Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEv TO DO
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Stron: 1, 2, 3, 4
Sija
QUOTE(Kumagoro)
No, jakaś alpha by się przydała, choćby do szybszego szukania bugów

A takie małe pytanko, cy po wyborze emotki w menu, emotka pojawia się w menu pisania wiadomości jako obrazek (jak w ICQ) czy tekst (tlen)?


jako tekst, do pokazywania obrazkow potrzebna by byla inna kontrolka.
Kumagoro
Kiedyś milka zaproponował ładny wariant, obrazek i tekst obok, z zakładkami smile.gif W wersji ostatecznej tak by to mogło wyglądać, najlepiej dokowne do okna, a nie jako popup
MiLKA
QUOTE(Kumagoro)
...najlepiej dokowne do okna, a nie jako popup

wypluj te słowa ;-)
dokowane okienko totalnie sucks, pozatym nie ma sensu przypominać Kubie poprzedni pomysł skoro już popupa zrobił ;-)
Kumagoro
No niezłe to okienko, jeszcze mam inny pomysł

Opcja "preview" (lub podgląd, jak kto woli smile.gif ) która zamienia nieformatowany tekst na dole w przetworzony tekst, plus mozliwość "live update".

Aa właśnie, zauważyłem że przy zestawie GGicons animują się tylko po najechaniu, jak to zrobione?
lhs
QUOTE
Aa właśnie, zauważyłem że przy zestawie GGicons animują się tylko po najechaniu, jak to zrobione?

Każda emotka ma dwa pliki - jeden statyczny (wyświetlany w menu), drugi animowany (wyświetlany po zdarzeniu onMouseOver w menu i wstawiany po kliknięciu do wysyłanej wiadomości).
tas
a jeśli te statyczne w danym pakiecie nie wsytępują?
lhs
To na podglądzie wszystkie się ruszają.
nix
nowa wersja kiev 0.1.8.1 dostepna na centralce beta
co nowego:
- nowa funkcja - wczytywanie do okna rozmowy ostatniej sesji, funkcja dostępna tylko gdy okno rozmowy jest puste (prawy przycisk myszy)
- menu emotikon nie dostępne w windows 9x/Me
- poprawiony błąd związany z kopiowaniem adresu URL
Olórin
Wczytywaje jest super, tylko czy dało by się zrobić automatyczne ? np. wczytuje ostanią rozmowę jeśli ostania wypowiedź była mniej niż 48 godzin temu ? Wtedy byłby wogóle wypas :]
dulek000
QUOTE(nix)
- poprawiony błąd związany z kopiowaniem adresu URL


A ja się zastanawiałem, jaki program mi psuje kopiowanie linków...

A nowa funkcja jest EXTRA!!!!!
alberht
przywracanie ostatniej rozmowy działa dobrze, ale ... tylko na gg - u mnie w przypadku jabbera czy tlena nie wkleja z historii :/
lhs
Na Jabberze działa bez zarzutu.
alberht
Nie u mnie. Wszystko najnowsze [wersje beta] , gg, dwutlenek, kjabber, klan, kzmieniacz, update, kstyle, sms, kdodatki, knotify, mejlik, kIEview, sound, kmigacz, konnferencjer, ggimage, dzielnik, ktransfer, ksl, klawa, grupy_no_meta [v.0.1.0.0 - ma ktoś nowszą ?] kplus, timer
+ win xp sp2pl + updates
a na jabberze i tlenie nie dziala
Sija
QUOTE(alberht)
Nie u mnie. Wszystko najnowsze [wersje beta] , gg, dwutlenek, kjabber, klan, kzmieniacz, update, kstyle, sms, kdodatki, knotify, mejlik, kIEview, sound, kmigacz, konnferencjer, ggimage, dzielnik, ktransfer, ksl, klawa, grupy_no_meta [v.0.1.0.0 - ma ktoś nowszą ?] kplus, timer
+ win xp sp2pl + updates
a na jabberze i tlenie nie dziala


