Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify TO DO
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
case
QUOTE(lhs)
Pięknie by było, gdyby ustawienia indywidualne miały wyższy priorytet niż globalne...

mhm, tak jak napisalem wyzej, byloby dobrze :roll:
nix
w tej chwili jest najprostrze rozwiazanie ze strony programistycznej a na inne nie mam w tej chwili czasu.. z tego co wiem to kSound dziala dokladnie tak samo wink.gif
itsonlyme
to ja swoje €0.02 wtrace:
czy mozna prosic o opcje "pokazuj powiadomienie o nowej wiadomosci takze w trakcie rozmowy"

scenariusz: gadam z kims i ogladam film (mozna, film nudny, rozmowca tez nudny tongue.gif), mam otwarte okienko rozmowy - nie chce za kazdym razem zamykac - jak ktos cos pisze to tego nie widze... a chcialbym smile.gif

z gory fenk ju
piotr.ek
A nie wystarczy kMigacz? Ja tak zawsze mam, ze ogladam, dioda mrugnie, naciskam spacje (pauza), alt+tab przeskakuje do okna rozmowy i potem z powrotem po napisaniu i nie ma problemu z zamykaniem itp. smile.gif
itsonlyme
eee, mam za male diody (notebook)... nie widac smile.gif
zenq
no to włącz kSound ;p
piotr.ek
Zawsze brakowalo mi w tej wtyczce mozliwosci szybkiego jej wylaczenia, czyli czegos takiego, jak doszlo ostatnio w kSound. Z ta tylko roznica, ze osobiscie najchetniej widzialbym ta opcje w kDodatkach (moze jakas kolaboracja? smile.gif) albo jakims innym menu, a nie jako dodatkowy przycisk, bo tych ostatnich zbiera sie juz calkiem sporo, przez co K tyje mi coraz bardziej...
StRuGi
IMHO świetny pomysł ! Sam gdy gram w Soldat'a to mi to przeszkadza, bo laguje mi całą grę :/ (nie gram na fullscreen'ie).
case
QUOTE(lhs)
Pięknie by było, gdyby ustawienia indywidualne miały wyższy priorytet niż globalne...

QUOTE(nix)
w tej chwili jest najprostrze rozwiazanie ze strony programistycznej a na inne nie mam w tej chwili czasu.. z tego co wiem to kSound dziala dokladnie tak samo wink.gif

z tego co zaobserwowalem, to w kSound jest to zrobione wlasnie tak jak powinno byc: czyli wylaczylem dzwiek dostepnosci dla wszystkich [globalnie], a powlaczalem tylko dla "vip'ow" [w menu "wiecej"] i dziala.. :wink:
mleko
hmm a mozna by wspowadzic jakąś opcję dotyczace szybkosci pojawiania sie/znikania okienka z powiadomieniem? bo ja widze tylko ustawienia czasu jak dlugo ma byc okienko widoczne ale potem ono tak szybko ucieka sad.gif
atol
nie wiem czy się nie powtażam ale... czy można zrobić tak by naprzykłąd okienko było animowane. (np: mrugające światełka na choince lub animowane wyskakiwanie okienka)
dulek000
QUOTE(atol)
nie wiem czy się nie powtażam ale... czy można zrobić tak by naprzykłąd okienko było animowane. (np: mrugające światełka na choince lub animowane wyskakiwanie okienka)



Mrugajce światełka można zrobić wstawiajc gif'a na tło?
NelQ
QUOTE(dulek000)
Mrugajce światełka można zrobić wstawiajc gif'a na tło?


Niestety chyba nie. Przed chwilą sprawdzałem i po wstawieniu w tło gif-a nie jest on animowany, wyświetla tylko pierwszą klatkę.
dulek000
QUOTE(NelQ)
QUOTE(dulek000)
Mrugajce światełka można zrobić wstawiajc gif'a na tło?


Niestety chyba nie. Przed chwilą sprawdzałem i po wstawieniu w tło gif-a nie jest on animowany, wyświetla tylko pierwszą klatkę.


Właśnie dlatego dodałem "?" smile.gif

Swoją drogą szkoda... CSS'y wiele by zyskały smile.gif
atol
QUOTE(dulek000)

Swoją drogą szkoda... CSS'y wiele by zyskały smile.gif


co ma css do k.notify? Bo czegoś nie rozumiem :wink:
NelQ
QUOTE(atol)
QUOTE(dulek000)


Swoją drogą szkoda... CSS'y wiele by zyskały smile.gif


co ma css do k.notify? Bo czegoś nie rozumiem :wink:


No właśnie ja też tongue.gif
dulek000
Oczywiście chodziło mi o pliki *.ini

Przejęzyczenie tongue.gif
mlodass
chyba przeklawiaturzenie tongue.gif
muldek
w konfiguracji WinXP SP2 + konnekt 0.6.21.120 dymek sie nie chowa...

bawilem sie nawet ustawieniami z milisekundami i tez nie dalo rady...

cos jest moze nie tak?

