Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify TO DO
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3
GieSu
ok sprawdzilem i w Windowsie Xp wtyczka K.Notify przestaje działać prawidłowo(oczywiscie chodzi o włączona opcje ""nie pokazuj okna przy włączonej aplikacji pełno-ekranowej"" ) z WYŁĄCZONYMI kompozycjami w windowsie xp czy to przez usługi całkowicie czy przez ustawienie stylu klasycznego w windowsie .. moze to ktos teraz rozwiaze? wink.gif

Pozdrawiam
Lukas77
Proponuję program VirtualPC do testowania konnekta na różnych systemach operacyjnych. Fajnie to nawet śmiga, no chyba że Jakubek brzydzisz się piractwem smile.gif Ale jakby co, to mogę go udostępnić na swoim FTP. Zajmujo ok. 40MB.
Pozdrawiam.
nix
QUOTE(Lukas77)
Proponuję program VirtualPC do testowania konnekta na różnych systemach operacyjnych. Fajnie to nawet śmiga, no chyba że Jakubek brzydzisz się piractwem :) Ale jakby co, to mogę go udostępnić na swoim FTP. Zajmujo ok. 40MB.
Pozdrawiam.

uzywam VirtualPC a na nim winMe... uzywalem do testow... nie pamietam czy testowalem na nim najnowszego notify...
hao
No to mamy rozwiązanie czemu nie działa to to na W98... na W98 nie ma styli... Kuba, wyłącz i do dzieła biggrin.gif I przy okazji zajrzyj do raportów bo jest pare błędów które cholernie często się powtarzają i wypadałoby je naprawić...
nix
QUOTE(hao)
No to mamy rozwiązanie czemu nie działa to to na W98... na W98 nie ma styli... Kuba, wyłącz i do dzieła :D
Taa jak znajde chwile czasu to poszukam o co chodzi

QUOTE(hao)
I przy okazji zajrzyj do raportów bo jest pare błędów które cholernie często się powtarzają i wypadałoby je naprawić...
Wszystkie bledy dotycza linkow... tak jakby klikniecie na linku powodowalo zmiane stanu okna IE i przy zamykaniu powodowalo blad (bo bledy pokazuja sie przy zamykaniu okna IE)
bede musial znalezc jakies rozwiazanie ale w tej chwili nie mam zupelnie czasu
Poke_
QUOTE(pz16)
Nie znam sie na tym, ale jeżeli można sprawdzić rozdzielczość ekranu, to może porównywać okna bdzie mozna do tej rozdzielczości, tzn. jeśli pulpit będzi np. 800x600, a okno 850x650 to by sie knotify nie pokazywało, plus do tego funkcj sprawdzająca gry pełnoekranowe, orza jakiś przycisk szybkiego wyłączaina/włączania knotify, np. do pracy w programach, a nie grach? Dobrze myśle :?:  :wink:


Widze juz problem: moja Opera zawsze dziala pelnoekranowo a wcale nie chce aby knotify przestalo mi w tym czasie wyswietlac informacje.

Tu widze 4 przypadki
a) pelnoekranowa DirectDraw
cool.gif pelnoekranowe Direct3D
c) film na Overlay'u
d) ScreenSaver

I trzeba niestety wziac wszystke 4 mozliwosi pod uwage. nix - zycze powodzenia. wink.gif
nix
QUOTE(Poke_)
QUOTE(pz16)
Nie znam sie na tym, ale jeżeli można sprawdzić rozdzielczość ekranu, to może porównywać okna bdzie mozna do tej rozdzielczości, tzn. jeśli pulpit będzi np. 800x600, a okno 850x650 to by sie knotify nie pokazywało, plus do tego funkcj sprawdzająca gry pełnoekranowe, orza jakiś przycisk szybkiego wyłączaina/włączania knotify, np. do pracy w programach, a nie grach? Dobrze myśle :?:  :wink:


Widze juz problem: moja Opera zawsze dziala pelnoekranowo a wcale nie chce aby knotify przestalo mi w tym czasie wyswietlac informacje.