u mnie dziala na wszystkich sieciach, moze to "wina" systemu ?
nix
QUOTE(alberht)
Nie u mnie. Wszystko najnowsze [wersje beta] , gg, dwutlenek, kjabber, klan, kzmieniacz, update, kstyle, sms, kdodatki, knotify, mejlik, kIEview, sound, kmigacz, konnferencjer, ggimage, dzielnik, ktransfer, ksl, klawa, grupy_no_meta [v.0.1.0.0 - ma ktoś nowszą ?] kplus, timer
+ win xp sp2pl + updates
a na jabberze i tlenie nie dziala

sprawdz logi i napisz mi co tam kiev wypisuje zaraz po wybraniu opcji z menu
case
QUOTE(nix)
sprawdz logi i napisz mi co tam kiev wypisuje zaraz po wybraniu opcji z menu

CODE
## [Konnekt IE View]      mouse pos: 254 218
## [Konnekt IE View]      Hist: C:\program files\Konnekt\profiles\case\history\messages\uchce_moj_login#40jabber#2ewp#2epl.12.dtb
## [Konnekt IE View]      Błąd otwierania pliku (2)

.. u mnie tez nie dziala na Tlenie i J. :roll:
nix
QUOTE(case)
QUOTE(nix)
sprawdz logi i napisz mi co tam kiev wypisuje zaraz po wybraniu opcji z menu

CODE
## [Konnekt IE View]      mouse pos: 254 218
## [Konnekt IE View]      Hist: C:\program files\Konnekt\profiles\case\history\messages\uchce_moj_login#40jabber#2ewp#2epl.12.dtb
## [Konnekt IE View]      Błąd otwierania pliku (2)

.. u mnie tez nie dziala na Tlenie i J. :roll:

z tego co widze to nie moze odnalezc pliku historii - sprawdz czy taki plik istnieje, moze byc plik o zblizonej nazwie... i podaj co sie nie zgadza
Sija
QUOTE(case)
QUOTE(nix)
sprawdz logi i napisz mi co tam kiev wypisuje zaraz po wybraniu opcji z menu

CODE
## [Konnekt IE View]      mouse pos: 254 218
## [Konnekt IE View]      Hist: C:\program files\Konnekt\profiles\case\history\messages\uchce_moj_login#40jabber#2ewp#2epl.12.dtb
## [Konnekt IE View]      Błąd otwierania pliku (2)

.. u mnie tez nie dziala na Tlenie i J. :roll:


to jest chyba zalezne w jakis sposob od JIDu, bo przy Gosciu tez mi nie dziala...
shw
specjalnie sprawdzilem - tez mi sie tak wydaje - tez mam jednego na liscie ktory sie nie wczytuje.
next test z fake jidem. widze ze problem z wczytywaniem jest jezeli w jid jest myslnik. nie wiem jak z innymi znakami
alberht
mój jest z podkreślnikiem
QUOTE
## [Konnekt IE View]      mouse pos: 318 154
## [Konnekt IE View]      Hist: C:\Program Files\Konnekt\profiles\alberht\history\messages\umario_ruta#40chrome#2epl.12.dtb
## [Konnekt IE View]      Błąd otwierania pliku (2)

na dysku c jest taki pliczek:
QUOTE
umario#5fruta#40chrome#2epl.12.dtb

nie mam zbyt wielu konktaktów na jabberze, wiec nie moge dokladnie sprawdzic
Olórin
u mnie plik odnosnie tego jidu nazywa się tak:
QUOTE
uchce#5fmoj#5flogin#40jabber#2ewp#2epl.171.dtb
(na 2 slocie jabbera), tutaj podreslenia są zamienione na #5f smile.gif
nix
oki juz wiem jakie znaki mam kodowac do #nn wink.gif wszystkie poza alfanumerycznymi wink.gif niedlugo bedzie poprawka wraz z kilkoma dodatkowymi udogodnieniami - jak np przypomnienie kilku ostatnich minut z poprzedniej rozmowy w trakcje trwania innej rozmowy wink.gif ... przydatne? moze inne pomysly jeszcze?
dulek000
QUOTE(nix)
oki juz wiem jakie znaki mam kodowac do #nn wink.gif wszystkie poza alfanumerycznymi wink.gif niedlugo bedzie poprawka wraz z kilkoma dodatkowymi udogodnieniami - jak np przypomnienie kilku ostatnich minut z poprzedniej rozmowy w trakcje trwania innej rozmowy wink.gif ... przydatne? moze inne pomysly jeszcze?


