Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aera
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt > Wasz pulpit
Stron: 1, 2, 3
ved




UPDATE: przejrzysty i prosty logon:


A teraz troche teorii:

Styl XP: Leopard
Pasek na dole i po lewej: Objectdock plus

Pogoda, slownik, zegar, Gmail notifier
- znane i lubiane YahooWidgets
Opera skin - theta przerobiona

Konnekt:
Okno rozmowy - ReserVed by zhvir (modywfikowany na szarosci)
tlo & ikony autorstwa mojego przy wspolpracy z Konrado


Tapetka z DeviantArt gdzies stad
sasquacz
niezle, konnekt coraz bardziej zaczyna przypominac mirande dzieki uzytkownikom, ktorzy kombinuja smile.gif
T O K E N
Kurde macie łeb do takich rzeczy blink.gif
Ale do japońców to troche Wam brakuje tongue.gif

I że Wy się możecie połapać w takim czymś blush.gif
Jak bym wpadł do kolesia do domu i on miał by taki pulpit i kazał by mi coś zrobić to bym podziekował i wyszedł blush.gif
ZenitH
Da się przyzwyczaić:)
ved
przyzwyczaic?biggrin.gif
haha, przeciez wlasnie brak przyzwyczajen jest najwiekszym motorem do nowych odkryc i pomyslow, a przyzwyczajenie jest najwiekszym wrogiem postepu ludzkosci!:D
Bandit
VED! Pierwszy post!
Konrado
QUOTE(ved @ 5.02.2008 - 10:54) *

a przyzwyczajenie jest najwiekszym wrogiem postepu ludzkosci!:D


Amen, patrz na przykładach: IE, GG, Winamp smile.gif
ZenitH
Nie martw się ja też nie przyzwyczajam się do pewnych rzeczy. A sens wcześniejszego posta polegał na tym, że kolega dał by rade po jakimś czasie połapać się ze wszystkim na pulpicie blush.gif
LooL
Konnekt pierwsza klasa. wink.gif
Mucha nie siada.
Trial
to nie do konca jest tak z tymi przyzwyczajeniami - to jakas parodia jest chyba ????

bo gdyby nie te przyzwyczajenia to ktos tu wymienili GG , WINAMP i ktos tam jeszcze - akurat wymienil najwiekszych graczy - bo tak sie robi pieniadze a nie proboje bawic....

przyzwyczajenia sa i beda i to jest zawsze najwazniejsze
a sek jest w tym aby stworzyc cos nowego i trzymac sie dotychczasowych przyzwyczajen.
reszta do lamusa......

pozdro biggrin.gif
Bandit
Dobra, ideą tego działu w stosunku do PSP.2 był porządek i informacje. Widać topic pójdzie do kosza bo autorce ciężko poświęcić 5 minut i wypisać co nieco, poczekam jeszcze kilka dni lecz szczerze wątpię, informowałem na pmie, tutaj 2 razy, widać bezskutecznie.
Konrado
W goracej wodzie kapany czy jak? Piszesz to już kilka razy. Nie chce podać tych informacji to niech nie podaje. Jej wola. Przychodzisz z nikad jestes tu nie cały rok, a już próbujesz narzucać starszym użytkownikom swoje zasady, do dziś nie wiem po co był ten nowy dział, nie widzialem nigdzie głosowania w tej sprawie. Czuje się jak za komuny.
Po za tym nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale teraz jest sesja i wiele ludzi nie ma czasu na pisanie długich postów czy innych przewodników po pulpitach.

ps. Post jest bardzo na temat.