Tu widze 4 przypadki
a) pelnoekranowa DirectDraw
b) pelnoekranowe Direct3D
c) film na Overlay'u
d) ScreenSaver

I trzeba niestety wziac wszystke 4 mozliwosi pod uwage. nix - zycze powodzenia. ;)
wszystko to sprowadza sie do sprawdzania wielkosci okien i ten podzial nie ma sensu
Poke_
No a co z aplikacjami pelnoekranowymi? Wybacz ze zadaje durne pytanei ale nei jestem programista.
Aule
Ja tam może też programistą nie jestem, ale gdzieś tu było napisane, ale nie moge znaleźć, że jeśli progs jaest pełnoekranowy, tzn. nie widać paska tutyłu, np. odtwarzacze filmów, wtedy jest on po prostu na wiekszej rozdzielczości, niż ta która masz ustawioną. Przynajmniej ja tak rozumiem to. Dobrze myśle??
nix
gdy program pelnoekranowy (jakikolwiek) jest wlaczony to ma utworzone okno o wielkosci dokladnie odpowiadajacej rozdzielczosci ekranu... jedyny problem to przeszukac wszystkie okna pod wzgledem wielkosci... o szczegolach nie bede mowil
Poke_
QUOTE(nix)
gdy program pelnoekranowy (jakikolwiek) jest wlaczony to ma utworzone okno o wielkosci dokladnie odpowiadajacej rozdzielczosci ekranu... jedyny problem to przeszukac wszystkie okna pod wzgledem wielkosci... o szczegolach nie bede mowil


Aha, dzieki.
karambol
QUOTE(nix)
gdy program pelnoekranowy (jakikolwiek) jest wlaczony to ma utworzone okno o wielkosci dokladnie odpowiadajacej rozdzielczosci ekranu... jedyny problem to przeszukac wszystkie okna pod wzgledem wielkosci...


osmiele sie nie zgodzic. mozna tez (w WinAPI) przy pomocy GetWindowLong() pobrac style okna(bodajze GWL_STYLE lub GWL_EXSTYLE) i przetestowac je na zawartosc stylu WS_MAXIMIZE.
to raz, a dwa, ze skoro juz masz handle do okna to mozna w jakis sposob okreslic nazwe aplikacji, a nawet nazwe pliku exe ktory to okno wyswietla. w ten sposob mozna by zrobic liste aplikacji ktorych "pelnoekranowosc" jest ignorowana (np. Opera, IE, inne takie.)
hao
WS_MAXIMIZE zasłania tylko cały pulpit, a nie cały ekran... Ja jestem nadal za (używaną w tej chwili) metodą sprawdzania, czy taskbar nie jest zasłonięty innym oknem...
nix
QUOTE(karambol)
QUOTE(nix)
gdy program pelnoekranowy (jakikolwiek) jest wlaczony to ma utworzone okno o wielkosci dokladnie odpowiadajacej rozdzielczosci ekranu... jedyny problem to przeszukac wszystkie okna pod wzgledem wielkosci...


osmiele sie nie zgodzic. mozna tez (w WinAPI) przy pomocy GetWindowLong() pobrac style okna(bodajze GWL_STYLE lub GWL_EXSTYLE) i przetestowac je na zawartosc stylu WS_MAXIMIZE.
to raz, a dwa, ze skoro juz masz handle do okna to mozna w jakis sposob okreslic nazwe aplikacji, a nawet nazwe pliku exe ktory to okno wyswietla. w ten sposob mozna by zrobic liste aplikacji ktorych "pelnoekranowosc" jest ignorowana (np. Opera, IE, inne takie.)

no skoro kolega jest taki zaznajomiony z tematem to zapraszam do roboty...

1. okno wcale nie musi byc zmaksymalizowane aby byc na pelnym ekranie
2. nie mam zamiaru bawic sie w zadna liste programow
nix
QUOTE(hao)
WS_MAXIMIZE zasłania tylko cały pulpit, a nie cały ekran... Ja jestem nadal za (używaną w tej chwili) metodą sprawdzania, czy taskbar nie jest zasłonięty innym oknem...

pewnie zostane przy tym rozwiazaniu ale bede musial sprawdzic czemu nie dziala bez styli xp... jak znajde czas...
karambol
QUOTE(hao)
WS_MAXIMIZE zasłania tylko cały pulpit, a nie cały ekran... Ja jestem nadal za (używaną w tej chwili) metodą sprawdzania, czy taskbar nie jest zasłonięty innym oknem...


no tak, a co jesli taskbar nie jest always on top? (ktos juz o tym pisal)

QUOTE(nix)
no skoro kolega jest taki zaznajomiony z tematem to zapraszam do roboty...

obecnie biore sie za programowanie w WebObjects, pod WinAPI nie pisalem juz dosc dawno, info ktore podalem bylo z glowy, niemniej chyba prawidlowe wink.gif

QUOTE
1. okno wcale nie musi byc zmaksymalizowane aby byc na pelnym ekranie

zwracam honor, w ten sposob istnialaby mozliwosc niewykrywania playerow/screensaverow. to juz chyba lepiej sprawdzac wymiary okna.

