Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Modernizacja pulpitu krok po kroku.
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt > Wasz pulpit
Stron: 1, 2
Mardok
QUOTE(Bandit @ 6.03.2008 - 19:19) *

Tak mnie zatkało, że aż muszę zaofftopować.

Chciało by się rzec: DUDE! co ty tam trzymasz? teściową i jej rodzinkę?

z 80gb (tak jak to w moim przypadku jest) to chyba by ci tylko na OS'y starczyło, prawda?


Nigdzie nie napisałem że to wszystkie moje dyski wink.gif Na pulpicie mam tylko te najczęściej używane wink.gif

Tu są wszystkie:


Co trzymam i do czego mi są potrzebne nie będę się "spowiadał" poprostu powiem iż potrzebne mi jest dużo miejsca rolleyes.gif Teraz proszę się ograniczyć do pytań na temat wink.gif
Konrado
Z własnego doświadczenia wiem, że ile by się nie mialo miejsca zawsze bedzie go za mało biggrin.gif Ja się domyślam czym kolega się zajmuje smile.gif
EmiLio
TrzEpiZ mogę prosić o link do tapety jest cudowna:D
Mardok
Żeby zbytnio nie przynudzać ostatni UpDate wink.gif



W porównaniu do poprzedniej wersji zmieniłem kilka ikonek, dodałem kilka kolejnych cieni oraz przebudowałem sekcje CPU i informacji o internecie rolleyes.gif
mariush
Nie bardzo rozumiem: do chwalenia się swoimi pulpitami jest ten temat, czy kazdy zakłada swój temat w dziale "Wasz pulpit"? Nie jestem tu szefem, ale mimo to dziwi mnie jak ktoś najpierw wprowadza swoje zmiany, karze i grozi innym warnami, za niestosowanie się do zasad, a następnie sam "offtopicuje". Więc się pytam, o co tu biega?
TrzEpiZ
QUOTE(EmiLio @ 7.03.2008 - 15:44) *

TrzEpiZ mogę prosić o link do tapety jest cudowna:D



a proszę bardzo :

http://img98.imageshack.us/img98/7600/bamb...welshdracd1.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/5538/ba...elshdragpc8.jpg
Oslo
A czy ktos moze podac co to za program widoczny u Mardoka wyswietlajacy te wszytskie przezroczyste okna o statusie systemu,pogoda,kalendarz itp ? i mniej wiecej jak to skonfigurowac ? Lub zainstalowac te skladniki ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.