Swoja ddroga, skoro temat bylby nei zgodny z regulaminem nie przeszedł by autoryzacji ;>
ved
dzieki konrado, faktycznie sesja, wiec uzupelnie opis i pulpito za jakis tydzien.

be patient:>
Bandit
Po pierwsze kolego konradku, to ile tu jestem i o "ilu" ty wiesz, nie ma żadnego znaczenia. Po drugie zasady są by ich przestrzegać, po 3 nie było ustawione "na akceptacje" bo sija jest zajęty. noi po 4. Jeśli nie chce podawać informacji niech zatrzyma swój pulpit w swoich czterech 90Stopniowych. Btw. niezły adwokat ved. no no smile.gif
ved
tobie nie pasuje to wywal post zamiast pisac bzdury bandit, robisz spam na forum jak malo kto, fajnie z edostales ,moda i musisz jakos odreagowac ale troche szacunku.
ZenitH
Panowie i panie proszę o spokój bo wezwę policje tongue.gif biggrin.gif A tak na serio to w sumie Bandit ma racje co do regulaminu Ale czasem mógł by przymknąć oko(taka mała prośba ) smile.gif
Bandit
podtrzymując offtop (kazdy zostanie usuniety wraz ze zmianą 1 posta) to chyba musicie mi tu sprowadzic giertycha z bezstresowym wychowaniem oO bo chyba zaczynam was terroryzowac -.- przepraszam za to... wyluzuje smile.gif
Keleos
... i własnie dlatego ja się nie odważę pokazać swojego pulpitu, boję się, ze nie będę w stanie udzielić wszystkich informacji, których wymaga Bandit..

u mnie to wygląda tak:
Oto screen, mam windowsa XP, dziękuję za uwagę. ; )
LooL
mensch:
Skasuj swojego posta.
Załóz nowy temat.
Migiem.
Zanim Keleos cię dorwie.
A bandit chyba ukatrupi. wink.gif
Dział : wasze pulpity.
ved
ej no tak walentynkowo ale wcale nie tandetnie!
klasa:)

styl okna rozmowy Miroed by zhvir(EDIT: by ZIMAQ oczywiscie, wybacz o milosierny ten bezczelny blad!;) by tu idealnie pasowal jesli moge cos podpowiedziec;)
mensch
ok zobaczymy sprobuje:d dzieki za pomoc:)

ee niestety ten styl nie jest do tlena...sad.gif
zhvir
QUOTE(ved @ 12.02.2008 - 22:34) *

styl okna rozmowy Miroed by zhvir by tu idealnie pasowal jesli moge cos podpowiedziec;)

To styl zimaqa tongue.gif

Edit: Wybaczamy :>
mensch
Jednak sie zmotywowalem do zrobienia konnekta, pomogl mi bandid za co mu serdecznie dziekuje pomimo ostatnich sprzeczek:D
ale to niewazne. Mam takie pytanie, czy w konnekcie jest mozliwosc usuniecia ikon obok kontaktow?.. chodzi mi o to, zeby byly same nazwy kontaktow np Basia Ania itd bez ikonek obok nich?
LooL
Chyba nie ten dział, ale pomogę wink.gif
ustawienia, lista kontaktów, ikony, i odznacz to co cie nie interesuje wink.gif
mensch
chyba sie nie zrozumielismy bo to mam wszystko ukryte. Chodzi mi o to, ze obok kontaktu np Iwona po lewej stronie jest ikona statusu...kstyle a chcialbym zeby tego nie bylo tylko czysta nazwa Iwona bez niczego
ved
zrob se jako ikone czysty plik PNG full przezroczysty to bedziesz mial.
jeszcze wlacz kontakty dostene - gruba czcionka i bedzie gitara, juz ktos kiedys taki konnekt mial. Minimalizm rulez;)
LooL
a to sorry, ved ale dalej będzie przerwa tongue.gif
Konrado
Zalezy jaki da rozmiar png ;]
mensch
a jest moze jakis inny sposob na usuniecie tych zbednych ikon ?smile.gif wciaz mnie irytuja.
LooL
Nie ma tongue.gif
dampis
można jakimś res edytorem z edytować plik wtyczki, np gg.dll i pozmieniać ikonki na np 1x1px ico i nie deklarować później ikon w kstyle dla tej sieci, wychodzi na to samo co puste png w kstyle, ale to tez jest sposób tongue.gif
Gibi
Przeźroczyste ikonki nie zadziałają próbowałem kiedyś tongue.gif efektem był błąd krytyczny konnekta za każdym włączeniem
ved
UPDATE gotowy.

