Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aera
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt > Wasz pulpit
Stron: 1, 2, 3
DjSerek
A jak można go wyłączyć ; P?

Edit : Jak rozwiązać problem z notify ? Bo przy schowanym pasku czasami nie wyświetla komunikatów ;/.
Konrado
QUOTE
wszyscy szanujacy sie ludzie uzywaja Macow bo sa najszybsze i najwygodniejsze


Widziałem nawet pracowników Microsoftu którzy swoje prezentacje o windach przedstawiali z kompów Maca xD
Bandit
Ah! no ved widać twoje hardware'owe zdolności też sie ujawniają prosze prosze, nawet wiesz, że gry potrzebują lepszych k.graf (LOL2)

No tak tak ja wiem że mac jest super, ni to do mp3, ni to do gier, praktycznie jedyna rzeczą którą sie tam można zająć jest grafika i szpanerstwo, nie ma to jak darmowy linux. :*
Ja2ger
Przecież Maki to krewniaki Linuksa, nie? Oba wywodzą się z Unixa, z czego MacOS w prostrzej linii, bo dalej jest na nim oparty (coś jak Win95 był oparty na DOSie) ;P
ciaastek
a teraz ucinając waszą rozmowę na właściwie nie wiadomo jaki konkretnie temat tongue.gif

ved pytanko, czy w docku
http://ved.dnx.pl/KONNEKT/3cmin.jpg
masz "zainstalowane" lusterko dla ikonek czy ów ikonki są tak skonstruowane?
ved
ciastek - skonstruowane niestety:(

ale uuuu! lusterko? masz namiary na cos takiego?biggrin.gif
ciaastek
No właśnie tak patrzyłem za tym słynnym RK Launcherem designed for Leopard czy jakoś tak ^^ no i jak już zajrzałem do środka no to pfff, ikonki z odbiciem... Ale za takiego docka jaki jest teraz w Leo dałbym się pociachać! Przez pierwszy tydzień pewnie każde okienko bym sobie do niego przybliżał i oddalał, żebym zobaczył jego lustrzane odbicie xD
ved
haha, szpan i tyle:>
funkcjonalizm to to nie jest 100% pewno.

Ale i tak warto kupic;)
Zwlaszcza ze laptopy sa tansze i lepsze osiagi. duuuzo lepsze:>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.