znakow] miesiecznie a gdy miesiac minie konto jest ladowane na nowo

no niesamowite az 30 sms miesiecznie.. zobacz sobie miasto plusa ile tam mozna wysylac, a ograniczenia sa jedynie zeby komus nie zawalic komorki a nie ze raptem 1 sms na dzien przez miesiac :->
QUOTE(drivex)
PROFIT - za wydane pieniadze mozecie sobie kupic jakies bajery , ja np laduje za to popaka wink.gif


no w plusie jesj program 5 plus - masz punkty za kasa ktora wydajesz na placenie rachunkow, mam za to juz gothic2, pare ksiazek a teraz bede mial sony ericcson t610 :->

QUOTE(drivex)
tak wiec tylko IDEA !!!


ta jasne, ciekawe kiedy :twisted: fajne jest w innych sieciach to np i-boa w erze... w plusie jest cos podobnego ale o wiele bardziej namieszane zeby sie dostac do tego.. idea to ma reklamy zeby przyciagnac sm. em dzisiejsza mlodzierz :-> i tyle
drivex
QUOTE(^BerZerK^)
QUOTE(drivex)

BOK jest wspaniale jak nie potrafia wytlumaczyc czegos (co jest bardzo zadko) to przynajmniej mozna milo pogadac smile.gif)

no popatrz bo ja to samo mam w plusie..
QUOTE(drivex)
POP jest cool - wszedzie zasieg, tani prepaid, tanie rozmow, taryfa zrob to sam jak kto chce tak to ma wink.gif

taaaak zasieg w idei jest wszedzie-chyba ze na zasadzie ze nalezy do telekomunikacji ktora jest wszedzie :->
QUOTE(drivex)
MBOX - darmowa bramka na stronie ktora wymaga rejestracji ale jak sie zarejestrujecie za free oczywiscie i jak macie popa to do 14 dni za free jednorazowo laduja wam karte za 5 zl chyba smile.gif, a bramka pozwala miesiecznie na wyslanie 30 smsow [kazdy sms jest liczony do 640 znakow] miesiecznie a gdy miesiac minie konto jest ladowane na nowo

no niesamowite az 30 sms miesiecznie.. zobacz sobie miasto plusa ile tam mozna wysylac, a ograniczenia sa jedynie zeby komus nie zawalic komorki a nie ze raptem 1 sms na dzien przez miesiac :->
QUOTE(drivex)
PROFIT - za wydane pieniadze mozecie sobie kupic jakies bajery , ja np laduje za to popaka wink.gif


no w plusie jesj program 5 plus - masz punkty za kasa ktora wydajesz na placenie rachunkow, mam za to juz gothic2, pare ksiazek a teraz bede mial sony ericcson t610 :->

QUOTE(drivex)
tak wiec tylko IDEA !!!


ta jasne, ciekawe kiedy :twisted: fajne jest w innych sieciach to np i-boa w erze... w plusie jest cos podobnego ale o wiele bardziej namieszane zeby sie dostac do tego.. idea to ma reklamy zeby przyciagnac sm. em dzisiejsza mlodzierz :-> i tyle


jak Cie prosze operujmy liczbami smile.gif liczby sa najwazniejsze bo to co ty se piszesz do mnie nie dociera a pozatym jesli chodzi o mbox to kazdy sie moze zarejestrowac nawet ten kto nie ma telefonu ! 1 sms miesiecznie do ery lub plusa bo na idee jest bezplatnie pozatym mozna wejsc na bramke plusa i tez za frree wyslac do plusa
^BerZerK^
no to takie sa limity w miescie plusa..

1. Nie można wysyłać SMS-ów na jeden numer częściej, niż raz na 30 sekund
2. Nie można wysłać więcej, niż 30 SMS-ów w ciągu godziny
3. Nie można wysłać więcej, niż 60 SMS-ów w ciągu 24 godzin

jakie inne liczy chcesz? mam abo plus 200 - 100 min/100sms, + 60 min dodatkowo z programu 5plus za to ze jestem dlugo abonamentem + 15 minut za punkty z 5plus.. teraz za te unkty zamowilem se t610 i czekam na kuriera :-) a jeszzce we wrzesniu bedzie wymiana aparatu i moze sie trafi jakis wypasik fajny smile.gif

nic nie potrzebuje wiecej -tzn jeszcze jak bede pial palma to gprs musze zbadac smile.gif
dopalacz
A ery i taryfy moja 50 nic nie przebije smile.gif bramka jak bramka mam 30 sesów dziennie za free i jest git ... i nie ma jak to abonametn ERA THE BEST do tego zajedwabiscie tani rozmowy smile.gif :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.