---> prosze pisac bezposrednio na muldek@o2.pl ;-]
zimaq
Nie wiem czy byo już ( 8 stron todo... ) więc pisze na wszelki wypadek...
Możliwośc zmainy położenia k.notify...
Np. mam pasek startu na górze to elegancko by było żeby wyskakiwało na z góry...
A tak swoją drogą to teraz na dole rzadko kiedy wyskakuje... ( neiw eim od czego zależne - raz wyskoczy raz nie... )
update: chya już wiem od czego to zależy...
Autoukrywanie paska start.
Jeśli pasek ejst ukryty - info knotify się nie pokazuje...
Andrzej1307
mam propozycje do kNotify - zeby w opcjach "wiecej" kazdego kontaktu mozna bylo ustawic dlugosc wyswietlanego opisu i wiadomosci smile.gif to sie przyda do kontaktow checky...
prosze dorobcie to w nowej wersji!
KriSLee
A czy można ustawić tak, że jeśli chodzi o zmianę statusu to powiadamiał tylko przy zmianie z niedostępny, generalnie chodzi o to denerwujące powiadamianie jak ktoś co chwila aktwuje się z zaraz wracam na dostępny ?

P.S. wiem, że w jakimś komunikatorze to widziałem "Powiadamiaj tylko o zmianie statusu ze stanu 'niedostępny'.
riddle
Tak, takie coś by się bardzo przydało. Wiem, że mogę wyłączyć dla danego kontaktu powiadamianie, lecz nie o to chodzi.
PoGoWieC
Nie wiem czy tego nie bylo. Proponowalbym rozdzielic dlugosc wyswietlania informacjii o zmianie statusu i informacjii o wiadomosci, zeby np. informacja o wiadomosci wyswietlala sie dluzej. smile.gif
@ndy
Witam!

Po przeniesieniu paska/menu start z dołu pulpitu na górę powiadomienia od k.notify wyświetlają się nadal na dole. [wygląda tak jak na screenie]

user posted image

Restartowałem konnekta i nic, dalej to samo. Czy ktoś wie jak można zrobić aby pojawiały się na gorze gdzie jest teraz pasek/menu start?

Pozdrawiam
Olórin
Nie, nie jest to obecnie możliwe.
mariush
Czy jest możliwość, aby notify działał również pod innym shell'ami, a nie tylko pod explorerem? Inne shell'e mają inną strukturę położenia i wogóle konfiguracji zegara systemowego. Ja używam litestepa [theme: simlicity] i zegar mam po lewej stronie. Jak włączę explorera i pojawi się pasek, to notify wyskakuje prawidłowo po prawej. Wiem, że zmieniony shell ma może 1% użytkowników konnekta [o ile wogóle ktoś ma tongue.gif] i prace nad tym mogą sie wydawać bezcelowe, ale nie wydaja się one aż tak drastyczne ["activity chcker" spod gg daje rade; zapewne ze względu na brak zależności z zegarem systemowym].
zimaq
Po prostu wystarczy ręczne określenie gdzie ma się pojawiać okienko z k.notify wink.gif

Coś jak w Y'z dock'u
user posted image
mariush
Zauważyłem, że przy wyłączonej funkcji "Nie pokazuj okna przy włączonej aplikacji pełno-ekranowej" notify wyświetla się prawidłowo. Przepraszam więc za problem smile.gif
zimaq
Co nie zmienia faktu, że przy włączonym autoukrywaniu taskbar'a, powiadomienie się nie ukazuje.
GuZiK
user posted image
mi się marzy takie cudo tongue.gif
liczba w nawiasie ma oznaczac ile mamy nieprzeczytanych wiadomosci od tej osoby, a krzyzyk chowa kNotify od tej osoby, uznając wiadomosc za przeczytaną.
Czasem nie chce mi sie wlączac calego okna zeby przeczytac "Ok". lub jak ktoś pisze po jednym słowie w linijce smile.gif
.nomis
Oooo, to jest super! To plus licznik znakow w kZmieniaczu tongue.gif
TaO
heheh Guzik o tym samym wczoraj pomyslalem tongue.gif mozna by cos takiego zrobic... no i usprawnic kNotify bo jak otworzymy wiadomosc z paska zadan a nie z tego co kN. wyswietla to pasek z kN. ciagle zostaje i trzeba kliknac aby sie schowal tongue.gif
Thinker
juz 30min bladze po topikach na tym forum i dalej nie wiem gdzie to napisac pisze wiec tutaj
nie wiem dlaczego ale komunikaty z (X) i z (!) mi nie znikaja w ogole :|
Carecki
QUOTE(Thinker @ 6.09.2005 - 01:04)
komunikaty z (X) i z (!) mi nie znikaja w ogole :|
*