QUOTE
2. nie mam zamiaru bawic sie w zadna liste programow

fakt. jezeli wykrywanie zadziala prawidlowo to faktycznie nie ma sensu

btw. nie tak agresywnie towarzyszu smile.gif nikt tu nikomu krzywdy nie robi...
karambol
pozatym chcialbym zglosic bug'a.
zglaszalem juz na forum support ale tamten watek chyba zmarl poprzez opuszczenie go przez watkujacych wink.gif wiec zamieszczam tutaj:

po zmianie rozdzielczosci na mniejsza (i wyswietleniu okienka K>Notify) a nastepnie powrocie do poprzedniej (wyzszej) K.Notify nie sorawdza (chyba) ze nastapila zmiana i rysuje okienko nie w rogu a gdzies na srodku ekranu.

u mnie to wygladalo tak:
1024x768@32bit -> commanche 4 640x480@16bit (+blad K.Notify na temat 32 bitowego koloru) -> 1024x768@32bity

po takiej akcji i graniu w C4 oko 30 minut K.Notify zaczal pokazywac okienko na srodku ekranu. pomogl tylko restart K.

wszystko to dzialo sie na w2ksp4 i k 0.6.18.103 z wszystkimi update'ami.
nix
QUOTE(karambol)
pozatym chcialbym zglosic bug'a.
zglaszalem juz na forum support ale tamten watek chyba zmarl poprzez opuszczenie go przez watkujacych ;) wiec zamieszczam tutaj:

po zmianie rozdzielczosci na mniejsza (i wyswietleniu okienka K>Notify) a nastepnie powrocie do poprzedniej (wyzszej) K.Notify nie sorawdza (chyba) ze nastapila zmiana i rysuje okienko nie w rogu a gdzies na srodku ekranu.

u mnie to wygladalo tak:
1024x768@32bit -> commanche 4 640x480@16bit (+blad K.Notify na temat 32 bitowego koloru) -> 1024x768@32bity

po takiej akcji i graniu w C4 oko 30 minut K.Notify zaczal pokazywac okienko na srodku ekranu. pomogl tylko restart K.

wszystko to dzialo sie na w2ksp4 i k 0.6.18.103 z wszystkimi update'ami.
to pewnie kwestja tego trybu kolorow... to czy rozdzielczosc lub tryb kolorow jest zmieniana jest sygnalizowane przez WinAPI w wiadomosci WM_... do wszystkich aplikacji i prawdopodobnie gdy problem z kolorami to zapomnialem przestawic okienka... gdy nie zmieniany jest tryb kolorow to wszystko jest ok... prawda? sprobuj zmienic rozdzielczosc recznie (bez zmiany kolorow) powinno ladnie sie dopasowac ...

nie trzeba resetowac konnekta. wystarczy wejsc do konfiguracji K.Notify i nacisnac ok (lub ewentualnie przycisk [podglad]) - przeladowac okno knotify
karambol
QUOTE(nix)
to pewnie kwestja tego trybu kolorow... to czy rozdzielczosc lub tryb kolorow jest zmieniana jest sygnalizowane przez WinAPI w wiadomosci WM_... do wszystkich aplikacji i prawdopodobnie gdy problem z kolorami to zapomnialem przestawic okienka... gdy nie zmieniany jest tryb kolorow to wszystko jest ok... prawda? sprobuj zmienic rozdzielczosc recznie (bez zmiany kolorow) powinno ladnie sie dopasowac ...