Na bank byl gdzies styl, taki czerwony na widescreenie, i tam gosc zrobil ikony przezroczyste, tzn konnekta bez ikon.

EDIT; znalazlam: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...4&hl=pulpit
o to chodzi?
Konrado
Mówiłem, żebyś zmieniła kolor tła okienka wpisywania tongue.gif

Po za tym, znasz moją opinie biggrin.gif
LooL
Bajer :]
ved nieźle kombinujesz. wink.gif
tylko to czarne pole gdzie piszemy, lepiej by wyglądało przezroczyste.
Konrado
Niestety póki co się nie da biggrin.gif z poziomu wtyczek wink.gif
LooL
To przynajmniej jaszniejsze. tongue.gif
ved
zmienione wedle zyczen:>

cbf.lucas
Witam.
Mam parę pytań do autora co do stylu.

1. Chodzi mi o to - jak tak jak w pierwszym stylu można usunać ramkę z okna rozmowy, jak można zrobić by nie było paska tam gdzie jest "historia, info itp.", a także jak zrobić by to gdzie ja wpisuję tekst do wysłania też było przezroczyste.

2. Jaki jest to wzór kNotify użyty w Konnekcie?

3. Jak jest lista kontaktów w Konnekcie - to po ostatnim kontakcie kończy się jakby okno z listą.
U mnie niestety po usunięciu ramek automatycznie dół się rozszerza -> wkleję zrzut z tego.

Od razu zaznaczę, że starałem się sam rozwiązać ww. problemy, lecz z marnym skutkiem. Tą listę kontaktów z 3 pkt. zrobiłęm opcją TłoK.

Dzięki za wyrozumiałość i odp.


Pozdrawiam,
Łukasz

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (1.JPG)
zimaq
scrolla najłatwiej pozbyć się przesuwając okienko lekko w prawo za krawędź ekranu - minus: tracimy dokowanie ;-)
Bandit
Może mi ktoś wskazać gdzie konrado opisał jak zrobić to bez ramki, podkleje to do wyglądu, bo fajny pomysł a przyda się potomności.

QUOTE
1. Chodzi mi o to - jak tak jak w pierwszym stylu można usunać ramkę z okna rozmowy, jak można zrobić by nie było paska tam gdzie jest "historia, info itp.", a także jak zrobić by to gdzie ja wpisuję tekst do wysłania też było przezroczyste.


0.7 miejmy nadzieje, jak narazie impossible. obie. LOOOOL właśnie przyjrzałem się pierwszemu postowi ved, a jednak możliwe zaraz zainstalje K i to rozbiore:)


Ved pobaw się opcją Wygląd i tłem bodajże opis (któraś w wygląd) tło pobierz jakimś pickerem i ustaw identyczne jak z kawałka tapety na którym się znajduje, namotałem ale dojdziesz ;-D Bo masz czarne tło pod ikonami.
ved
albo robiac grupe na konkretna ilsoc osob:>

Knotify jest mojego autorstwa, nie publikuje bo malo praktyczne, ale jak chces zto wysle na mejl.

Co do tla to no trzeba niestety myslec, pokombinowac w PS. Nie ma ejdnej wersji, kazdy k jest inny;)
dampis
QUOTE(cbf.lucas @ 27.02.2008 - 21:31) *
......
3. Jak jest lista kontaktów w Konnekcie - to po ostatnim kontakcie kończy się jakby okno z listą.
U mnie niestety po usunięciu ramek automatycznie dół się rozszerza -> wkleję zrzut z tego.
.......