Nix bierze się do pracy...cudownie!
bakerss
Ja mam taką malutką proźbę a roboty na 3 minuty smile.gif Żeby można było ustawić opcje taką że by nie wyświetlać B, I, U tylko samo menu emot bo z tamtego nie korzystam a tylko miejsce mi zajmuje ;]
dulek000
QUOTE(bakerss)
Ja mam taką malutką proźbę a roboty na 3 minuty smile.gif Żeby można było ustawić opcje  taką że by nie wyświetlać B, I, U tylko samo menu emot bo z tamtego nie korzystam a tylko miejsce mi zajmuje ;]


Tak, tak, tak, tak, tak,tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak biggrin.gif
shw
to sobie schowaj pod innym toolbarem..
Lwiczek
jak juz jestesmy przy toolbarach w oknie rozmowy - czy tylko ja mam problem z zapamietaniem przez konnakta pozycji tychze? Mam 3 paski [normalny, formatowanie, GO] i mam je ladnie rozmieszczone, ale poz kazdym uruchomieniu K [a czasami i samego okienka rozmowy] pasek Go zachodzi na pasek formatowanie [lub na odwrot jezeli zmienie ich kolejnosc]... Jest to strasznie wkurzajace... :/
lhs
Zamknij okno rozmowy z wciśniętym shiftem.
Sleeva
Mam pytaniopropozycję - dałoby się zrobić kolorowanie składni wysyłanego kodu w oknie rozmowy? cpp, php, asp i inne. Czasem jak z kumplami wymieniamy się kodem w większej ilości to się sieczka robi...
Lwiczek
QUOTE(lhs)
Zamknij okno rozmowy z wciśniętym shiftem.


Ooo... dzieki... na razie dziala :]
Lwiczek
No i sie pospieszyłem... dalej nie działa :/
ale co ciekawe. Uruchamiam dzisiaj konekta, włączam jakiś kontakt i GO zachodzi na Formatowanie, nic nie zmieniam o oknie [nawet nie zaczynam rozmowy] i sprawdzam okienko dla innego kontaktu w ktorym okazuje się, że też jest źle... wracam do okienka pierwszego otwartego kontaktu i... wszystko jest dobrze poukładane... :/
zenq
troche dziwne... ale sprobuj swierzo odplaic konnekta, otworzyc jedno okienko, ustawic co jak ma byc, zamknac to okno z shiftem, wtedy restart konnekta i zobacz czy jest ok.
Lwiczek
Zrobilem teraz tak. Wylaczylem konnekta. Uruchomilem go ponownie, dalem do wrzystkich sieci na dostepny, otworzylem okienko, ustawilem jak ma byc, zamknalem z shiftem. zrestartowalem... jak na razie jest ok, ale ciekawe na ile? Poprzenidm razem tez to chwile podzialalo ok i... po pewnym czasie sie pokaszanilo znowu :/
zimaq
Wywal GOBoarda... też mi sie tak 'formatowało' jak go miałęm, siewkurzyłem i od tamtego momentu go nie widziałem ;P
Lwiczek
Jak mozna bylo sie spodziewać... toolbary znowu sie pokaszanily ;)
Ale tym razem w wielkim stylu... uruchamiam dzisiaj konnekta i go normalnie uzywam, az tu z kumplem gadu gadu... cos mu sprawdzam na strone, przywracam jego okienko i... damn... znowu sie poprzestawialo..
Okropnosc..

@zimaq
no nie za bardzo jest taka mozliwosc... jest to jedna z najintensywniej eksploatowanych wtyczek ;) Szkoda, ze nie ma opcji wywalenia jego toolbaru i dodania do menu kontaktu... albo naprawienia buga... :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.