zgadza sie... wyglada na to ze bug pojawia sie tylko wtedy, rozdzielczosc jest zmieniana (na wyzsza) w momencie gdy widoczne jest okienko z informacja o "bledzie 32bitow" (tzn nie zostalo "klikniete" i "znikniete" ;D)

w pozostalych przypadkach dziala prawidlowo.
QUOTE(nix)
nie trzeba resetowac konnekta. wystarczy wejsc do konfiguracji K.Notify i nacisnac ok (lub ewentualnie przycisk [podglad]) - przeladowac okno knotify


tys prowda.. pozniej do tego doszedlem. smile.gif
nix
w nastepnej wersji bedzie poprawione (zamiast msgboxa o nieodpowiednim trybie kolorow bedzie przelaczone na standardowa skore i na niej info...
Poke_
0.4.6.5 - dobra robota! Duze dzieki!
nix
czy sa jakies problemy z K.Notify 0.4.6.5?

narazie nie dodalem wylaczania dla kontaktow i grup... ale bedzie w nastepnej wersji smile.gif
cartman_ms
QUOTE(nix)
czy sa jakies problemy z K.Notify 0.4.6.5?

Zauważyłem małą niedogodność w związku z pojawieniem się Jabbera. Po ustawieniu bardzo długiego statusu przez konsolę XML u kogoś, kto posiada Jabbera (więc i obsługę opisów dłuższych niż 70 znaków), K.Notify wyświetla w powiadomieniu cały status, zajmując bardzo dużo ekranu. Uważam, że powinien obcinać np. 200 znaków statusu i dodawać "..." na końcu, jeśli status jest dłuższy niż te 200 znaków.
SandmmaN
nix a czy jeżeli nie byłby to problem to czy mógłbyś dodać opcje reagowania przez kNotify jedynie na zmiany statusów opisowych? Chodzi mi oto żeby pokazywane były jedynie zmiany statusów powiązanych ze zmianą/ustawieniem statusu opisowego...
Pozatym to u mnie żadnych problemów z najnowszą wersją nie ma jak dotychczas. Well done :wink:
Sahasrara
cartman_ms > ... tzn. że powinna być opcja włączenia takiego ograniczenia. wink.gif

I jeszcze, czy są możliwe te rzeczy:

1. Klikalne linki w statusach
2. Wykorzystanie formatowania, jak w kieview (do pokazywania np. obrazków?)
Olórin
to bylem ja tongue.gif wstawialem flasha w opisie ;p
Sahasrara
Lol, powiedzmy że wykrycie przez ciebie tego buga w KIview było inspiracją. wink.gif Myślałem raczej o obrazkach które mogłyby wyskakiwać w tooltipie... Choć mam świadomość że to typowy bajer. Ale kto wie, pionowe opisy już były, może czas na obrazkowe?
drivex
QUOTE(Sahasrara)
cartman_ms > ... tzn. że powinna być opcja włączenia takiego ograniczenia. wink.gif

I jeszcze, czy są możliwe te rzeczy:

1. Klikalne linki w statusach
2. Wykorzystanie formatowania, jak w kieview (do pokazywania np. obrazków?)


oo00000oooooooooo jakby to bylo to by bylo pieknie !! swiat bylby piekny formatowanie w knotify :] ale jescze piekniej by bylo jakby w statusach bylo formatowanie znaczy tylko po naszej stronie smile.gif chodzi mi o buzki
nix
w przyszlosci:
- dodam opcje limitu znakow w opisie (jak dla wiadomosci)
- nie bedzie klikalnych statusow
- nie bedzie wiecej rodzajow formatowania
- nie bedzie emotikonow ani obrazkow na K.Notify

ps. moze w przyszlosci rozszerze skorki o czcionki graficzne z pliku png :) co Wy na to? (wtedy dalo by sie zrealizowac emotki w pewien sposob)
ale to raczej daleka przyszlosc
drivex
QUOTE(nix)
w przyszlosci:
- dodam opcje limitu znakow w opisie (jak dla wiadomosci)
- nie bedzie klikalnych statusow
- nie bedzie wiecej rodzajow formatowania
- nie bedzie emotikonow ani obrazkow na K.Notify

ps. moze w przyszlosci rozszerze skorki o czcionki graficzne z pliku png smile.gif co Wy na to? (wtedy dalo by sie zrealizowac emotki w pewien sposob)
ale to raczej daleka przyszlosc



eee to sie powinno nazywac

w przyszlosci usune :// a nie dodam :] ehh zamiast nas uszczesliwiac to pograzasz :/ biggrin.gif
nix
nic nie usune... to co jest to jest... pisalem o nowszych rzeczach...
drivex
QUOTE(nix)
nic nie usune... to co jest to jest... pisalem o nowszych rzeczach...