Z tego co pamietam, mialem ten sam problem, nie mam teraz K i nie powiem dokładnie ale, to rozszerzanie się dołu u mnie powodowała chyba wtyczka Sprzątaczka, więc może u Ciebie jest podobnie.
cbf.lucas
QUOTE(dampis @ 28.02.2008 - 20:55) *

Z tego co pamietam, mialem ten sam problem, nie mam teraz K i nie powiem dokładnie ale, to rozszerzanie się dołu u mnie powodowała chyba wtyczka Sprzątaczka, więc może u Ciebie jest podobnie.

Niestety ale to nie SprzataczKa.


QUOTE

Knotify jest mojego autorstwa, nie publikuje bo malo praktyczne, ale jak chces zto wysle na mejl.

Jak możesz - cbf.lucas at gmail.com smile.gif


QUOTE

scrolla najłatwiej pozbyć się przesuwając okienko lekko w prawo za krawędź ekranu - minus: tracimy dokowanie ;-)

Niestety nie o to mi chodziło. tongue.gif I chyba na printscreenie w pierwszym poście to nie jest podsuniętę pod róg. :>


Bandit
, Twój post był skierowany do mnie czy do Ved'a? Bo się pogubiłem. smile.gif
Konrado
Niezłe poprawki, ale ta flaga XP ... biggrin.gif
Bandit
Chodź nieźle się teraz komponuje, brak tam życia, którego przecież zieleń jest symbolem, wieje vistą, mimo to ludzie to biorą, co świadczy o moim bezguściu.

Kiedyś też starałem się dopasować wszystko w jeden deseń, ujednolicić i usunąć wodotryski, ale doszedłem do wniosku, że proste i barwne... lepiej nastawia jak również działa, bo nikt mi nie powie że foobar, konnekt, mozilla, pasek startu itd na skrótach działa lepiej niż standardowa propozycja microsoftu/ubuntu (<3).

Dlatego więc ved! pomyśl nad poprzednią wersją tiger-like (dosłownie "tiger) była LEPSZA! :-)
LooL
ved a jakie trzeba miec wymagania biggrin.gif ?
bo to taki mały drobiazg o którym nie wspomniałaś.
Konrado
moja kompozycja troche inna niż Ved (w całosci biel i czerń bez przeźroczystości+kolor tapeta) chodzi na Athlonie 64 3.5GHz, 1gb ramu i GF 7300 GT :>
Bandit
Konrado co ty porównujesz, ja ci na duronie 800 i 128 ramu ddr odpale wiecej wodotrysków niż ved, tyle tylko, że będą żreć 70% zasobów, daj screeny z Alt+Ctrl+Del /procesy, pozaznaczaj na czerwono wszystkie apl. wykorzystane.
ved
Ujednolicone jest bardziej przejrzyste dla mnie(lepiej mi sie teraz pracuje) a zielen lubie po prostu:>
Tigerowy pulpit byl za smutny, juz mi styka ze w zaj..nej sniegiem i deszczem polsce zyje, z ktorej zreszta wyjezdzam.

Bandito zgodze sie co do foo, bo sama od wieku wiekow bylam fanka golego Comumns UI, dopoki ktos mi nie podrzucil swojego foo ala Quicktime(a z milosci do maca slyne wiec nie moglam sie mu oprzec;): SCREEN
(od razu mowie ze foo nie udostepnie, i to nie z mej zlej woli, tylko taka wola autora;)

A co do oryginalnego wina - jak siadam u kogos na kompa to dzialam 10razy wolniej, Objectdock i reszta skrotow jest blogoslawiona po prostu.
Procek mam taki ze mi nie robi roznicy zadnej praktycznie milion wodotryskow jak to bandit pisze, zreszta po to kupowalam porzadny komputer i nie zalowalam kasy na procka zeby teraz sie nie bawic w selekcje procesow;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.