Ustawienia - K.Notify - [ ] Dopuszczaj wiadomości wymagające kliknięcia aby zniknąć
Thinker
Carecki:
thx smile.gif widac ze noob jestem biggrin.gif
bandziuli
mam problem,,jak mam zrobić żeby okno Knview było ciągla na wierzchu albo chociaż było wyrzej a nie zaczynało sie od samej krawędzi dolnej ekranu bo pasem mi wadzi i nie widze tego co jest na dole:/możecie jakoś mi pomóc?dzięuje i pozdrawiam...

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
keeveek
heh, nie wiem czy to dobry pomysł, ale dać coś takiego jak w tlenowym evn, gdzie wyświetla KAŻDĄ odebraną wiadomość i pokazuje określoną liczbę jej znaków, a kliknięcie na dowolną z nich otwiera okno rozmowy. to przydatne, bo czasami moge robić co innego, nie musze klikać na okienka, a w powiadomieniach widze, czy ktoś pisze coś ciekawego, czy tylko 'hehehe' albo 'ok'
dulek000
Ustawienia->KNotify->Wyświetlaj początek wiadomości.
keeveek
KAŻDEJ wypowiedzi, nie tylko pierwszej w rozmowie, i tych zamkniętych..

i może jakaś prosta edycja czcionki niezależnie od wybranego stylu? np w opcjach byłoby "używaj czcionki innej niż domyślna dla stylu" i wybieramy swoją :] bo ja bym chciał taką malutką.. biggrin.gif tongue.gif
tomq
nom bardzo by się przydało to wyświetlanie początaku każdej widomości jak mówi @keeveek wink.gif ja właśnie próbuję "nawrócić" znajomych na konnekta i główną wadą przy przesiadce z GG@PowerProject jest brak wtyczki ActiveChecker... Część jej funkcji posiada kStatusLog, część kNofity i brakuje tylko właśnie tego...

myślę, że to nie jest problem, ponieważ wiadomość wyświetla się jak jeszcze nie mamy otwartego okna rozmowy - więc wystarczy dodać nowe zdarzenie - ale się nie znam, więc ... biggrin.gif
keeveek
ale żeby odpowiedzi, w już otwartych rozmowach znikały same po kilku sekundach, jak przy zmianie statusu ;]
misiekf
wybieranie czy :
KNotify ma pokazywać jedynie osoby przechodzące z niedostępnego w dostępnego
nie pokazywać użytkownika przechodzącego z "dostępny" na "zaraz wracam" (dla tych co spamują opisami)
itd itd
podsumowując :
pełna kontrola nad tym co ma się wyświetlać.
dziękuję bardzo za uwagę... smile.gif
ciaastek
A mnie K.Notify poprostu przestało działać sad.gif

Nawet podgląd nie działa :/

testowałem na domyślnym stylu K.Notify...

Czemu nie działa? :/

daroc
Przydałaby się możliwość powiadamiania o zmianach statusu (i otrzymaniu wiadomości zresztą też) tylko dla wybranych kontaktów. Obecnie można jedynie wyłączyć dla określonych kontaktów (trochę roboty by było z wyłączaniem dla wszystki pozostałych).
Dobrze jest to zrobione w kMigaczu - jest select i trzy opcje: tak, nie, domyślnie.
mac307
w TYM temacie, Aule dał ciekawą propozycję aby stworzyć jedną wersję kNotify. Bo w tej chwili jest kilka różnych wersji i generalnie nie wiadomo co jest do czego i jakie są wnich modyfikacje...
kmieciu2003
Witam i mam pytanie. Mianowicie kiedy włącze autoukrywanie paska start to knotify nie działa. czy da się z tym coś zrobić żeby niezależnie od tego czy pasek jest czy go niema powiadamianie działało? Pozdrawiam!
DjSerek
Ustawienia ---> Ustawienia --- > K.Notify --- > Nie pokazuj okna przy włączonej aplikacji pełno-ekranowej < --- odznacz.
Paxo
Jest jakoś możliwość w ustawieniu by pokazywało mi np jedną osobe większą czcionką (znaczy się chodzi mi tylko o akcje wybranych osób). Edycja thema daje tylko możliwość dla wszystkich, a w opcjach nigdzie nie mogę tego znaleść
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.