hmm to moze ja jakos kulawo mysle ://

ale ja rozumie poprzez nie bedzie klikalnych statusow i n nie bedzie wiecej formatowania... ze to jest hmm usuniecie tego co juz jest mniej wiecej bo klikanie jest wink.gif
^BerZerK^
hah no chyba ze to oznacza konektowa specjalnosc - 'mozliwosc wylaczenia jakiejs funkcji'
hah zauwazyliscie ze wszystko jest zwykle tak zeby mozna bylo powylaczac smile.gif
kox
QUOTE(^BerZerK^)
zauwazyliscie ze wszystko jest zwykle tak zeby mozna bylo powylaczac smile.gif
To jest po to żeby nie uszczęśliwiać wszystkich na siłę, jak to bywało za komuny wink.gif
nix
QUOTE(cartman_ms)
Zauważyłem małą niedogodność w związku z pojawieniem się Jabbera. Po ustawieniu bardzo długiego statusu przez konsolę XML u kogoś, kto posiada Jabbera (więc i obsługę opisów dłuższych niż 70 znaków), K.Notify wyświetla w powiadomieniu cały status, zajmując bardzo dużo ekranu. Uważam, że powinien obcinać np. 200 znaków statusu i dodawać \"...\" na końcu, jeśli status jest dłuższy niż te 200 znaków.

QUOTE(Sahasrara)
I jeszcze, czy są możliwe te rzeczy:

1. Klikalne linki w statusach
2. Wykorzystanie formatowania, jak w kieview (do pokazywania np. obrazków?)

a moja odpowiedz na powyzsze:
QUOTE(nix)
w przyszlosci:
- dodam opcje limitu znakow w opisie (jak dla wiadomosci)
- nie bedzie klikalnych statusow (status opisowy)
- nie bedzie wiecej rodzajow formatowania (nowych)
- nie bedzie emotikonow ani obrazkow na K.Notify
Sahasrara
Widzę że jest nowa wersja na kupdate, ale indywidualnych ustawień dla kontaktów dalej nie ma?
kox
Gdy mam stan Zaraz wracam (autoaway, nie ręczny) i ukaże się komunikat kNotify, to mój status od razu zmienia się na Dostępny. Czy ktoś jeszcze coś takiego zauważył?
Sahasrara
Ja zauważyłem, ale nie byłem pewien okoliczności. Mam wrażenie że najczęściej autoaway działa jak powinien, może jabber ma tu coś do rzeczy?
UNK
hao kiedys cos o tym mowil bo sie pytalem moze poszukacie bo nie pamietam gdzie to bylo tongue.gif
nix
mam pytanie...
prosze o propozycje...
w jaki sposob chcielibyscie widziec animacje chowania okienek notify? - biorac oczywiscie pod uwage fakt ze wiadomosci znikaja oddzielnie (nie calosc na raz) oraz ze wiadomosci ze srodka listy moga znikac wczesniej niz z konca...
czekam na propozycje...

ps. zastanawiam sie nad przebudowaniem wtyczki (przepisaniem od nowa - prawie wink.gif ) - w tej chwili jest w niej straszny balagan...
tyle ze nie wiem czy warto... (zeby sie nie okazalo ze w wersji przepisanej jest wiecej bledow...
Olórin
Nie żebym się czepiał, ale jak już chcesz coś poprogramować, to może byś zrobił coś z tymi < i > w jabberze w kIEView? szczeże powiedziawszy bardziej mnie denerwuje kiedy widze 3 pierwsze litery wiadomości niż taka czy inna animacja, itp. A odnośnie animacji to może możliwość ustawienia czy animacja ma być przy otwieraniu czy chowaniu, czy może obydwóch i ustawienie jej prędkości też mogło by być wink.gif


ps.chyba była jakaś beta kieview która była testowana przez kilka osób, może by ją dokonczyc i wydać ? (chyba ze mi sie cos pomieszalo ;p)
hi

nie wiem czy tutaj... najwyzej mnie zbijecie wink.gif


QUOTE(nix)
co znajduje sie aktualnie na liscie TO DO dla K.Notify


  • zmiana szerokosci tipa gdy znikaja jakies wiadomosci (zmniejszanie)
  • opcja wyswietlania opisow statusow
  • opcja wyswietlania poczatku wiadomosci
  • wylaczanie dla poszczegolnych kontaktow oraz grup
    [/list:u]

    to tyle na dzien dzisiejszy smile.gif



ciekawe

QUOTE(nix)
czy sa jakies problemy z K.Notify 0.4.6.5?

narazie nie dodalem wylaczania dla kontaktow i grup... ale bedzie w nastepnej wersji smile.gif


sorry jestem czlowiekiem ktory lubi lapac za slowka smile.gif

do tej pory brakowal mi w tej wtyczce tylko jednego (po za osobnej konfiguracji dla grup /sieci / transportow) zeby przy starcie nie zobaczyc listy ktora wysowa sie za monitor
opcja co prawda isnieje
i nie moglem sie doczekac nowej wersji wtyczki z poprawionym tym bugiem
patrze dzis nowa wersja - super
jednak opcja nadal nie dziala
czy to tylko u mnie tak jest? czy bug zostal nie poprawiony?
a moze to nie o to chodzi bo ja juz nie wiem co jest grane
drivex
QUOTE(nix)
mam pytanie...
prosze o propozycje...
w jaki sposob chcielibyscie widziec animacje chowania okienek notify? - biorac oczywiscie pod uwage fakt ze wiadomosci znikaja oddzielnie (nie calosc na raz) oraz ze wiadomosci ze srodka listy moga znikac wczesniej niz z konca...
czekam na propozycje...

ps. zastanawiam sie nad przebudowaniem wtyczki (przepisaniem od nowa - prawie wink.gif ) - w tej chwili jest w niej straszny balagan...
tyle ze nie wiem czy warto... (zeby sie nie okazalo ze w wersji przepisanej jest wiecej bledow...



fade i fadeout tak jak ma wxp smile.gif wiecie o co chodzi ze schodzi/wchodzi na / z ekranu z takim efektem przezroczystego przejscia smile.gif

a i drugie to juz dotyczy kieview ale co tam biggrin.gif ... faktycznie te znaki formatowania ta sa tragiczne nie mozna zamiast tych zalozmy 4 znakow [ ^ <b> ] zrobic jakiegos rysunka ? i zeby przy kazdym nacisnieciu entera zamykal taga </b>
bo tak to trzeba zamykac recznie...znaczy mozna odklikac ale to nie humanitarne biggrin.gif
nix
na centralce beta dostepna jest nowa wersja K.Notify 0.4.7
jedyna nowosc to ustawienia indywidualne dla kontaktow smile.gif
piotr.ek
QUOTE(nix)
na centralce beta dostepna jest nowa wersja K.Notify 0.4.7
jedyna nowosc to ustawienia indywidualne dla kontaktow smile.gif

Bardzo fajna nowosc, szczegolnie przy kontaktach (albo raczej uslugach) jabberowych (w stylu pogody z chrome.pl), ktore lubia co jakis czas zmienic sobie opis, status itp... Dzieki smile.gif
kox
nix: Jest jakiś szybki sposób by dla całej listy kontaktów wyłączyć wszelkie powiadomienia, a włączyć je tylko dla wybrańców?
case
QUOTE(nix)
na centralce beta dostepna jest nowa wersja K.Notify 0.4.7
jedyna nowosc to ustawienia indywidualne dla kontaktow smile.gif

doczekalem sie !!!!!!!!!! biggrin.gif
QUOTE(kox)
nix: Jest jakiś szybki sposób by dla całej listy kontaktów wyłączyć wszelkie powiadomienia, a włączyć je tylko dla wybrańców?

moze wylacz globalnie w ustawieniach, a powlaczaj personalnie .. [strzal z glowy, ale moze dziala ..]
klon
case niestety ten sposob nie dziala, ale ciekawym to by bylo rozwiazaniem. Dobrym pomyslem mysle, ze jest tez dzialanie na kontakty w danej grupie ale czy to mozliwe?
nix
sposob dzialania jest prosty - komunikat jest wyswietlany gdy w konfiguracji globalnej i indywidualnej dla kontaktu jest opcja zaznaczona, w kazdym innym przypadku komunikat nie jest wyswietlany
lhs
Pięknie by było, gdyby ustawienia indywidualne miały wyższy priorytet niż globalne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.